kasatak opinie

NASZA OCENA

2/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

1000 – 15000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W KASATAK >>

Nasza opinia o KasaTak

Oferta tej firmy jest o tyle korzystna, że pozwala na zaciągnięcie zobowiązania w kwocie do 15 tys. złotych. Głównie z tego względu warto zainteresować się możliwością zaciągnięcia pożyczki. Firma KasaTak proponuje ciekawe oferty zarówno dla nowych, jak i stałych klientów z okresem spłaty do 48 miesięcy. Polecamy tę ofertę dla każdego, kto chce otrzymać większą kwotę na dowolnie wybrany cel.

Wady i zalety pożyczki KasaTAK

Zalety Wady
kciuk Wysoka kwota zobowiązania kciuk w dół Brak możliwości odroczenia płatności rat
kciuk Długi okres spłaty kciuk w dół Mała liczba kont bankowych
kciuk Pożyczka od 18 lat kciuk w dół Niższa kwota dla nowych klientów
kciuk Bez formalności i zaświadczeń
kciuk BOK pracuje również w sobotę
kciuk Dostępna pożyczka bez BIK
kciuk Przejrzyste zasady

KasaTAK kontakt

Nazwa Firmy Ferratum Bank p.l.c.
Adres Tagliaferro Business Centre Level 6, 14 High Street, Sliema, Malta
Kontakt 71 716 22 22; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 8:00-19:00;

sobota 09:00 – 17:00

Kto może wziąć pożyczkę Kasa TAK?

W Kasa TAK pożyczki są dostępne dla osób, które spełniają wszystkie przedstawione poniżej warunki:

 • pełnoletność;
 • aktualny dowód osobisty – nie trzeba go skanować – wystarczy podać jego numer i serię;
 • polski adres zamieszkania;
 • regularne dochody, niezależnie od ich rodzaju – w tym wypadku pożyczka KasaTAK to także kredyt dla bezrobotnych, pod warunkiem, że mają jakieś inne dochody (np. zasiłki, świadczenia społeczne lub dochody z wynajmu);
 • konto bankowe, telefon komórkowy i adres e-mail.

Klienci również często pytają się czy Kasa TAK sprawdza BIK. Firma ta nie sprawdzi tego rejestru, jest to więc tzw. pożyczka bez BIK dla zadłużonych. Trzeba jednak pamiętać o tym, że zweryfikowane zostaną inne rejestry:

 • KRD;
 • BIG Infomonitor;
 • ERIF;
 • KBIG.

Jak zaciągnąć pożyczkę Kasa TAK?

W Kasa TAK pożyczki zaciągniemy wygodnie przez Internet, a wszystkie formalności zajmą zaledwie kilkanaście minut. Procedura krok po kroku wygląda następująco:

 1. Wybór kwoty i okresu spłaty na stronie KasaTAK.
 2. Założenie konta klienta.
 3. Wypełnienie wniosku pożyczkowego.
 4. Potwierdzenie tożsamości za pomocą przelewu weryfikacyjnego na 1 grosz.
 5. Decyzja pożyczkowa. 
 6. Wypłata pieniędzy.

W Kasa TAK pożyczki wypłacane są z kont w bankach PKO BP oraz Santander Bank. Klienci tych banków otrzymają pieniądze niemal natychmiast. Pozostali będą musieli poczekać na pieniądze do następnego dnia roboczego.

Kasa TAK logowanie

W Kasa TAK logowanie do konta klienta jest niezbędne do tego, by złożyć wniosek pożyczkowy. Da nam także dostęp do wszystkich dokumentów pożyczkowych, harmonogramu spłaty oraz opcji spłaty udostępnianych przez pożyczkodawcę. Jest to też czynność nieskomplikowana – aby przejść do formularza logowania należy skorzystać z buttona znajdującego się na stronie Kasa TAK-  ZALOGUJ. Następnie wystarczy tylko wpisać swój login (adres e-mail) oraz hasło w odpowiednie pola. W razie problemów możemy skorzystać także z opcji resetowania hasła.

Spłata pożyczki KasaTAK

Jeśli chcemy uniknąć poważnych konsekwencji, powinniśmy spłacać pożyczkę Kasa TAK terminowo. W przeciwnym razie, firma może rozpocząć działania windykacyjne, w skład których wejdą:

 • naliczenie odsetek za zwłokę (14% w skali roku);
 • monity, windykacja telefoniczna i terenowa;
 • postępowanie sądowe;
 • egzekucja komornicza;
 • wpisanie do rejestru dłużników.

Jeśli nie możemy spłacać rat w terminie, warto nawiązać z Kasa TAK kontakt telefoniczny możliwie jak najszybciej i próbować dogadać się indywidualnie. Dzięki temu być może uda się uniknąć poważniejszych konsekwencji.

KasaTAK opinie klientów

W dziale KasaTAK Opinie można dowolnie opisywać swoje doświadczenia z tą firmą. Zarówno te pozytywne, jak i negatywne mogą być przydatne innym użytkownikom serwisu. Dzięki opiniom o Kasa TAK będą mogli dokonywać rozsądnych i korzystnych wyborów finansowych.

Pytania i odpowiedzi

Spłata pożyczki w KasaTAK odbywa się najczęściej w ratach. Jednak dokładne warunki spłaty określone są w umowie pożyczki.

Tak, KasaTAK to bezpieczna marka pożyczkowa, która należy do grupy Ferratum. Jest to pierwsza organizacja w Europie, która zaczęła oferować mobilne mikropożyczki.

Czas oczekiwania na decyzję o pożyczce wynosi zazwyczaj do 15 minut od złożenia wniosku. Oznacza to, że możesz otrzymać odpowiedź w bardzo krótkim czasie.

W KasaTAK nie sprawdzamy BIK, ale weryfikujemy inne bazy: KRD, BIG InfoMonitor, ERIF, KBIG.

KasaTAK pracuje i wypłaca środki od poniedziałku do soboty. W niedziele nie realizujemy przelewów.

Ze względu na krótki czas rozpatrywania wniosków przeważnie nie kontaktujemy się z pracodawcami, ale zastrzegamy sobie taką możliwość. Oznacza to, że w niektórych sytuacjach możemy skontaktować się z Twoim pracodawcą, aby potwierdzić zatrudnienie.

Jeśli klient nie spłaca zobowiązań, to możemy podjąć kroki prawne w celu odzyskania długu. Przyjmujemy także możliwość wejścia na drogę sądową. Najczęściej jednak staramy się wypracować rozwiązanie, które będzie zadowalające dla obu stron.

Zasady udzielania pożyczek mogą być ustalane na podstawie polityki firmy i indywidualnych sytuacji. Najczęściej jednak nie praktykujemy takiego podejścia.

4.1/5 - (49 oddanych głosów)