lendup opinieInstytucja finansowa LendUp jest częścią Profireal Group SE. To spółka, która działa także na terenie Czech, Słowacji, Bułgarii, Rosji i Filipin. Przedsiębiorstwo udzielające szybkich pożyczek funkcjonuje wyłącznie za pośrednictwem platformy internetowej, co sprawia, że decyzje kredytowe zapadają bardzo szybko. Wysoka jakość świadczonych usług i przejrzyste warunki to podstawowe cechy charakteryzujące tę firmę pożyczkową. Oferta firmy skierowana jest głównie do osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej oraz posiadających negatywne wpisy w historii kredytowej, które uniemożliwiają zaciągnięcie zobowiązań w państwowych bankach.

NASZA OCENA

4,3/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

500 – 10 000 zł

Weź Pożyczkę

LendUp – warunki

LendUp nie ma wygórowanych wymagań jeśli chodzi o kredytobiorców. Aby uzyskać pożyczkę, wnioskodawca musi jedynie przedstawić swoje prawdziwe dane osobowe oraz niektóre informacje znajdujące się w dowodzie osobistym. Głównym wymogiem Lend Up jest ukończenie 18-roku życia. Nawet inne zobowiązania kredytowe lub zła historia pożyczkowa nie wpływają znacząco na decyzję, jaką wydaje LendUp, udzielając pożyczki na raty. Ostateczna decyzja odnośnie tego, czy kredyt zostanie udzielony, jest podejmowana po sprawdzeniu zdolności kredytowej wnioskodawcy. Warto jednak wiedzieć, że ta instytucja poz bankowa udziela pożyczek nawet tym osobom, które mają pewne problemy z płynnością finansową.

WEŹ POŻYCZKĘ

LendUp – logowanie

W LendUp logowanie jest bardzo proste i nie wymaga wykonywania skomplikowanych działań. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, a następnie po kontakcie z naszym przedstawicielem ustawić hasło dostępu do serwisu. Panel klienta umożliwia zarządzanie saldem, jakie jest dostępne w ramach pożyczki bez BIK dla zadłużonych oraz jej szybszą spłatę. Logowanie do portalu żadnemu z klientów nie powinno sprawić żadnego problemu, a więc nawet Ci mniej zaawansowani technologicznie powinni sobie poradzić.

LendUp – wady i zalety

ZALETY

  • decyzja kredytowa już w 4 minuty

  • brak konieczności załatwiania zbędnych formalności

  • zła historia kredytowa nie jest przeszkodą

  • natychmiastowe wypłacanie środków pieniężnych

  • możliwość czasowego zmniejszenia miesięcznego zobowiązania o połowę

WADY

  • stosunkowo duże RRSO

LendUp – kontakt

Nazwa Firmy LendUP Profi Credit S.A.
Adres ul. Browarna 2. 43-300 Bielsko-Biała
Kontakt 33 496 00 60
Godziny otwarcia 24/7

Z LendUp kontakt możliwy jest za pośrednictwem dedykowanego formularza na stronie www, telefonicznie oraz przy pomocy tradycyjnej korespondencji pocztowej. Najlepszą formą jest jednak pozostawienia swojego numeru kontaktowego w formularzu na portalu oraz oczekiwanie na połączenie się z konsultantem.

LendUp – opinie

Konsumenci, którzy zdecydowali się na pożyczki długoterminowe, są szczególnie zadowoleni z przedsiębiorstwa LendUp. Pożyczka, która udzielana jest przez tę firmę, pomimo tego, że są dość wysoko oprocentowane, to jednak możliwość czasowego obniżenia miesięcznej raty wpływa na pozytywne opinie klientów. Szybkość działania, dobry kontakt oraz przejrzyste warunki to cechy charakteryzujące firmę LendUp. Opinie o tej instytucji są jednoznaczne i mówią wprost, że warto nawiązać współpracę w zakresie zaciągania zobowiązań bez zaświadczeń. Im więcej recenzji o przedsiębiorstwie, tym większa jego wiarygodność, dlatego warto dzielić się swoimi odczuciami podczas korzystania z tej oferty finansowej. 

4.8/5 - (51 oddanych głosów)