opinie grugru

NASZA OCENA

3/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

500 – 5000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W GRUGRU >>

Nasza opinia o GruGru

GruGru to firma pożyczkowa, która proponuje szybkie pożyczki przez internet do kwoty 5000 złotych. Zachęcamy do zapoznania się z propozycją finansowania w tej instytucji pozabankowej. Dlaczego? Otóż jest to pożyczkodawca z wieloletnim doświadczeniem, który umożliwia pozyskanie dodatkowych środków z minimum formalności oraz bez weryfikacji źródła dochodu. To prawdopodobnie największy atut tej firmy.

Wady i zalety pożyczki GruGru

Zalety Wady
kciuk wniosek 100% online kciuk w dół stosunkowo wysokie RRSO
kciuk bez zaświadczeń od pracodawcy
kciuk wysoka kwota pierwszej pożyczki
kciuk na dowolny cel

GruGru kontakt

Nazwa Firmy SOLVEN Funds sp z.o.o
Adres Al. Wojska Polskiego 62, 70-477 Szczecin
Kontakt [email protected]
Godziny otwarcia od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 z wyjątkiem świąt

GruGru – co to za firma?

GruGru to serwis pożyczkowy należący do spółki Solven Founds Sp. z o.o. Jako nowoczesny portal pożyczkowy z polskim kapitałem, firma udziela finansowania na kwoty do 5000 złotych i to bez zbędnych formalności. Konsumenci korzystający z usług tego przedsiębiorstwa nie muszą dostarczać żadnych zaświadczeń na etapie wnioskowania o pożyczkę. Działalność finansowa online to główny profil funkcjonowania tej firmy. Więcej informacji na temat spółki można znaleźć w sieci, wpisując jej nazwę w okno wyszukiwarki Internetowej.

Ile można pożyczyć w GruGru?

GruGru to serwis charakteryzujący się przejrzystymi zasadami działania. Na etapie wnioskowania o udzielenie finansowania klienci mogą pożyczyć od 500 do 5000 złotych na okres kredytowania wynoszący do 30 dni. Udzielenie finansowania przez tę firmę pożyczkową jest możliwe nawet bez okazywania zaświadczeń o dochodach. Można powiedzieć, iż jest to swego rodzaju pożyczka bez BIK.

Kto może wziąć w GruGru?

Pożyczka GruGru dostępna jest dla każdego, kto:

  • ukończył 18 lat;
  • dysponuje zdolnością kredytową;
  • ma dostęp do bankowości elektronicznej;
  • posiada działający adres e-mail.

To jedyne wymogi, jakie GruGru stawia swoim konsumentom. Przed złożeniem pierwszego wniosku należy przejść krótki proces rejestracji. W GruGru logowanie odbywa się przy pomocy adresu e-mail oraz hasła. Po poprawnej rejestracji konta nowy klient jest automatycznie przekierowywany do zalogowanego panelu konsumenta, gdzie można złożyć wniosek. Pożyczka od 18 lat w GruGru tego typu to świetna opcja nie tylko dla młodych osób, ale także tych z negatywną historią kredytową.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w GruGru?

Wnioskowanie o pożyczkę w GruGru zamyka się w kilku prostych krokach, a mianowicie:

  1. Rejestracja i aktywacja konta.
  2. Określenie kwoty finansowania i okresu spłaty.
  3. Wypełnienie wniosku.
  4. Potwierdzenie danych osobowych.
  5. Zatwierdzenie wniosku.
  6. Wypłata środków na rachunek bankowy.

Pożyczka na raty w GruGru to świetne rozwiązanie w trudnej sytuacji finansowej. Praktycznie każdy bez żadnych ograniczeń może zdecydować się na taką formę pożyczki online. Szybkie załatwienie formalności to domena działalności tej instytucji pozabankowej w świecie pożyczek Internetowych.

GruGru opinie klientów

Jeśli chodzi o serwis GruGru opinie konsumentów, póki co utrzymują się na pozytywnym poziomie. Klienci tej firmy pożyczkowej doceniają prosty sposób wnioskowania, przejrzyste warunki współpracy oraz niewielkie koszty udzielenia pożyczki. Przed nawiązaniem współpracy warto dokładnie przeanalizować opinie byłych klientów firmy. Dzięki temu unikamy rozczarowania.

Zdecydowanie warto zapoznać się z ofertą finansowania przez serwis pożyczkowy GruGru. To wygodna opcja dla każdego, kto szuka możliwości szybkiego pozyskania dodatkowej gotówki bez zbędnych formalności i zaświadczeń. Złożenie wniosku i otrzymanie decyzji w tym przypadku trwa maksymalnie kilkanaście minut. Dodatkowo na stronie Internetowej firma udostępnia do wglądu umowę pożyczki, regulaminy i politykę prywatności. Biorąc pod uwagę te kwestie, można śmiało stwierdzić, że jest to firma godna zaufania i warto u niej złożyć wniosek o pożyczkę w razie potrzeby.

Pytania i odpowiedzi

Pożyczkę GruGru należy spłacić wraz ze wszystkimi kosztami w terminie wskazanym w umowie. Należy tego dokonać poprzez wpłatę lub przelew środków na numer rachunku bankowego pożyczkodawcy widniejący w umowie.

Tak, GruGru jest bezpieczną firmą pożyczkową, która cieszy się uznaniem wśród wielu pożyczkobiorców na terenie Polski. Dodatkowo instytucja korzysta z zabezpieczonej strony internetowej wraz z formularzami.

Chwilówkę przez Internet GruGru można otrzymać nawet w 15 minut od złożenia wniosku! Wystarczy uzupełnić poprawnie wniosek i złożyć go bezpośrednio do instytucji przez stronę internetową.

GruGru może weryfikować bazy dłużników w KRD, BIK i BIG. Niemniej jednak warunki finansowania są wyjątkowo proste, a potencjalni pożyczkodawcy mogą otrzymać wsparcie finansowe z minimum formalności. Warto jednak mieć pozytywną historię w bazach, aby zwiększyć szanse na otrzymanie kredytu.

Niestety, ale nie ma możliwości wypłaty środków w niedzielę. Wniosek pożyczkowy może zostać zaakceptowany, ale pieniądze zostaną przekazane w najbliższy dzień roboczy po podpisaniu umowy.

Ten pożyczkodawca nie weryfikuje dochodów i wiarygodności klienta poprzez telefony do pracodawców. Wystarczy oświadczenie o dochodach przekazane przez wnioskodawcę.

GruGru w skrajnych przypadkach może skierować sprawę do sądu, szczególnie, wtedy kiedy pożyczkobiorca unika nagminnie spłaty i nie reaguje na czynności windykacyjne.

Firma pożyczkowa GruGru udziela wsparcia finansowego w kwocie od 500 do 5000 złotych z okresem spłaty 30 dni.

Nie, w GruGru można mieć w tym samym czasie zaciągniętą tylko jedną pożyczkę. O kolejną można się zatem ubiegać po całkowitej spłacie poprzedniej.

4.7/5 - (3 oddanych głosów)