ŁatwyKredyt

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

2000 – 60 000 zł

WNIOSEK W ŁATWY KREDYT >>

Nasza opinia o ŁatwyKredyt

Propozycja finansowania w tej firmie to naprawdę dobra opcja, z którego może skorzystać praktycznie każdy. Atutem tego pożyczkodawcy jest fakt, iż każda oferta jest indywidualnie dopasowana do potrzeb potencjalnego klienta. Warto też dodać, że finansowanie jest udzielane nawet w 15 minut bez wychodzenia z domu z uproszczoną procedurą aplikacyjną. Głównie z tych względów zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami współpracy z ŁatwyKredyt.

Wady i zalety pożyczki ŁatwyKredyt

Zalety Wady
kciuk Prosta obsługa kciuk w dół Maksymalna kwota zobowiązania do 60-ciu tysięcy złotych
kciuk Łatwość wypełniania wniosku kciuk w dół Brak konsultantów w godzinach nocnych
kciuk Stosunkowo niskie oprocentowanie kciuk w dół Ograniczona oferta kredytowa
kciuk Całkowicie zdalne załatwianie dokumentacji
kciuk Dopasowanie raty do potrzeb klienta

ŁatwyKredyt kontakt

Nazwa Firmy Łatwy Kredyt
Adres
Kontakt 22 228 21 03, [email protected]
Godziny otwarcia Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 18:00

Łatwy Kredyt warunki

Aby wziąć pożyczkę należy spełnić kilka podstawowych warunków, które pozwolą na uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej. Szybkie pożyczki online w 15 minut to domena przedsiębiorstwa. Wystarczy tylko kilka kroków, aby przejść przez formularz aplikacyjny.

W firmie pożyczkę mogą otrzymać jedynie osoby, które:

  •   Mają ukończone 20 lat, a ich wiek jest nie większy niż 80 lat
  •   Posiadają stałe źródło dochodu w oparciu o umowę
  •   Są obywatelami RP
  •   Nie posiadają negatywnej historii kredytowej w BIK oraz BIG

Pożyczkodawca umożliwia zaciągnięcie pożyczki dla zadłużonych, która pozwoli na uregulowanie swoich zobowiązań finansowych. Łatwy kredyt, opinie o pożyczkodawcy są pozytywne, dlatego warto skorzystać z ich usług.

Łatwy kredyt logowanie

Łatwy Kredyt, logowanie jest możliwe tylko dla osób pełnoletnich posiadających własny adres e-mail. Bez tego nie można wnioskować o żaden z rodzajów pożyczki, nawet tej dotyczącej kredytu konsolidacyjnego wynikającego z rankingu.  Logowanie odbywa się w kilku krokach:

  •   Wejście na stronę www.latwykredyt.pl
  •   Kliknięcie przycisku zaloguj się
  •   Poprawne wypełnienie formularza
  •   Zalogowanie do panelu klienta
  •   W przypadku braku konta należy wypełnić wniosek kredytowy i określić sposób weryfikacji konta

Łatwy Kredyt opinie klientów

Łatwy Kredyt, opinie portalu są bardzo dobre, a firma cieszy się sporym zadowoleniem klientów. Klienci chwalą sobie przejrzystość strony www, nieskomplikowane warunki kredytowe oraz stosunkowo szybkie rozpatrzenie sprawy. Opinii na rynku nie ma jeszcze zbyt wiele – jednak zachęcamy do tego aby opisywać swoje doświadczenia z zakresu współpracy.

Pytania i odpowiedzi

W Łatwy Kredyt możesz mieć jedną pożyczkę. Wszystkie odstępstwa rozpatrywane są indywidualnie i zależą od wielu czynników.

Jeśli firma nie osiągnie porozumienia z klientem, który opóźnia spłaty, sprawa może zostać skierowana do windykacji. Zewnętrzne przedsiębiorstwa wykorzystują różne metody mające na celu odzyskanie środków.

Szybka analiza kompletnego wniosku łącznie z uzyskaniem decyzji to zaledwie 15 minut.

Warunki spłaty pożyczki określone są w umowie. W zależności od rodzaju produktu, spłaty mogą być realizowane według harmonogramu lub jednorazowo.

W przypadku braku spłaty pożyczki firma Łatwy Kredyt podejmie próbę wypracowania porozumienia. W przypadku jego braku sprawa może zostać przekazana do windykacji lub na drogę sądową.

Tak, w Łatwy Kredyt chcemy potwierdzenia, że klient ma stałe źródło dochodu w oparciu o umowę.

Opinie o Łatwym Kredycie są w znacznej większości pozytywne, choć zawsze znajdzie się niezadowolony klient. Niemniej jest to firma godna polecenia.

Jeśli firma nie jest w stanie osiągnąć porozumienia z klientem w sprawie spłaty długu, to zazwyczaj przekazuję sprawę do zewnętrznej agencji windykacyjnej. Nie jest to „sprzedaż” długów w tradycyjnym sensie.

O pożyczkę może ubiegać się osoba w przedziale wiekowym 20-80 lat, która posiada stałe źródło dochodu w oparciu o umowę, jest obywatelem/obywatelką RP i nie ma negatywnej historii kredytowej w BIK i BIG.

4.8/5 - (51 oddanych głosów)