Czy w Polsce są dostępne kredyty hipoteczne dla obcokrajowców? Tak, ale tylko po spełnieniu określonych warunków ustalonych przez instytucję finansową. Sprawdź zbiór banków, które udzielają kredytów hipotecznych dla obcokrajowców. Poniżej przedstawiamy listę sprawdzonych instytucji.

PKO
RRSO9,48 %
Oprocentowanie 7,66 %
Kwotaindywidualna
Ocena9/10
CityHandlowy
RRSO9,25 %
Oprocentowanie 8,88 %
Kwotado 3 000 000 zł
Ocena8/10
Pekao
RRSO9,61 %
Oprocentowanie 8,84 %
Kwotado 300 000 zł
Ocena8/10
Expander
RRSOod 9 %
Oprocentowanie od 7 %
Kwotado 1 000 000 zł
Ocena7/10

Kredyt hipoteczny dla obcokrajowcaKredyt hipoteczny dla obcokrajowca – czy jest możliwy?

Ze względu na stałe przybywanie cudzoziemców do Polski, firmy finansowe coraz chętniej wprowadzają różnorodne zobowiązania do swoich ofert. Jednym z najpopularniejszych jest kredyt hipoteczny dla ukraińca, którzy coraz częściej interesują się pożyczeniem pieniędzy na cele mieszkaniowe. Tego typu kredyt jest dostępny w bankach dla wszystkich, którzy mają pozwolenie na pobyt stały oraz posiadają stałe zatrudnienie, z którego dochód umożliwia dogodną spłatę raty. Odpowiadając na pytanie, czy kredyt hipoteczny dla obcokrajowca jest możliwy, musimy pamiętać, że po spełnieniu poszczególnych warunków, bank bez przeszkód udzieli pomocy finansowej.

Kredyt na mieszkanie dla ukraińców – warunki

Aby dostać kredyt na zakup mieszkania dla obcokrajowców, należy:

— Mieć ukończony 18 rok życia;

— Posiadać PESEL;

— Otrzymać pozwolenie na pobyt stały;

— Mieć adres zamieszkania na terenie Polski;

— Otrzymywać regularny dochód w odpowiedniej wysokości;

— Wnieść określony wkład własny — minimum 20% wartości kredytu lub 10% przy wykupieniu ubezpieczenia.

Jak znaleźć korzystny kredyt dla cudzoziemca?

Jeśli interesuje nas kredyt dla obcokrajowca, w pierwszej kolejności warto przejrzeć rankingi. Znajdziemy w nim aktualnie najlepsze oferty na rynku, dzięki czemu wybierzemy najkorzystniejszą opcję. Takie rankingi są opracowane przez specjalistów finansowych, którzy porównują dostępne propozycje banków i wybierają najkorzystniejsze warunki kredytowe. Przed złożeniem wniosku i wyborem atrakcyjnego zobowiązania, możemy także obliczyć wszystkie koszty. Pomoże nam w tym kalkulator kredytu hipotecznego, który w kilka sekund wyświetli nam wszystkie opłaty poszczególnych ofert bankowych. Dzięki temu dowiemy się, ile wynosi rata kredytu, na jaki czas może zostać rozłożona spłata, jak wysokie jest oprocentowanie czy RRSO oraz czy konkretny bank pobiera dodatkowe prowizje i marże za udzielenie wsparcia finansowego. Sprawdzimy także, jak wysoki wkład własny jest wymagany w konkretnych bankach przy kredycie hipotecznym.

Podobne wpisy

5/5 - (1 oddanych głosów)