fellow opinie

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

500 – 25 000 zł

WNIOSEK W FELLOW BANK >>

Nasza opinia o Fellow Bank

Interesują Cię wyłącznie pożyczki długoterminowe z okresem spłaty do kilkudziesięciu miesięcy? W takim razie Fellow Bank ma ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb. Zachęcamy do zapoznania się z propozycją tego pożyczkodawcy. Fellow Bank jest w stanie pożyczyć nawet do 25 tys. złotych na jasno określonych warunkach. Wymogiem będzie posiadanie odpowiedniej zdolności kredytowej oraz aktywne konto bankowe.

Wady i zalety pożyczki Fellow Bank

Zalety Wady
kciuk możliwość finansowania inwestycji kciuk w dół relatywnie wysokie RRSO
kciuk długie okresy spłaty zobowiązań kciuk w dół brak możliwości zaciągnięcia pożyczki mając 18 lat
kciuk przejrzyste warunki

Fellow Bank kontakt

Nazwa Firmy Fellow Finance Polska Sp. z o.o.
Adres ul. Aleja Grunwaldzka 472D, 80-309 Gdańsk
Kontakt 12 621 75 34, [email protected]
Godziny otwarcia Poniedziałek-Piątek: 9:00 – 17:00

Fellow Bank warunki

W Fellow Bank weryfikacja użytkowników jest prosta i nie wymaga zbyt wielu formalności. Warunkiem uzyskania pożyczki społecznościowej jest ukończenie 20 roku życia, jednak nie przekroczenie 75-go. Trzeba także posiadać stałe miejsce zamieszkania i rachunek bankowy w polskim banku z dostępem online. Warto wspomnieć, że konto bankowe w przypadku ubiegania się o kredyt w Fellow Bank powinno być aktywne co najmniej 3 miesiące wstecz od momentu złożenia wniosku. Alternatywą dla osób, które nie spełniają powyższych warunków może być kredyt gotówkowy.

Fellow Bank logowanie

W Fellow Bank logowanie jest bardzo proste i intuicyjne. Od wnioskodawców wymaga się jedynie wypełnienia wniosku o pożyczkę w preferowanej kwocie oraz okresie spłaty. Ciekawostką jest fakt, że przedsiębiorstwo posiada w ofercie pożyczkę na 12 miesięcy. Rejestrując się jako inwestor, można uzyskać dostęp do panelu odnoszącego się do aktualnych zobowiązań finansowych, a także możliwych opcji kredytowania swoich inwestycji. Interfejs logowania jest prosty i przyjazny dla użytkownika, dlatego praktycznie każdy będzie w stanie sobie z nim poradzić.

Fellow Bank opinie klientów

Dla Fellow Bank opinie są bardzo ważne, ponieważ wpływają na bezpośrednio odbiór firmy finansowej w oczach przyszłych klientów. Biorąc pod uwagę atrakcyjną ofertę serwisu, a także przejrzyste warunki kredytowania, można powiedzieć, że w przypadku Fellow Bank opinie są jak najbardziej słuszne. Zachęcamy jednak do dzielenia się swoimi odczuciami na temat działania portalu, a także samych warunków kredytowania. Większa liczba opinii pozwoli na zwiększenie wiarygodności danej firmy pożyczkowej, a także zmniejszenie ryzyko natknięcia się na nieprofesjonalne przedsiębiorstwa.

Pytania i odpowiedzi

Fellow Bank ma prawo skierować sprawę do sądu, celem odzyskania środków udzielonych w ramach podpisanej umowy pożyczki ratalnej. Taka sytuacja ma miejsce dopiero wtedy, kiedy ponaglenia i działania windykacyjne nie przynoszą zamierzonych efektów.

Instytucja Fellow Bank pozwala na przesunięcie terminu spłaty jednorazowo o 14 dni bez konsekwencji finansowych. Opcjonalnie można wydłużyć okres spłaty o miesiąc, oczywiście za zgodą firmy pożyczkowej.

Tak, firma Fellow Bank zawsze weryfikuje rejestry Biura Informacji Kredytowej, aby oszacować wiarygodność swoich potencjalnych klientów przed udzieleniem finansowania.

Niestety, ale Fellow Bank nie udziela darmowych pożyczek. Zarówno stali, jak i nowi klienci muszą liczyć się z koniecznością opłacenia prowizji i odsetek za udzielone wsparcie finansowe.

Maksymalna kwota pożyczki w Fellow Bank to 60 000 złotych ze stałym oprocentowaniem, bez poręczycieli i ukrytych kosztów finansowania.

Pożyczkodawca Fellow Bank nie pozwala na zaciągnięcie dwóch zobowiązań w tym samym czasie. Aby otrzymać kolejną pożyczkę, musisz spłacić tę pierwszą.

Firma Fellow Bank korzysta z usług zewnętrznego windykatora terenowego, ale tylko w skrajnych przypadkach, kiedy poziom zadłużenia klienta drastycznie wzrasta, a terminy płatności tylko oddalają się w czasie.

Tak, Fellow Bank może zweryfikować dochody klienta na podstawie dostarczonych dokumentów dochodowych - oświadczenia lub zaświadczenia o dochodach, zależnie od kwoty pożyczki.

4.6/5 - (54 oddanych głosów)