opinie kredytzen

NASZA OCENA

2/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

100 – 10 000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W KREDYTZEN >>

Nasza opinia o KredytZEN

Firma pożyczkowa KredytZEN ma ofertę skierowaną do osób, które poszukują szybkiego wsparcia finansowego z możliwością wypłaty środków bezpośrednio na rachunek bankowy. To stosunkowo niedawno powstała instytucja pozabankowa, gdzie warunki finansowania przyciągają coraz szersze grono potencjalnych pożyczkobiorców. Ze swojej strony serdecznie zachęcamy do zaciągnięcia zobowiązania w KredytZEN.

Wady i zalety KredytZen

Zalety Wady
kciuk wysoka kwota pożyczki kciuk w dół wysokie RRSO
kciuk pierwsza darmowa pożyczka
kciuk bez zaświadczeń o dochodach
kciuk dla każdego od 18 roku życia

KredytZen kontakt

Nazwa Firmy Ban kos Technology OÜ
Adres Laeva tn 2, 10111 Tallinn
Kontakt [email protected]
Godziny otwarcia 24/7

Kto może ubiegać się o pożyczkę w Kredytzen?

W Kredytzen o finansowanie przez Internet może ubiegać się każdy, kto:

 • mieści się w przedziale wiekowym od 20 do 65 lat;
 • ma pełną zdolność do czynności prawnych;
 • jest obywatelem lub rezydentem Polski;
 • posługuje się własnym kontem w banku;
 • posiada aktualny numer telefonu komórkowego.

To podstawowe warunki, jakie od wnioskodawców wymaga ta firma pożyczkowa. Decydując się na zaciągnięcie dodatkowego zobowiązania przez Internet, wystarczy spełnić powyższe warunki. Uzyskanie pozytywnej decyzji w Kredytzen to prosta sprawa. Kredytzen – pożyczka to świetne rozwiązanie dla osób potrzebujących szybkiego zastrzyku dodatkowej gotówki.

Ile można pożyczyć w Kredytzen?

Pożyczka od 18 lat niestety nie jest dostępna w ramach tego serwisu online. Osoby, które spełniają warunki finansowania, mogą liczyć na kwotę pożyczki od 100 do nawet 10 000 złotych. Okres spłaty zobowiązania w tym przypadku to nawet 90 dni. Dla osób potrzebujących niższej raty i dużego zastrzyku gotówki to świetna propozycja.

Uwaga! Pierwsza pożyczka w Kredytzen dostępna jest tylko do kwoty 3000 złotych. Warto też nadmienić, że pierwsze finansowanie jest w 100% darmowe, pod warunkiem terminowej spłaty zadłużenia.

Jak złożyć wniosek o pożyczkę w Kredytzen?

Pożyczka na dowód to wygodna opcja w ramach propozycji tego portalu pożyczkowego. Wnioskowanie o udzielenie finansowania jest dziecinnie proste. Wystarczy:

 1. Wejść na stronę serwisu.
 2. Wybrać preferowaną kwotę finansowania i okres spłaty.
 3. Uzupełnić swoje dane.
 4. Poczekać na decyzję.
 5. Podpisać umowę.

Procedura wnioskowania o pożyczkę online w tym serwisie to minimum formalności i praktycznie natychmiastowa decyzja kredytowa. Można w ten sposób zaoszczędzić sporo wolnego czasu.

Jakie dane trzeba podać w formularzu o pożyczkę w kredytzen?

W przypadku Kredytzen logowanie do portalu nie jest koniecznie. Bez procesu rejestracji każdy klient może złożyć wniosek o udzielenie finansowania. Trzeba jednak pamiętać, że taki kredyt bez BIK wymaga podania podstawowych danych osobowych i nie tylko. Na etapie wnioskowania trzeba podać takie informacje, jak:

 • imię i nazwisko;
 • adres e-mail;
 • numer telefonu;
 • PESEL lub numer dowodu tożsamości;
 • dane o zatrudnieniu.

Takie informacje są niezbędne, aby specjaliści mogli zweryfikować wniosek przesłany przez portal Kredytzen. Kontakt z klientem odbywa się tuż po wydaniu decyzji kredytowej. Najczęściej nie trwa to dłużej niż kilkanaście minut.

Opinie klientów o Kredytzen

W przypadku Kredytzen opinie świadczą tylko o pozytywnych cenach tego portalu pożyczkowego. Konsumenci doceniają głównie:

 • przejrzyste warunki finansowania;
 • prosty sposób wnioskowania;
 • pierwszą pożyczkę za darmo;
 • intuicyjny interfejs serwisu.

Dla nowych klientów poszukujących źródła finansowania opinie są kluczowe. Ze względu na pozytywne recenzje firmy pożyczkowej Kredytzen, warto zastanowić się nad złożeniem wniosku. Jako jedna z nielicznych instytucji finansowych online umożliwia wydłużenie okresu spłaty nawet do 90 dni. To sprawia, że pożyczka na raty w Kredytzen jest atrakcyjnym rozwiązaniem nawet dla osób w trudnej sytuacji finansowej.

Podsumowując, oferta Kredytzen w ramach darmowego finansowania do 3000 złotych to jedna z lepszych propozycji na rynku. Wystarczy kilka minut na zapoznanie się z portalem, firmą i złożenie wniosku online. A to wszystko bez zbędnych formalności i wychodzenia z domu.

Pytania i odpowiedzi

Uzyskanie decyzji kredytowej trwa przeważnie kilkanaście minut.

Stawiamy na szybkość w podejmowaniu decyzji w oparciu o dostarczone informacje przez pożyczkodawcę. Zastrzegamy sobie jednak możliwość skontaktowania się z pracodawcą w celu potwierdzenia zatrudnienia.

Osoba, która nie spłaca zobowiązań w umówionym terminie może zostać pociągnięta do odpowiedzialności na drodze sądowej. Zazwyczaj jednak przedstawiciele KredytZen starają się wypracować z klientem porozumienie.

Warunki przedłużenia pożyczki mogą się różnić w zależności od postanowień umowy i polityki firmy. W niektórych przypadkach firma może zaproponować jedno przedłużenia, a dalsze przedłużenia mogą być oceniane indywidualnie.

Nie. Firma nie weryfikuje baz danych o zobowiązaniach klientów.

W KredytZen nie potrzebne jest zaświadczenie o dochodach. Dzięki temu w krótkim czasie otrzymasz decyzję i pieniądze na konto.

W KredytZen możesz otrzymać pierwszą pożyczkę za darmo!

Klienci KredytZen mają po jednej pożyczce. Wszelkie odstępstwa rozpatrywane są indywidualnie.

W przypadku, gdy firma nie dojdzie do porozumienia z klientem, który ma opóźnienia w spłacie, to sprawa może zostać przekazana do windykacji. Zewnętrzne firmy korzystają z różnych metod wyegzekwowania środków.

4.5/5 - (2 oddanych głosów)