finzmo opinie

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

2000 – 60 000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W FINZMO >>

Nasza opinia o Finzmo

Długoterminowe pożyczki w Finzmo mają to do siebie, że są udzielane na okres spłaty nawet do 48-miesięcy. To całkiem długo, co pozwala rozłożyć miesięczne płatności na takie, które nie będą nadmiernym obciążeniem dla domowego budżetu. Wystarczy skontaktować się z firmą, złożyć wniosek online i poczekać na zaakceptowanie prośby o udzielenie pożyczki do 60 tys. złotych. To naprawdę proste!

Wady i zalety pożyczki Finzmo

Zalety Wady
kciuk szybka decyzja pożyczkowa, nawet w kilka minut kciuk w dół spore koszty kredytowania
kciuk małe ograniczenia kwotowe kciuk w dół przymus posiadania konta bankowego
kciuk stosunkowo długi okres spłaty kciuk w dół konieczność weryfikacji użytkownika przez numer telefonu
kciuk brak dodatkowych prowizji

Finzmo kontakt

Nazwa Firmy Fiizy Poland Sp. z o.o.
Adres Ogrodowa 58, 00-876, Warszawa
Kontakt formularz na stronie
Godziny otwarcia całą dobę

Finzmo warunki

Wnioskowanie o pożyczkę długoterminową w portalu Finzmo jest bardzo proste i nie wymaga wielu skomplikowanych czynności. Użytkownikiem może zostać każda osoba, która ukończyła 18-ty rok życia i posiada jakiekolwiek akty własności majątkowej lub regularne zarobki, które wpływają na konto bankowe. Aby zaciągnąć kredyt gotówkowy należy posiadać ważny dowód osobisty, numer telefonu i konto w dowolnym banku. Pożyczki przeznaczone są także dla osób nieposiadających dobrej historii kredytowej lub z problemami odnoszącymi się do pozyskiwanych dochodów. Oferta przedsiębiorstwa skierowana jest wyłącznie do osób prywatnych, które pragną w szybki sposób pozyskać dodatkowe środki pieniężne na dowolny cel. Można otrzymać finansowanie od 2 do nawet 60-ciu tysięcy złotych na okres spłaty pomiędzy 3, a 48 miesięcy.

Finzmo logowanie

W Finzmo logowanie jest proste, ponieważ wymaga wypełnienia tylko formularza kontaktowego ze swoimi danymi osobistymi. Użytkownicy są proszeni o uzupełnienie takich danych jak numer telefonu, numer konta bankowego oraz wszelkich danych zawartych w dowodzie osobistym. Nowi użytkownicy pragnący zaciągnąć kredyt dla zadłużonych muszą zadeklarować kwotę i preferowany okres spłaty dokonując tego wyboru suwakiem w odpowiednim polu na stronie www. Po kliknięciu przycisku „Złóż wniosek” następuje przekierowanie do formularza osobowego, po którego wypełnieniu użytkownik otrzymuje login i hasło do portalu. Po zalogowaniu można sprawdzać aktualny stan zadłużenia, korespondować z firmą oraz dokonać wcześniejszej spłaty zobowiązania.

Finzmo opinie klientów

W sieci o firmie Finzmo opinie wykazują sporą wiarygodność firmy, dzięki czemu cieszy się ona coraz większym zainteresowaniem wśród nowych użytkowników. Dla przedsiębiorstwa Finzmo pożyczki, opinie plasują się na bardzo dobrym poziomie, dzięki profesjonalnej obsłudze klienta. Warto pozostawić swój ślad w przypadku skorzystania z tego portalu, dlatego zachęcamy do wystawiania opinii w sieci na temat jakości świadczonych usług.

Pytania i odpowiedzi

Instytucja Finzmo jest brokerem, co oznacza, że pośredniczy między pożyczkobiorcami a realnymi pożyczkodawcami. Firma pomaga uzyskać finansowanie od 2000 do 60000 zł.

Nie. Firma nie dzwoni do pracodawcy w celu potwierdzenia zatrudnienia czy zarobków. Może to jednak zrobić wybrana firma pożyczkowa, którą klient wybierze z rankingu Finzmo.

Finzmo nie zajmuje się windykacją oraz składaniem wniosków do sądu celem odzyskania długu od pożyczkobiorcy. Tym zajmują się firmy pożyczkowe, które jak najbardziej mogą skierować sprawę do sądu, szczególnie przy nieskutecznej windykacji.

Firma Finzmo nie zajmuje się sprawdzaniem historii zatrudnienia potencjalnego pożyczkodawcy. Oferuje jedynie porównanie dostępnych ofert pożyczek dostępnych na polskim rynku.

Oferty finansowania dostępne w Finzmo są różne. Można też trafić na propozycję darmowej pożyczki z RRSO 0%, ale tutaj wiele zależy od indywidualnej propozycji konkretnej instytucji finansowej.

Decyzje o przyznaniu pożyczki za pośrednictwem Finzmo można otrzymać średnio w kwadrans. W skrajnych przypadkach czas weryfikacji złożonego wniosku wydłuża się do 24 godzin.

Sposób spłaty pożyczki zaciągniętej za pośrednictwem Finzmo nie jest zależny od tej instytucji. Tutaj liczą się procedury wybranego pożyczkodawcy, choć najczęściej dług można uregulować przelewem internetowym na rachunek pożyczkodawcy.

4.5/5 - (54 oddanych głosów)