finansowo opinie

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

100 – 3000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W FINANSOWO >>

Nasza opinia o Finansowo

Jeśli chodzi o firmę Finansowo, nasza opinia jest jednoznaczna. To pożyczkodawca warty uwagi, chociażby ze względu na wyjątkowo atrakcyjne warunki finansowania dopasowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających pożyczkobiorców. Stosunkowo niewielka kwota finansowania nie jest minusem współpracy z tą firmą. Dla osób, które potrzebują niewielkiego wsparcia finansowego to naprawdę wygodne rozwiązanie.

Wady i zalety pożyczki Finansowo

Zalety Wady
kciuk Niewielka prowizja kciuk w dół Procedury są dość długie
kciuk Możliwa pożyczka bez baz
kciuk Kilka sposobów weryfikacji tożsamości
kciuk Możliwość przedłużenia okresu spłaty
kciuk Kilka różnych ofert do jednego wniosku

Finansowo kontakt

Nazwa Firmy Finansowo Sp. z o.o.
Adres ul. Inżynierskiej 8, Warszawa
Kontakt [email protected]
Godziny otwarcia

Kto może skorzystać z Finansowo?

W Finansowo pożyczki można otrzymać, jeśli:

 • jest się pełnoletnim obywatelem Polski,
 • ma się dowód osobisty;
 • założy się konto klienta na finansowo.pl;
 • posiada się konto bankowe, adres e-mail i telefon komórkowy;
 • potwierdzi się inwestorowi swoją tożsamość za pomocą: potwierdzenia adresu, przedstawienia dokumentu ze zdjęciem, zaświadczenia o zatrudnieniu, poddania się dobrowolnej weryfikacji w BIK.

Poza tym Finansowo oferuje tzw. pożyczki bez sprawdzania baz. Sama firma sprawdzi tylko dość niepopularny rejestr CEDR (Centralna Ewidencja Dłużników Ryzykownych). Dostępne o Finansowo opinie świadczą o tym, iż można pożyczyć pieniądze, nawet mając negatywne wpisy.

Jak wziąć pożyczkę przez Finansowo?

Procedura wnioskowania w Finansowo wygląda następująco:

 1. Wypełnienie formularza rejestracyjnego.
 2. Potwierdzenie tożsamości w jeden z dostępnych sposobów.
 3. Określenie kwoty i okresu spłaty.
 4. Opublikowanie wniosku.
 5. Otrzymanie ofert od inwestorów i wybór najlepszej.
 6. Podpisanie umowy.
 7. Wypłata pieniędzy.

Niestety, specyficzny sposób rozpatrywania wniosków sprawia, że raczej nie będzie to pożyczka online w 15 minut.

Finansowo logowanie

W Finansowo logowanie jest standardowe – po prostu możesz skorzystać z odpowiedniej zakładki na stronie pożyczkodawcy. Jeśli chcesz dodatkowo uprościć procedurę w Finansowo – zaloguj się za pomocą Facebooka. Obie formy są proste i zajmują tylko chwilę –  w pierwszym przypadku wystarczy podać tylko swój adres e-mail oraz hasło.

Finansowo opinie klientów

Opinie o Finansowo są bardzo ważne – być może nawet bardziej niż w przypadku innych serwisów. Nie tylko pomagają innym użytkownikom podjąć właściwą decyzję, ale też mogą zachęcić inwestorów. Budowanie szerokiej społeczności to lepsza oferta – zachęcamy więc do komentowania!

Pytania i odpowiedzi

Niestety zaciągając pożyczkę w Finansowo, trzeba się liczyć z tym, że nie będzie to pożyczka online w 15 minut. Przez specyficzny sposób rozpatrywania wniosków zaciągnięcie takiej pożyczki trwa dość długo jak na pożyczkę online.

Taka sytuacja jest możliwa lecz jest bardzo małe prawdopodobieństwo na jej wystąpienie. Na ogół pożyczkodawca wymaga jedynie zaświadczenia o regularnych dochodach.

Klient, który nie spłaca swojego zadłużenia w Finansowo może liczyć się z tym, że firma nalicza odsetki oraz wysyła ponaglenia do zapłaty. W przypadku kiedy to nie przynosi zamierzonych efektów, sprawa jest kierowana na drogę sądową.

Finansowo pozwala na jednorazowe przedłużenie terminu spłaty pożyczki. Pożyczkobiorca sam decyduje czy czas ten ma wynosić 7, 15, 30 czy 60 dni.

Finansowo oferuje pożyczki online bez sprawdzania BIK. Sama firma sprawdza tylko dość niepopularny rejestr CEDR (Centralna Ewidencja Dłużników Ryzykownych).

Tak, Finansowo sprawdza między innymi dochody potencjalnych klientów. Jest to normalna procedura w Finansowo.

Nie, pierwsza pożyczka w Finansowo nie jest darmowa. Należy się liczyć ze standardowymi opłatami, które są naliczane w momencie podpisania umowy pożyczkowej.

W Finansowo nie ma możliwości zaciągnięcia dwóch zobowiązań jednocześnie. Dopiero po spłaceniu jednego zadłużenia można starać się o drugą pożyczkę.

4.2/5 - (56 oddanych głosów)