lendup opinie

NASZA OCENA

3,9/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

500 – 10 000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W LENDUP >>

Nasza opinia o LendUp

Ten pożyczkodawca jest naprawdę godny uwagi. W naszej ocenie LendUp jest firmą, którą warto wziąć pod uwagę na etapie poszukiwania oferty pożyczki dopasowanej do swoich potrzeb. Warto też dodać, że LendUp, umożliwia zaciągniecie pożyczki nawet osobom z zadłużeniami i złą historią kredytową.

Wady i zalety pożyczki LendUp

Zalety Wady
kciuk decyzja kredytowa już w 4 minuty kciuk w dół stosunkowo duże RRSO
kciuk brak konieczności załatwiania zbędnych formalności
kciuk zła historia kredytowa nie jest przeszkodą
kciuk natychmiastowe wypłacanie środków pieniężnych
kciuk możliwość czasowego zmniejszenia miesięcznego zobowiązania o połowę

LendUp kontakt

Nazwa Firmy LendUP Profi Credit S.A.
Adres ul. Browarna 2. 43-300 Bielsko-Biała
Kontakt 33 496 00 60
Godziny otwarcia 24/7

Warunki finansowania w LendUp

LendUp nie ma wygórowanych wymagań jeśli chodzi o kredytobiorców. Aby uzyskać pożyczkę, wnioskodawca musi jedynie przedstawić swoje prawdziwe dane osobowe oraz niektóre informacje znajdujące się w dowodzie osobistym. Głównym wymogiem Lend Up jest ukończenie 18-roku życia. Nawet inne zobowiązania kredytowe lub zła historia pożyczkowa nie wpływają znacząco na decyzję, jaką wydaje LendUp, udzielając pożyczki na raty. Ostateczna decyzja odnośnie tego, czy kredyt zostanie udzielony, jest podejmowana po sprawdzeniu zdolności kredytowej wnioskodawcy. Warto jednak wiedzieć, że ta instytucja poz bankowa udziela pożyczek nawet tym osobom, które mają pewne problemy z płynnością finansową.

LendUp logowanie

W LendUp logowanie jest bardzo proste i nie wymaga wykonywania skomplikowanych działań. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, a następnie po kontakcie z naszym przedstawicielem ustawić hasło dostępu do serwisu. Panel klienta umożliwia zarządzanie saldem, jakie jest dostępne w ramach pożyczki bez BIK dla zadłużonych oraz jej szybszą spłatę. Logowanie do portalu żadnemu z klientów nie powinno sprawić żadnego problemu, a więc nawet Ci mniej zaawansowani technologicznie powinni sobie poradzić.

LendUp opinie klientów

Konsumenci, którzy zdecydowali się na pożyczki długoterminowe, są szczególnie zadowoleni z przedsiębiorstwa LendUp. Pożyczka, która udzielana jest przez tę firmę, pomimo tego, że są dość wysoko oprocentowane, to jednak możliwość czasowego obniżenia miesięcznej raty wpływa na pozytywne opinie klientów. Szybkość działania, dobry kontakt oraz przejrzyste warunki to cechy charakteryzujące firmę LendUp. Opinie o tej instytucji są jednoznaczne i mówią wprost, że warto nawiązać współpracę w zakresie zaciągania zobowiązań bez zaświadczeń. Im więcej recenzji o przedsiębiorstwie, tym większa jego wiarygodność, dlatego warto dzielić się swoimi odczuciami podczas korzystania z tej oferty finansowej.

4.8/5 - (51 oddanych głosów)