pożyczka freezl

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

100 – 7000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W FREEZL >>

Nasza opinia o Freezl

Osoby, które chcą znaleźć jak najkorzystniejsze formy finansowania dopasowane do swoich potrzeb, powinny zdecydować się na poszukiwanie z użyciem serwisu Freezl. To portal, który pozwala na ekspresowe wyszukiwanie ofert: chwilówek, pożyczek bez BIK oraz innych form finansowania przydatnych w trudnej sytuacji finansowej. Kluczowym czynnikiem determinującym opłacalność nawiązania współpracy z Freezl jest fakt, że portal nie pobiera opłat za pośrednictwo pożyczkowe.

Wady i zalety pożyczki Freezl

Zalety Wady
kciuk niewielka liczba formalności kciuk w dół warunkiem jest posiadanie konta w jakimkolwiek banku
kciuk możliwość zaciągnięcia zobowiązania już od 18-lat kciuk w dół stosunkowo krótki okres spłaty, wynoszący maksymalnie 65-dni
kciuk pozytywne decyzje kredytowe nawet ze słabą historią w BIK kciuk w dół maksymalna kwota kredytu na poziomie 7000 złotych

Freezl kontakt

Nazwa Firmy TAMGACOM LLC
Adres
Kontakt +48 22 87 383 87, [email protected]
Godziny otwarcia Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 18:00
Sobota: 9:00 – 17:00

Freezl warunki finansowania

Warunkiem uzyskania kredytu na platformie internetowej jest ukończenie 18-lat, posiadanie stałego, udokumentowanego dochodu oraz aktualnego numeru telefonu w dowolnej sieci komórkowej. Należy także mieć własny, aktywny rachunek bankowy, na który będą mogły być przelane środki pieniężne w ramach pożyczki na dowód. We Freezl windykacja nie działa nachalnie i interweniuje jedynie wtedy, kiedy zachodzi taka potrzeba i znaczne opóźnienia w spłacie zobowiązania. Warto także wiedzieć, że ponaglenia do spłaty są przeprowadzane we Freezl windykacją terenową.

Freezl logowanie

Rejestracja i złożenie wniosku w portalu są stosunkowo proste dla każdego użytkownika. We Freezl logowanie jest niezwykle intuicyjne. Wystarczy wybrać interesującą nas kwotę i preferowany czas spłaty, a następnie kliknąć przycisk „weź pożyczkę”. Następnie wnioskodawca zostaje przeniesiony do formularza, który należy wypełnić prawdziwymi danymi. Istnieje także możliwość logowania za pomocą portalu Facebook i numeru telefonu. Przedsiębiorstwo Freezl pożyczki udziela niemalże od ręki, a także zajmuje się pożyczkami bez zdolności kredytowej.

Freezl opinie klientów

W sieci dla firmy Freezl, opinie są bardzo dobre i wystawiane przez wielu zadowolonych klientów. Dobra pozycja rynkowa wynika ze względu na łatwość komunikacji z portalem i przejrzyste warunki udzielania pożyczek, na krótki okres spłaty. Zachęcamy do dzielenia się swoimi odczuciami o platformie internetowej, która udziela szybkich pożyczek online.

Pytania i odpowiedzi

Firma Freezl posiada bardzo dobre opinie od swoich klientów. Klienci są bardzo zadowoleni z szybkości rozpatrywania wniosku o pożyczkę, spłacaniu zobowiązań oraz rozpatrywania wniosków pożyczkowych.

Instytucja Frezzl nie wykonuje telefonów do pracodawców w celach weryfikacyjnych. Tutaj wystarczy tylko złożyć wniosek pożyczkowy wraz z oświadczeniem o dochodach.

Tak, sprawa może zostać skierowana do sądu, jeśli pożyczkodawca stwierdzi, że klient unika spłaty zadłużenia i nie chce współpracować w czynnościach windykacyjnych.

Ta instytucja pożyczkowa nie przekazuje informacji o możliwości przedłużenia okresu spłaty zadłużenia. Niemniej jednak w celu ustalenia szczegółów spłaty pożyczki, warto skontaktować się bezpośrednio z pożyczkodawcą.

Nie. Każda pożyczka zaciągnięta w Freezl jest płatna w formie odsetek naliczanych od kwoty pożyczki oraz wybranego okresu finansowania. Podstawowym wskaźnikiem pokazującym koszty jest RRSO, czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania.

Firma Freezl proponuje pożyczki w kwotach od 400 do 15 000 złotych dla stałych klientów. Maksymalny okres finansowania w tym przypadku to 65 dni.

Niestety, ale w Freezl nie da się wziąć dwóch pożyczek jednocześnie. Aby otrzymać kolejne finansowanie, trzeba spłacić pierwszą podpisaną umowę - najlepiej w terminie ustalonym w harmonogramie spłaty.

We Freezl windykacja nie działa nachalnie i interweniuje jedynie wtedy, kiedy zachodzi taka potrzeba i znaczne opóźnienia w spłacie zobowiązania. Nie ma jednak informacji, jakoby Freezl korzystał z usług windykatora terenowego.

Tak, Freezl sprawdza dochody poprzez weryfikację tożsamości rachunkiem bankowym. Pożyczkobiorca musi też przedstawić oświadczenie ze wskazaniem wysokości osiąganych dochodów w skali miesiąca.

4.9/5 - (79 oddanych głosów)