fines opinie

NASZA OCENA

3,5/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

100 – 150 000 zł

Nasza opinia o Fines

Fines Operator Bankowy to instytucja, która chętnie udziela wsparcia w zakresie poszukiwania najkorzystniejszych oferty finansowania na rynku. Przedsiębiorstwo weryfikuje oferty od banków i firm pożyczkowych w zakresie: kredytów gotówkowych, pożyczek ratalnych i chwilówek. Czy warto skorzystać z takiego wsparcia? W naszej ocenie zdecydowanie tak! Pośrednik nie pobiera żadnych opłat od klientów, a także działa na terenie całej Polski.

Wady i zalety Fines

Zalety Wady
kciuk oferty wielu banków w jednym miejscu kciuk w dół wysokie oprocentowania kredytów
kciuk przetwarzanie wniosku już w kilka minut kciuk w dół brak jasno określonych wymogów dla wnioskodawców
kciuk duża sieć sprzedaży
kciuk szeroka gama produktów finansowych

Fines kontakt

Nazwa Firmy Fines S.A.
Adres ul. Józefa Wybickiego 13C, 81-842 Sopot
Kontakt [email protected], (58) 555 18 33
Godziny otwarcia Poniedziałek-Piątek: 9:30 – 18:00
*w zależności od placówki

Fines warunki

W zależności od banku lub instytucji pozabankowej wymagane są różne przedziały wiekowe klientów oraz inne obostrzenia. Każdy, kto pragnie uzyskać pozytywną decyzję kredytową musi posiadać stały, minimalny dochód, obywatelstwo polskie oraz stałe miejsce zamieszkania na terenie kraju. Warto wiedzieć, że Fines pożyczki zajmuje się pośrednictwem kredytów bankowych, konsolidacyjnych oraz inwestycyjnych. Ciekawostką, która znajduje się w ofercie są pożyczki na raty, które dostępne są praktycznie dla wszystkich zainteresowanych użytkowników. W Fines kredyty udzielane są na warunkach, które określane są przez poszczególne placówki nawiązujące współpracę w ramach działalności finansowej.

Fines logowanie

Logowanie Fines jest bardzo proste i każdy użytkownik będzie w stanie bez problemu sobie z tym poradzić. Dla osób, które pragną nawiązać współpracę lub zaciągnąć kredyt wystarczy podać preferowane miasto lub kliknąć przycisk „Złóż wniosek” celem wyboru danej placówki i wypełnienia formularza kontaktowego. Po przesłaniu danych kontaktowych pracownik danej placówki dobiera odpowiednią ofertę dla klienta i przedstawia ją telefonicznie. Dla osób posiadających konto w Fines logowanie odbywa się za pomocą loginu oraz kodu autoryzacyjnego, który można uzyskać podczas wypełniania wniosku o kredyt lub współpracę.

Fines opinie klientów

W Fines opinie mają znaczenie strategiczne, ponieważ pozwalają wypracować odpowiednią markę na rynku i sprawić, że firma staje się atrakcyjna dla potencjalnych klientów. Zachęcamy do dzielenia się swoimi odczuciami oraz opinią na temat funkcjonowania tego pośrednika kredytowego, który skupia w sobie wiele ofert pochodzących z placówek bankowych i nie tylko. Przedsiębiorstwo stawia nie tylko na rozwój, ale i pozytywną opinię klienta, która przekłada się na jakość obsługi w danych placówkach. Firma posiada wiele pozytywnych opinii na swój temat, ponieważ charakteryzuje się wysoką jakością obsługi, a także dobrymi kontaktami z klientem.

4.8/5 - (58 oddanych głosów)