Kancelaria UltimatumGdy mamy problemy z należnościami od firm lub osób prywatnych na terenie kraju czy za granicą, warto sprawdzić, jak działa Kancelaria Ultimatum. Jest to firma, która już od ponad 15 lat sprawnie działa na międzynarodowym rynku w zakresie usług windykacyjnych oraz doradztwa prawnego. Profesjonalne podejście do każdego klienta oraz skuteczne sposoby odzyskiwania należności to właśnie główne cechy, dla których warto zainteresować się ofertą tej kancelarii. Co w sytuacji, gdy windykacja skontaktuje się z nami w celu wszczęcia postępowania? Warto sprawdzić, jak działa kancelaria Ultimatum, czym się zajmuje i co zrobić, gdy mamy do spłaty długi.

Kancelaria Ultimatum – czym się zajmuje?

Jak działa Kancelaria Ultimatum? Czym się zajmuje ta firma windykacyjna? Przedsiębiorstwo sprawnie działa w zakresie odzyskiwania należności dla swoich klientów. Jeśli dłużnicy nie chcą oddać należnych Ci środków, a Ty nie masz czasu na samodzielne egzekwowanie należności, koniecznie zastanów się nad współpracą z tym przedsiębiorstwem. Kancelaria Ultimatum – windykacja niespłaconej raty zajmuje się główni takimi aspektami jak:

 • sprawdzanie stanu majątkowego dłużnika;
 • upublicznianie długu;
 • wpisywanie dłużników do rejestrów;
 • wystawianie długu na sprzedaż.

Warto zaznaczyć, że ta firma zajmuje się standardowymi działaniami w zakresie windykacji długów. Czas postępowania polubownego obowiązuje do 14 dni od momentu zgłoszenia sprawy. Na tym etapie odbywa się dokładna analiza dłużnika oraz próby polubownego załatwienia sprawny związanej z wierzytelnością Po upływie terminu firma kieruje sprawę bezpośrednio do sądu, jako Kancelaria Ultimatum. Co się stanie gdy nie spłacę długu? Przede wszystkim narazimy się na liczne nieprzyjemności, częsty kontakt ze strony osób zajmujących się windykacją, a także na dodatkowe koszty związane z rozprawami. 

Zajęcie komornicze z umowy zlecenia jest możliwe w przypadku wszczęcia postępowania z powodu sporych długów. Kancelaria stosuje się do wszystkich możliwych metod odzyskiwania należności od dłużników, w tym również wszczyna kieruje sprawy na drogę sądową, jeśli nie da się ich rozwiązań polubownie. Wówczas można spodziewać się nawet komornika na koncie, który będzie pobierał środki na spłatę zadłużenia. W niektórych przypadkach Ultimatum przeprowadza twardą windykację terenową po ustaleniu miejsca pobytu dłużnika.

Co zrobić gdy kontaktuje się z nami Kancelaria Ultimatum?

Kiedy następuje pierwszy kontakt ze strony tej firmy windykacyjnej, warto spróbować dojść do polubownego rozwiązania problemu. Nie wiesz, co zrobić, gdy kontaktuje się z nami Kancelaria Ultimatum? To proste. Przede wszystkim zachowajmy spokój i spróbujmy dowiedzieć się, jakie są dostępne wyjścia w celu spłaty długu wobec wierzyciela. Kiedy już nawiążemy kontakt z pracownikiem tej kancelarii, koniecznie spróbujmy dogadać się w celu spłaty zadłużenia w określonym terminie. Jeśli nie dotrzymamy jednak umowy, kancelaria skieruje sprawę do sądu, a to wygeneruje kolejne koszty windykacyjne.

Jakie są koszty windykacji przez Kancelarię Ultimatum?

Warto wiedzieć więcej na temat tego, jak działa Kancelaria Ultimatum. Jakie koszty poniosę podczas windykacji? To pytanie często zadają sobie osoby będące dłużnikami. Jeśli chcemy wiedzieć, ile wyniosą koszty komornicze – w tym przypadku sprawdźmy ogólnie przyjęte stawki sądowe oraz wynagrodzenia komorników. Zastanówmy się jednak, czy warto doprowadzić do tego, że w grę wchodzi sąd oraz zajęcia komornicze. Kiedy z dłużnikiem kontaktuje się Kancelaria Ultimatum, ma on możliwość polubownego załatwienia sprawy w terminie 14 dni od czasu pierwszego kontaktu. Jeśli chodzi o cennik usług windykacyjnych i innych, ta kancelaria ma następujące koszty usług:

 • prowizja zależna od wysokości zobowiązania:
  • do 5000 zł – 9%;
  • do 10 000 zł – 8%;
  • powyżej 10 000 zł – 7%.
 • ustalenie numeru księgi wieczystej – 100 zł;
 • sprawdzenie dłużnika w rejestrach – 100 zł;
 • poszukiwanie dłużnika na terenie Polski – od 1500 zł;
 • poszukiwanie dłużnika na terenie UE – od 3000 zł;
 • ustalenie tożsamości dłużnika – 600 zł;
 • poszukiwanie osób i mienia – od 200 zł/dzień.

