incredit opinie

NASZA OCENA

2,5/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

1000 – 4000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W INCREDIT >>

Nasza opinia o InCredit

Wielu pożyczkodawców działa na arenie międzynarodowej, a jednym z nich jest InCredit. To przedsiębiorstwo, które udziela chwilówek przez internet bez zbędnych formalności oraz weryfikacji dochodów potencjalnego klienta. Pożyczkodawca dokłada wszelkich starań, aby zaproponować jak najciekawsze warunki finansowania. Czynnikiem zachęcającym do współpracy z InCredit jest fakt, że ostatnia rata pożyczki zostanie anulowana przy terminowej spłacie pozostałych – tylko w przypadku nowych klientów.

Wady i zalety pożyczki InCredit

Zalety Wady
kciuk Bezkosztowa spłata ostatniej raty dla nowych klientów kciuk w dół Niskie kwoty
kciuk Łatwy wniosek kciuk w dół Krótki okres spłaty
kciuk Szybkie procedury kciuk w dół Weryfikacja wszystkich możliwych rejestrów dłużników
kciuk Intuicyjna obsługa serwisu internetowego kciuk w dół Weryfikacja tożsamości tylko za pomocą przelewu
kciuk Firma pracuje także w soboty
kciuk Bez zaświadczeń

InCredit kontakt

Nazwa Firmy Incredit Sp. z o.o.
Adres Al. Jana Pawła II 27, Warszawa
Kontakt 22 101 04 00; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 8:00-19:00

sobota 9:00 – 17:00
Niedziela: 8:00 – 20:00

Kto może wziąć pożyczkę Incredit?

W Incredit pożyczki mogą zaciągnąć osoby, które spełniają poniższe warunki:

 • co najmniej 20 lat;
 • ważny dowód osobisty;
 • indywidualne konto bankowe;
 • stały dochód;
 • numer telefonu komórkowego;
 • aktywny adres e-mail;
 • brak negatywnych wpisów w BIK, KRD, ERIF i BIG Infomonitor.

Dla wielu konsumentów bardzo ważne są chwilówki dla zadłużonych. Tak właśnie jest w Incredit – pożyczki możemy tam otrzymać nawet wtedy, gdy mamy na koncie jeszcze inne zobowiązania finansowe. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują gotówki, a mają problem z tym, by otrzymać kredyt gotówkowy.

Jak wziąć pożyczkę Incredit online?

W Incredit pożyczki dostępne są niemal bez formalności – by poprawnie złożyć wniosek musimy mieć tylko dowód osobisty. Sama procedura pożyczkowa w serwisie Incredit jest prosta i powinna zająć zaledwie kilkanaście minut. Oto ona:

 1. Wybór kwot oraz okresu spłaty na stronie pożyczkodawcy.
 2. Wypełnić formularz rejestracyjny i założyć konto klienta.
 3. Wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę 1 grosza.
 4. Wypełnić wniosek pożyczkowy.
 5. Otrzymać decyzję.
 6. Otrzymać pieniądze.

Niestety, Incredit nie podaje, z jakich kont bankowych zleca przelewy. W najgorszym przypadku powinniśmy otrzymać pieniądze następnego dnia roboczego po wysłaniu przelewu.

Incredit logowanie

Indywidualne konto klienta Incredit musimy założyć jeszcze przed złożeniem pierwszego wniosku. Po uzyskaniu dostępu do panelu będziemy mogli zarządzać spłatą pożyczki, pobrać dokumenty lub modyfikować swoje dane.

W serwisie Incredit logowanie to procedura standardowa – tak, jak na wielu innych platformach wystarczy wejść na stronę pożyczkodawcy, kliknąć przycisk „zaloguj” i wpisać adres e-mail podany przy rejestracji oraz hasło.

Incredit opinie klientów

O firmie Incredit opinie konsumenckie są raczej pozytywne, choć rzeczywiście nie jest to marka tak znana jak inni łotewscy pożyczkodawcy. Zachęcamy więc do tego, by systematycznie budować bazę opinii i tym samym przyczyniać się do promocji najlepszych z punktu widzenia klientów ofert.

Pytania i odpowiedzi

Spłacanie pożyczki odbywa się zgodnie z warunkami określonymi w umowie pożyczkowej. Proces spłacania może różnić się od specyfikacji pożyczki np. spłata jednorazowa lub spłata ratalna.

Tak, Incredit wywodzi się z Łotwy. Jest to wiarygodny podmiot finansowy, który należy do grupy NetCredit działający na arenie międzynarodowej w segmencie chwilówek.

Procedura udzielania finansowania jest bardzo prosta i trwa około 15 minut. Należy jednak spełnić wszystkie wymagane warunki, aby procedura przebiegała sprawnie.

Tak, Incredit sprawdza bazy BIK, KRD, ERIF i BIG InfoMonitor pod kątem negatywnych wpisów.

Nie, Incredit działa od poniedziałku do soboty. W niedziele pieniądze nie są wypłacane.

Incredit może ale nie musi kontaktować się z pracodawcą. Wiele zależy od sytuacji pożyczkodawcy, jego historii spłat i regulaminu produktu.

Tak. Pożyczkobiorcy, którzy unikają spłaty muszą się liczyć z możliwością rozpoczęcia postępowania sądowego i komorniczego. Co więcej, wzrastają koszty obsługi pożyczki.

Maksymalna kwota pożyczki wynosi 4000 złotych.

Większość firm pożyczkowych nie pozwala swoim klientom na wzięcie dwóch pożyczek jednocześnie. W Incredit podchodzimy do sprawy indywidualnie.

4.8/5 - (54 oddanych głosów)