expander opinie

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

50 000 – 1 000 000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W EXPANDER >>

Nasza opinia o Expander

Firma Expander działa już od ponad 20 lat na polskim rynku finansowym. Udziela licznych porad, a także pośredniczy w poszukiwaniu produktów finansowych przez internet. Warto dodać, że oferta dotyczy nie tylko kredytów hipotecznych i kredytów gotówkowych, ale także pożyczek pozabankowych dostępnych z minimum formalności. Główne atuty zachęcające do skorzystania z oferty to szeroka propozycja produktów finansowych oraz kompleksowe doradztwo na etapie ubiegania się o kredyty i pożyczki.

Wady i zalety pożyczki Expander

Zalety Wady
kciuk rozbudowana oferta finansowa kciuk w dół długi proces weryfikacji
kciuk kompleksowe doradztwo w zakresie zaciągania zobowiązań kciuk w dół niekiedy potrzebujemy potwierdzeń naszego zarobku
kciuk obsługa zarówno firm, jak i osób prywatnych
kciuk pomoc w zakresie doboru inwestycji finansowych

Expander kontakt

Nazwa Firmy Expander Advisors Sp. z o.o.
Adres Gdański Business Center. ul. Inflancka 4B, bud. C,

6p. 00-189 Warszawa

Kontakt 801 67 00 00, 22 295 44 44
Godziny otwarcia Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 22:00

Sobota – Niedziela: 10:00 – 18:00
Sobota: 8:00 – 20:00
Niedziela: 8:00 – 20:00

Expander warunki

Warunkiem skorzystania z oferty finansowej serwisu Expander pożyczki jest ukończenie 18-go roku życia i posiadanie ważnego dowodu osobistego. W przypadku kredytów na dom i gotówkowych ważne jest także posiadanie stałej pracy w oparciu o umowę o pracę, która jest gwarancją banku w przypadku oceny wiarygodności wnioskodawcy. Expander jako pośrednik finansowy umożliwia wybór 2-3 banków, w których można złożyć wniosek o finansowanie. Dzięki takiemu działaniu zwiększają się szanse na uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej. Ciekawostką jest też możliwość skorzystania z internetowego kalkulatora kredytu hipotecznego, który pozwala obliczyć przybliżoną ratę zobowiązania.

Warto zapoznać się z internetową ofertą serwisu, a także propozycjami w oddziałach przedsiębiorstwa zlokalizowanych na terenie całego kraju. Firma skupia w sobie oferty ponad 13 banków, które oferują szeroką gamę kredytów. Nowością na rynku jest oferta dotycząca ubezpieczeń społecznych, komunikacyjnych, a także sprzedaży i zakupu nieruchomości. Spółka jako pośrednik pomiędzy wnioskodawcą, a bankiem ma możliwość dostosowania oferty tak, aby była jak najbardziej korzystna dla klienta.

Expander opinie klientów

Dla spółki Expander opinie wystawiane są głównie przez zadowolonych klientów, którzy skorzystali z bogatej oferty produktów finansowych tego przedsiębiorstwa. Zachęcamy się do podzielenia się swoją opinią i odczuciami na temat obsługi klienta, a także warunków finansowania. W Expander opinie realnie wpływają na jakość świadczonych usług, dlatego ważne jest, aby publicznie dzielić się swoim zdaniem na temat funkcjonowania przedsiębiorstwa. Opinie, które można wyszukać w internecie na temat spółki są zazwyczaj dobre i nie zawierają w sobie negatywnych wpisów na temat jakiejkolwiek działalności portalu. Warto zwrócić uwagę na fakt, że dzięki temu firma cieszy się wzrastającą popularnością wśród nowych klientów, a także zajmuje wysoką pozycję w rankingach.

Pytania i odpowiedzi

Nie ma takiej potrzeby, gdyż Expander jest tylko pośrednikiem finansowym. Nie udziela bezpośrednio kredytów ani pożyczek, a więc telefony weryfikacyjne do pracodawców klientów nie są potrzebne.

Nie, ale tylko dlatego, że Expander nie jest firmą pożyczkową, a jedynie pośrednikiem finansowym. Może pomóc w poszukiwaniu ofert finansowania, ale nie uczestnicy w postępowaniu sądowym dłużnika.

Ta kwestia nie dotyczy firmy Expander, która udziela tylko wsparcia w poszukiwaniu ofert kredytów i pożyczek na polskim rynku.

Expander nie zajmuje się bezpośrednią weryfikacją BIK. Takie działania podejmują firmy pożyczkowe i banki, które chcą sprawdzić wiarygodność potencjalnego klienta. Eksperci Expandera mogą jednak sprawdzić historię kredytową na specjalne życzenie klienta.

Tak, nie ma żadnego problemu z tym, aby skorzystać z pomocy Expandera i wziąć dwie pożyczki pozabankowe w tym samym czasie, ale w innych firmach pożyczkowych.

Propozycja Expandera to także pożyczki z RRSO 0%. Aby otrzymać takie oferty, musisz poprosić doradcę o zaproponowanie takiej formy finansowania, o ile aktualnie jest dostępna u któregokolwiek z pożyczkodawców.

Właścicielem większościowym Expandera był Softbank. Od 2015 roku właścicielem firmy jest Aviva, natomiast po 2021 roku pełnoprawnym właścicielem Expandera została firma Allianz.

4.8/5 - (54 oddanych głosów)