kasomat opinie

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

500 – 1000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W KASOMAT >>

Nasza opinia o Kasomat

Kasomat to instytucja pozabankowa, która cieszy się stale rosnącym uznaniem wśród pożyczkobiorców po 20. roku życia. Decydując się na pożyczkę w Kasomacie możesz otrzymać niewielką kwotę w przedziale od 500 do 1000 złotych. Atutem tego przedsiębiorstwa pożyczkowego jest minimum formalności do załatwienia oraz opcja odstąpienia od umowy bez podawania powodu w terminie 14 dni.

Wady i zalety pożyczki Kasomat

Zalety Wady
kciuk szybka decyzja kredytowa, już w 30 minut kciuk w dół niewielkie kwoty pożyczek
kciuk niewielkie oprocentowanie kciuk w dół krótki okres spłaty zobowiązania
kciuk ograniczona liczba obsługiwanych banków kciuk w dół konieczność posiadania dobrej historii kredytowej

Kasomat kontakt

Nazwa Firmy Surat Sp. z o.o.
Adres ul. Strzeszyńska 213, 60-479 Poznań
Kontakt [email protected], 667-227-124
Godziny otwarcia całą dobę

Kasomat warunki

Warunkiem otrzymania pożyczki jest ukończenie 20-go roku życia, ale nie przekroczenie 67 lat. Osoba wnioskująca o kredyt musi zostać zaakceptowana przez system i formularz obliczający scoring. Należy także posiadać stosunkowo dobrą historię kredytową i brak negatywnych wpisów w BIK i KRS. Portal Kasomat działa na podobnej zasadzie jak Vivus oraz udziela pożyczki w weekend bez ograniczeń. Do udzielenia kredytu wymagany jest jedynie dowód osobisty, wyciąg z konta z ostatnich 3-miesięcy oraz rachunek za prąd, gaz i wodę w celu weryfikacji użytkownika. Należy także podać swój numer telefonu oraz numer konta bankowego na terenie Polski. Warunki uzyskania dodatkowej gotówki nie są wygórowane, dlatego są dobrym rozwiązaniem dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Istnieje także możliwość odstąpienia od umowy pożyczki bez konsekwencji, w terminie 14-dni od jej podpisania.

Kasomat logowanie

W Kasomat logowanie jest niezwykle proste i nie wymaga kompleksowej wiedzy informatycznej. Wystarczy jedynie wybrać suwakiem interesującą nas kwotę zobowiązania i preferowany okres jego spłaty. Kolejnym krokiem jest uzupełnienie formularza swoimi danymi osobowymi oraz wykonanie przelewu na kwotę 1 zł, który ma potwierdzić tożsamość wnioskodawcy. Na portalu Kasomat wniosek można złożyć całkowicie online, a jego potwierdzenie można wykonać drogą e-mailową.

Kasomat opinie klientów

Firma Kasomat opinie traktuje jako swoją reklamę, dlatego przykłada szczególną uwagę do obsługi nowych, jak
i stałych klientów. Ocena firmy na rynku decyduje o tym czy będzie cieszyć się ona popularnością w branży, dlatego dla przedsiębiorstwa Kasomat opinie są bardzo ważne. Zachęcamy jednak do dzielenia się swoimi odczuciami na temat portalu oraz obsługi wnioskodawców przez tę firmę pożyczkową. Każda opinia pojawiająca się w siedzi to pewność, że przedsiębiorstwo jest wypłacalne i działa legalnie.

Pytania i odpowiedzi

Kasomat to firma pożyczkowa, której usługi przeznaczone są dla osób o ograniczonej zdolności kredytowej, co uniemożliwia zaciągnięcie finansowania w banku. Pożyczkodawca przyjmuje wnioski, rozpatruje je, a następnie informuje o wyniku analizy. W przypadku pozytywnego rozstrzygnięcia, pieniądze trafiają na konto pożyczkobiorcy.

Nie, Kasomat przeważnie nie dzwoni do pracodawców, jednak zastrzega sobie taką możliwość.

Osoba, która nie spłaca zobowiązań w umówionym terminie może zostać pociągnięta do odpowiedzialności na drodze sądowej. Zazwyczaj jednak przedstawiciele Kasomat starają się wypracować z klientem porozumienie.

W Kasomat klienci mogą pożyczyć od 500 do 1000 złotych. Wszystko to przy minimum formalności oraz szybkiej decyzji i wypłacie - do 30 minut od uzyskania pozytywnej decyzji.

Tak, Kasomat sprawdza bazę BIK i KRD pod kątem negatywnych wpisów.

Obowiązujące regulaminy i warunki pożyczki określone w umowie mogą dopuszczać taką możliwość. Przeważnie jednak klient może mieć w Kasomacie tylko jedną pożyczkę.

Kasomat organizuje promocje, podczas których można skorzystać z darmowych pożyczek. Nie są jednak one stale dostępne w ofercie.

Właścicielem Kasomat jest firma Surat Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu.

4.2/5 - (53 oddanych głosów)