LendonRaty opinie

NASZA OCENA

4,5/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

1000 – 15000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W LENDON >>

Nasza opinia o Lendon raty

Jeśli chodzi o Lendon raty, warto dodać, że maksymalna kwota finansowania wynosi aż 15 tys. złotych. To naprawdę sporo, biorąc pod uwagę oferty innych pożyczkodawców w Polsce. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty tej instytucji pozabankowej. Decydując się na podpisanie umowy, zawsze poznasz dokładne warunki spłaty, a także skorzystasz z długiego okresu spłaty – nawet do 24 miesięcy.

Wady i zalety pożyczki Lendon Raty

Zalety Wady
kciuk Prosta rejestracja i wniosek kciuk w dół Dość niska kwota zobowiązania
kciuk Intuicyjna obsługa strony internetowej kciuk w dół Brak refinansowania
kciuk Pożyczka bez formalności i zaświadczeń kciuk w dół Weryfikacja we wszystkich bazach dłużników
kciuk Możliwość otrzymania pożyczki w 15 minut
kciuk Szybka decyzja pożyczkowa
kciuk Duża liczba kont bankowych
kciuk BOK pracuje także w soboty i niedziele
kciuk Błyskawiczna weryfikacja w aplikacji Instantor

LendonRaty kontakt

Nazwa Firmy Creamfinance Polska Sp. z o.o.
Adres ul. Kasprzaka 2/8, Warszawa
Kontakt 22 388 64 44; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 8:00-22:00,

sobota – niedziela 9:00-18:00

W Lendon Raty kontakt możliwy jest na trzy sposoby:

 • za pomocą infolinii;
 • poprzez wiadomość mailową;
 • prze formularz kontaktowy na stronie pożyczkodawcy.

Kto może wziąć pożyczkę Lendon Raty?

W ofercie LendonRaty znajduje się tzw. pożyczka na oświadczenie. Oznacza to, że pożyczkodawca nie zażąda żadnych zaświadczeń od pracodawcy lub innych dokumentów. Wystarczy, że podamy wysokość swoich dochodów netto we wniosku.

Poza tym klienci Lendon Raty muszą spełniać następujące warunki:

 • ukończone 21 lat;
 • polskie obywatelstwo;
 • aktualny dowód osobisty;
 • polski adres zameldowania i zamieszkania;
 • regularne dochody w odpowiedniej wysokości;
 • brak negatywnych wpisów w rejestrach BIK, KRD, ERIF, BIG Infomonitor, KBIG oraz Credit Check;
 • indywidualne konto bankowe;
 • aktywny numer telefonu komórkowego;
 • adres e-mail.

Warto też pamiętać, że w Lendon Raty możemy otrzymać także kredyt dla zadłużonych. Nie ma więc znaczenia, czy równocześnie spłacamy inne zobowiązania. W ten sposób jest to świetne rozwiązanie dla osób, które ze względu na obciążenia kredytowe nie mogą pożyczyć pieniędzy w banku. Dzięki temu w Lendon Raty przyznawalność również jest dosyć spora – porównywalna z wiodącymi na rynku ofertami.

Jak zaciągnąć pożyczkę Lenon Raty krok po kroku?

W Lendon Raty pożyczki dostępne są niemal od ręki, a cała procedura nie powinna nam zająć więcej niż kilkanaście minut. Trzeba tylko poprawnie przejść przez następujące etapy:

 1. Wybór kwoty i okresu spłaty na stronie pożyczkodawcy. Odpowiednie parametry ustawimy  za pomocą suwaków na stronie LendonRaty. Pamiętajmy tylko, by przed przejściem do wniosku sprawdzić całkowite koszty zobowiązania.
 2. Formularz rejestracyjny i wniosek. Założenie konta klienta i złożenie wniosku odbywa się w jednym kroku. Wnioskodawca musi podać swoje dane osobowe, kontaktowe i adresowe, a także informacje o otrzymywanych dochodach. W Lendon Raty logowanie do konta klienta odbywa się już po złożeniu wniosku – dzięki niemu będziemy mogli zweryfikować stan jego przetwarzania oraz łatwo zweryfikować swoją tożsamość.
 3. Weryfikacja. Jako, że Lendon Raty to pożyczka bez weryfikacji konta, możemy skorzystać z błyskawicznej aplikacji Instantor i nie przelewać 1 grosza.
 4. Decyzja pożyczkowa. Powinna pojawić się po kilkunastu minutach, jeżeli złożymy wniosek w godzinach pracy firmy.
 5. Wypłata pieniędzy.