Aby skorzystać z usług tej firmy windykacyjnej, wystarczy przesłać dokumenty dotyczące wierzytelności w postaci skanu na adres e-mail, faksem lub listownie na adres korespondencyjny firmy. Warto zaznaczyć, że do przesłania dokumentu nie jest wymagane poświadczenie dowodem osobistym. Co jeszcze warto wiedzieć na temat firmy – Kancelaria Ultimatum? Kontakt z firmą możliwy jest przez telefon, adres e-mail oraz korespondencję tradycyjną. 

Wszelkie sprawy przesłane pocztą elektroniczną są rozpatrzone w ciągu 12 godzin. To właśnie w tym czasie kancelaria podejmuje pierwsze decyzje odnoszące się do czynności wobec dłużników. Co ciekawe, firma nie pobiera opłat jeśli odzyskiwanie długo okazuje się nieskuteczne. Umowa ulega rozwiązaniu kiedy wierzytelność zostanie odzyskana. To właśnie wtedy następuje także rozliczenie pomiędzy stronami.

Ważne! Wszelkie koszty egzekucyjne na etapie sądownego odzyskiwania należności są zwracane klientom. 

Kancelaria Ultimatum – opinie klientów

Czym wyróżnia się Kancelaria Ultimatum? Opinie klientów w sieci mówią wprost, iż warto nawiązać współpracę z tą firmą w przypadku kłopotów z odzyskaniem pieniędzy.  Oferta Ultimatum charakteryzuje się wysokim odsetkiem pozytywnie zakończonych spraw windykacyjnych oraz konkurencyjnymi prowizjami. To przekłada się na świetnie opinie wśród byłych i aktualnych klientów. Nasza opinia o Kancelaria Ultimatum jest podobna. Kiedy masz jakiekolwiek należności do odzyskania i nie możesz sobie z tym poradzić, koniecznie wybierz tę firmę.

Warto zaznaczyć, iż kancelaria zajmuje się prawem cywilnym, prawem pracy, prawem rodzinnym i opiekuńczym, a także prawem spadkowym. Wszelkie postępowania karne, nakazowe oraz upominawcze również objęte są działaniami firmy Ultimatum.

Kiedy nie wiemy, jak działa zajęcie komornicze rachunku bankowego, specjaliści pracujący w tej kancelarii odpowiedzą na wszelkie pytania i wyjaśnią nieścisłości. Wybierając tę firmę, mamy pewność, że odzyskamy nasze należności tak szybko, jak będzie to możliwe. Ważną kwestią jest także to, ile może zabrać komornik z pensji osób pracujących na podstawie umowy o pracę lub cywilnoprawnej. W tej kancelarii otrzymamy rzetelną pomoc niezależnie od tego, z jaką sprawą udamy się do specjalistów. Windykacja jest jednak podstawową czynnością, która jest głównym profilem funkcjonowania Ultimatum.

Kancelaria Ultimatum – kontakt

Jak najszybciej skontaktować się z Kancelaria Ultimatum? Kontakt w tym przypadku możliwy jest przez całą dobę 6 dni w tygodniu. Wyjątkiem są niedziele, w które specjaliści kancelarii nie są dostępni dla klientów. Jeśli chcesz otrzymać pomoc lub zapoznać się z ofertą kancelarii, koniecznie zadzwoń pod numer: 605 448 944.

Pod tym numerem otrzymasz szczegółowe informacje na temat sposobów działania kancelarii w zakresie odzyskiwania należności i nie tylko. Pamiętaj, że kontakt z kancelarią możliwy jest na wiele sposobów. Możesz to zrobić:

 • telefonicznie;
 • listownie;
 • e-mailowo;
 • podczas osobistej wizyty.

Niezależnie od tego, jaki sposób kontaktu wybierzmy, firma zajmie się sprawą po umówieniu wszelkich szczegółów. W przypadku spraw windykacyjnych pierwsze czynności podejmowane są nawet w ciągu 12 godzin od czasu przyjęcia dokumentów potwierdzających występowanie wierzytelności. 

Czy warto zostać klientem Kancelarii Ultimatum?

Według wielu osób Ultimatum to najlepsza kancelaria na terenie Warszawy. Za weryfikację wniosków nie są pobierane opłaty, a sama pomoc odbywa się zawsze kompleksowo w każdym zakresie. Chcesz wiedzieć, czy komornik może zająć zasiłek chorobowy? Kontaktując się ze specjalistami tej kancelarii, otrzymamy odpowiedź nie tylko na to pytanie, ale i wiele innych. Kiedy zastanawiamy się, czy warto nawiązać współpracę z tą kancelarią, koniecznie weźmy pod uwagę opinie innych osób korzystających z oferty.

Ultimatum to firma stosująca w 100% legalne działania, niskie prowizje i brak jakichkolwiek opłat w razie braku rozwiązania sprawy windykacyjnej. Jeśli samodzielnie nie radzimy sobie ze ściągnięciem wierzytelności, warto postawić na doświadczenie i nieposzlakowaną opinię. Dzięki temu szybko i bezproblemowo dotrzemy do osób, które uchylają się przed spłatą zaległości finansowych.

źródło: www.kancelariaultimatum.pl

5/5 - (102 oddanych głosów)