finansowe posiłki opinie

NASZA OCENA

3,8/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

200 – 5000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK >>

Nasza opinia o Finansowe Posiłki

Instytucja pożyczkowa przyznaje finansowanie w kwotach już od 200 złotych. Aby otrzymać dodatkowe pieniądze, wystarczy poprawnie uzupełnić wniosek i mieć co najmniej 21 lat. Czy warto skorzystać z oferty tego pożyczkodawcy? Według naszej oceny tak, chociażby ze względu na przejrzystość warunków finansowania oraz brak zbędnych formalności. Minusem tej oferty może być konieczność posiadania regularnych dochodów.

Wady i zalety pożyczki Finansowe Posiłki

Zalety Wady
kciuk Darmowa chwilówka kciuk w dół Tylko 30 dni na spłatę
kciuk Mało formalności kciuk w dół Niewielkie kwoty pożyczki
kciuk Możliwość otrzymania pożyczki w weekend kciuk w dół Weryfikacja w bazie BIK i rejestrach dłużników
kciuk Niskie koszty
kciuk Duża liczba kont bankowych

Finansowe Posiłki kontakt

Nazwa Firmy Aventus Group Sp. z o.o.
Adres ul. Kard. S. Wyszyńskiego 2B, Białystok
Kontakt 85 871 00 49; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 7:30-21:00;

sobota – niedziela 9:00-17:00

Oferta od Finansowe Posiłki

W Finansowe Posiłki pożyczki są niewielkimi i krótkimi zobowiązaniami. Klienci mogą skorzystać z dwóch wariantów oferty:

DLA NOWYCH KLIENTÓW. Pierwsza pożyczka Finansowe Posiłki to kwota od 200 do 1000 złotych na 30 dni. Jest to oferta darmowa.

DLA STAŁYCH KLIENTÓW. Kolejnym razem można pożyczyć do 5000 zł, również na 30 dni.

Kto może otrzymać pożyczkę Finansowe Posiłki?

W Finansowe Posiłki pożyczki mogą otrzymać osoby, które:

 • mają 21-73 lata;
 • mają dowód osobisty;
 • mieszkają w Polsce;
 • mają regularne dochody;
 • nie mają negatywnych wpisów w bazach KRD, BIK, KBIG, ERIF i GetScore;
 • mają konto bankowe, telefon komórkowy i adres e-mail.

Jak widać, pożyczkodawca bardzo poważnie traktuje wiarygodność finansową. Osoby z drobnymi zaległościami w spłatach mogą natomiast skorzystać z innej pożyczki online bez baz.

Jak zaciągnąć pożyczkę Finansowe Posiłki?

Zaciągnięcie pożyczki Finansowe Posiłki wygląda następująco:

 1. Wybór kwoty.
 2. Rejestracja w serwisie.
 3. Złożenie wniosku
 4. Weryfikacja tożsamości za pomocą przelewu lub aplikacji Instantor.
 5. Decyzja pożyczkowa.
 6. Wypłata.

FinansowePosiłki to tzw. pożyczki bez zdolności kredytowej – nie są wymagane wysokie dochody z umowy o pracę, akceptowane są ich wszystkie rodzaje, a dodatkowo nie trzeba przedstawiać żadnych zaświadczeń.

Finansowe Posiłki logowanie

Rejestracja konta posłuży nam do złożenia wniosku, zaciągnięcia kolejnego zobowiązania i nadzorowania spłaty. W Finansowe Posiłki logowanie jest proste – robi się to poprzez stronę internetową klienta, skąd uzyskuje się dostęp do Profilu Użytkownika.

Finansowe Posiłki opinie klientów

Opinie o Finansowe Posiłki są bardzo ważne dla wszystkich osób poszukujących szybkich i skutecznych produktów finansowych. Pomóżmy im wybrać uczciwą, solidną i rozsądną ofertę, opisując swoje doświadczenia z tą firmą w sekcji Finansowe Posiłki Opinie. Zapraszamy!

Pytania i odpowiedzi

Taka sytuacja jest możliwa, lecz istnieje bardzo małe prawdopodobieństwo na wystąpienie tego typu kontroli ze strony tego pożyczkodawcy. W większości sytuacji wystarczające jest zaświadczenie o dochodach.

W razie opóźnień w spłacie zobowiązań zgodnie z regulaminem zostają naliczone standardowe koszty związane z podjęciem czynności mających na celu odzyskanie należności. Finansowe Posiłki to firma, która w ostateczności kieruje sprawę na drogę sądową.

W Finansowe Posiłki można jednorazowo przedłużyć termin spłaty zobowiązania finansowego. Po spłaceniu jednej pożyczki możemy zaciągnąć kolejną.

Kontrola potencjalnych klientów w firmie Finansowe Posiłki jest standardową procedurą. Jednakże ten pożyczkodawca sprawdza tylko popularny rejestr CEDR.

Przy zaciąganiu pożyczki firma Finansowe Posiłki sprawdza dochody potencjalnego klienta. Wpływy na konto w postaci 500+ również są zaliczane do dochodów.

Pierwsza pożyczka w Finansowe Posiłki jest darmową pożyczką od 200 do 1000 złotych w terminie 30 dni. Jest to oferta dla nowych klientów. Każdą kolejną pożyczkę można zaciągnąć do 5000 złotych również w terminie 30 dni.

W Finansowe Posiłki nie ma możliwości zaciągnięcia dwóch pożyczek jednocześnie. Po spłaceniu jednego zobowiązania możemy uzyskać kolejną pożyczkę.

W momencie, kiedy pożyczkobiorca nie spłaca swoich zobowiązań Finansowe Posiłki wysyłają ponaglenia drogą elektroniczną lub listowną. Firma nie podaje informacji na temat korzystania z usług windykatora terenowego.

4.7/5 - (3 oddanych głosów)