W Lendon Raty pożyczki wypłacane są z kont w bankach: Millennium Bank, Santander Bank,  Pekao S.A., Alior Bank oraz Getin Bank. Klienci tych banków mogą liczyć na pożyczkę online w 15 minut. W takim przypadku przelew zostanie potraktowany jako wewnętrzny i otrzymamy go w ciągu kilku minut.

Lendon Raty logowanie

W Lendon na raty logowanie do swojego konta klienta umożliwi nam bieżące kontrolowanie stanu spłaty zobowiązania. W panelu dostępne są także inne opcje: kontaktu z pożyczkodawcą, dostępu do dokumentów pożyczkowych lub przeliczenia kosztów, jeśli zdecydowalibyśmy się dokonać wcześniejszej spłaty.

Do swojego konta zalogujemy się też bardzo prosto. Po kliknięciu przycisku znajdującego się na stronie Lendon Raty ZALOGUJ SIĘ, przejdziemy do formularza logowania, w którym trzeba wpisać swoje hasło i login. Nie trzeba do tego instalować żadnych aplikacji.

Spłata pożyczki w Lendon Raty

Choć Lendon na raty jest zobowiązaniem długoterminowym, to pożyczkodawca niestety nie udostępnia nam możliwości odłożenia płatności rat. Wszystkie z nich należy więc spłacać terminowo. W przeciwnym przypadku, Lendon Raty może:

 • naliczyć karne odsetki;
 • prowadzić windykację własną;
 • sprzedać dług firmie windykacyjnej;
 • wnieść sprawę do sądu;
 • wnieść o egzekucję komorniczą;
 • wpisać do rejestru dłużników.

Lendon Raty opinie klientów

Wiemy, jak ważne są udostępniane o Lendon na raty opinie klientów. Nie tylko pomagają ulepszać ofertę i dostosowywać ją do wymagań konsumentów, ale też wpływają na decyzje innych. Zachęcamy więc do tego, by opisywać swoje doświadczenia z tą firmą.

Pytania i odpowiedzi

Informacje dotyczące odstąpienia od umowy pożyczki powinny być zawarte w warunkach umowy z LendonRaty. W Polsce klienci mają zwykle prawo do odstąpienia od umowy pożyczki bez podawania przyczyny w ciągu 14 dni od daty jej zawarcia. Konkretny proces odstąpienia powinien być opisany w umowie pożyczki.

Firma LendonRaty zastrzega sobie możliwość wykonania telefonu do pracodawcy, celem potwierdzenia wiarygodności danych podanych przez wnioskodawcę. W praktyce takie sytuacje najczęściej nie mają miejsca.

Tak, jeśli klient nie spłaci swojej pożyczki zgodnie z warunkami, LendonRaty może wnieść sprawę do sądu. Ponadto, mogą również naliczyć karne odsetki, prowadzić windykację własną, sprzedać dług firmie windykacyjnej, wnieść o egzekucję komorniczą, czy wpisać dłużnika do rejestru dłużników.

Dokładne informacje na temat procesu spłaty pożyczki powinny być zawarte w warunkach umowy z LendonRaty. Zazwyczaj spłata odbywa się przez przelew na rachunek bankowy firmy pożyczkowej. Ten jest wskazany w harmonogramie spłaty dołączonym do umowy.

Serwis LendonRaty jest prowadzony przez firmę Creamfinance Polska Sp. z o.o.

Tak, LendonRaty sprawdza rejestr BIK (Biuro Informacji Kredytowej), jak również inne rejestry dłużników, takie jak KRD, ERIF, BIG Infomonitor, KBIG.

LendonRaty nie wymaga zaświadczeń od pracodawcy, ale wymaga informacji o dochodach klienta podczas składania wniosku. W związku z tym, firma może nie sprawdzać bezpośrednio zatrudnienia, ale bierze pod uwagę dochód pożyczkobiorcy.

Pożyczki ratalne w LendonRaty nie są dostępne w wersji z RRSO 0%. To oznacza, że nie ma możliwości zaciągnięcia darmowej pożyczki jako nowy lub stały klient pożyczkodawcy.

Tak, nazwa LendonRaty sugeruje, że firma oferuje pożyczki, które są spłacane w ratach. Maksymalny okres spłaty wynosi do 24 miesięcy.

4.4/5 - (64 oddanych głosów)