kasanajuzObecnie na rynku działa wiele firm pożyczkowych, które proponują naprawdę atrakcyjne warunki finansowania z minimum formalności. Wystarczy naprawdę kilka chwil, aby móc pozyskać dodatkowe pieniądze. Kontaktując się z serwisem Kasanajuz, istnieje opcja pozyskania całkiem pokaźnej kwoty, którą można przeznaczyć na dowolnie wybrany cel. Sprawdź, jakich formalności trzeba dopełnić i czy warto zdecydować się pożyczkę w tej instytucji.

NASZA OCENA

4,1/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

500 – 5000 zł

Weź Pożyczkę

Kasanajuz – warunki finansowania

Jeśli chodzi o sposób funkcjonowania serwisu kasanajuz.pl, warto zaznaczyć, iż pozyskanie dodatkowej gotówki jest możliwe w trzech prostych krokach. Pożyczka w przypadku tej instytucji pozabankowej dostępna jest w kwocie od 500 do 5000 złotych z okresem spłaty wynoszącym 30 dni. Warto dodać, że pierwsza pożyczka z maksymalną kwotą zobowiązania jest darmowa dla nowych klientów, co oznacza, że prowizje przygotowawcze, administracyjne oraz odsetkowe wynoszą 0 złotych. 

W przypadku serwisu kasanajuz.pl taka oferta ma na celu przyciągnięcie uwagi nowych pożyczkobiorców. Aby móc ubiegać się o finansowanie, warto poznać warunki w kasanajuz. Wymagania instytucji wyglądają następująco:

 • wiek od 18 do 75 lat,
 • pełna zdolność do czynności prawnych,
 • własny telefon komórkowy, adres e-mail oraz konto bankowe w polskim banku,
 • obywatelstwo polskie,
 • odpowiednio wysoka zdolność kredytowa.

Wchodząc do serwisu kasanajuz.pl, możesz złożyć wniosek wyłącznie po spełnieniu powyższych warunków.

WEŹ POŻYCZKĘ

Kasanajuz – warunki otrzymania pożyczki a weryfikacja tożsamości

Internetowa pożyczka na dowód dostępna to doskonałe rozwiązanie dla wielu osób, szczególnie jeśli chodzi o serwis kasanajuz. Warunki finansowania są przede wszystkim przejrzyste, a dla nowych klientów wyjątkowo atrakcyjne ze względu na zerowe koszty udzielenia oraz finansowania, pod warunkiem terminowej spłaty zobowiązania. Ta firma pożyczkowa do zweryfikowania tożsamości wnioskodawcy wykorzystuje system Nordigen. Co to takiego? Otóż jest to aplikacja, która pozwala na potwierdzenie tożsamości oraz weryfikację historii transakcji na koncie klienta. Dzięki niej kasanajuz.pl w prosty sposób weryfikuje  pożyczkobiorcę i wydaje decyzje o przyznaniu finansowania.

Jak wziąć pożyczkę w kasanajuz.pl?

Procedura wnioskowania w tym przypadku jest naprawdę prosta. W Kasanajuz logowanie do serwisu internetowego nie jest konieczne. Wystarczy, że wybierzesz kwotę pożyczki – zrobisz to suwakiem, a następnie wypełnisz krótki wniosek pożyczkowy. Chwilówka online zostanie przyznana nawet w ciągu 15 minut po prawidłowej weryfikacji zdolności kredytowej oraz danych pożyczkobiorcy.

Dlaczego warto wziąć pożyczę w kasanajuz?

Jest wiele cech, jakimi wyróżnia się serwis pożyczkowy kasanajuz. Opinie pożyczkobiorców, którzy zdecydowali się na tę formę pozyskania dodatkowej gotówki, są naprawdę nienaganne. Oto kilka powodów, dla jakich warto wziąć pożyczkę przez internet w kasanajuz.pl:

 • szybkości działania,
 • łatwości złożenia wniosku pożyczkowego,
 • wygoda – dodatkowe pieniądze dostępne bez wychodzenia z domu,
 • maksimum bezpieczeństwa – kredytnajuz.pl stosuje nowoczesne technologie zabezpieczające dane osobowe.

Wady i zalety kasanajuz.pl

ZALETY

 • świetne parametry pożyczki,

 • prosty sposób weryfikacji wniosku,

 • dodatkowa gotówka dostępna nawet w ciągu 15 minut od czasu złożenia wniosku,

 • pełne bezpieczeństwo pożyczkobiorcy,

 • możliwość przeznaczenia otrzymanych środków na dowolnie wybrany cel.

WADY

 • konieczność posiadania zdolności kredytowej,

 • tylko pierwsza pożyczka jest darmowa,

 • firma działa tylko od poniedziałku do piątku,

 • konieczność posiadania własnego konta bankowego.

Kasanajuz.pl – kontakt

Nazwa Firmy Zaliczka sp. z o.o. Kasanajuz.pl
Adres ul. Mickiewicza 37/58, 01-625 Warszawa
Kontakt [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek: 9:00 – 17:00

Z pożyczkodawcą kasanajuz kontakt jest możliwy też przez formularz dostępny bezpośrednio na stronie internetowej. Wystarczy wypełnić podstawowe dane kontaktowe, a doradcy oddzwonią w pierwszej wolnej chwili.

Kasanajuz – opinie konsumentów

Pożyczka dla zadłużonych to ciekawa opcja finansowania, którą oferuje wielu pożyczkodawców w Polsce. Jeśli jednak chodzi o serwis kasa na już, opinie wskazują, iż propozycja finansowania skierowana jest raczej do osób posiadających odpowiednio wysokie dochody oraz brak negatywnych wpisów w historii kredytowej.

Jeśli wahasz się jeszcze przed złożeniem wniosku, koniecznie przeczytaj w sieci więcej recenzji na temat sposobu działania tego pożyczkodawcy oraz aktualnej oferty finansowania. Kredytnajuz.pl cieszy się ogromną popularnością w dużej mierze ze względu na propozycję pożyczki dla nowych klientów bez żadnych kosztów finansowania. Co to oznacza? Otóż po złożeniu wniosku i uzyskaniu pozytywnej decyzji, możesz otrzymać pożyczkę do 5000 złotych na 30 dni bez żadnych dodatkowych kosztów – finalni oddasz taką kwotę, jaką pożyczysz w dniu podpisania umowy. To naprawdę proste, wygodne i bezpieczne – skontaktuj się z konsultantem telefonicznie lub po prostu złóż wniosek i przekonaj się sam.

5/5 - (1 oddanych głosów)