mBank jest instytucją, która udziela kredytów konsolidacyjnych dla osób posiadających przejściowe problemy finansowe lub kłopoty z terminową spłatą wszystkich zobowiązań. Konsolidacja kredytów mBank jest bardzo prosta i wymaga minimum formalności. Ta oferta polega na połączeniu różnych zobowiązań takich jak np. pożyczek dla zadłużonych w jedną całość z jedną wspólną ratą. mBank funkcjonuje na polskim rynku od ponad 20 lat dostosowując swoją ofertę dotyczącą konsolidacji chwilówek do potrzeb indywidualnego klienta.

RANKING KREDYTÓW KONSOLIDACYJNYCH >> >>

Dla kogo kredyt konsolidacyjny w mBank? 

Zaciągnięcie owego finansowania, mBank umożliwia w formie kredytu konsolidacyjnego, który jest połączeniem wszystkich obecnych zobowiązań osoby zadłużonej. Ten typ pożyczki jest skierowany do osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej. Oferta kredytu konsolidacyjnego mBanku jest przeznaczona dla osób, które:

  • ukończyły 18 rok życia;
  • oraz posiadają stałe dochody. 

Wiąże się to z zachowaniem wystarczającej zdolności kredytowej, która pozwala na skorzystanie z konsolidacji kredytów w mBanku. Klienci, którzy posiadają negatywną historię kredytową w bik, nie mogą liczyć na pozytywną decyzję w przypadku kredytu konsolidacyjnego mBanku.

Inne kredyty dostępne w mBank

mbank kredyt gotówkowy
mbank kredyt hipoteczny
mbank kredyt firmowy

mBank kredyt konsolidacyjny – warunki

Aby uzyskać pozytywną decyzję na konsolidację kredytu mBank wymaga posiadania odpowiedniej zdolności kredytowej, pozytywnej historii w BIK oraz ukończonego 18 roku życia. Warto także zwrócić uwagę na fakt, że w celu połączenia obecnych zobowiązań kredytowych w jedno trzeba wypełnić często dodatkową dokumentację. mBank konsolidację kredytów umożliwia wyłącznie dla osób, które nie posiadają innych zobowiązań w ramach konsolidacji. Dobrym posunięciem banku jest umożliwienie wnioskodawcom składania dokumentów drogą online co znacznie przyśpiesza procesowanie wniosku.

Kredyt konsolidacyjny mBank  – kalkulator 

Kredyt konsolidacyjny mBank kalkulator wylicza na podstawie podanych podstawowych danych od klienta. Warto wiedzieć, że w mBanku kredyt konsolidacyjny kalkulator w obsłudze jest prosty i nie wymaga podawania szczegółowych danych osobowych. Wykorzystując narzędzie kalkulatora, można sprawdzić jakie koszty początkowe są związane z ewentualną konsolidacją oraz jaką miesięczną ratę można uzyskać. Kalkulator pozwala także na określenie maksymalnej zdolności kredytowej, na którą może pozwolić sobie wnioskodawca.

kredyt konsolidacyjny mbank kalkulator

źródło: www.mbank.pl

Kredyt konsolidacyjny w mBank – opinie

Kredyt konsolidacyjny mBank opinie są stosunkowo dobre, ponieważ  nie istnieją żadne dodatkowe opłaty za wcześniejsze uregulowanie zobowiązania wynikającego z konsolidacji. Szybkie składanie wniosku i przejrzyste warunki przekładają się na pozytywne opinie o banku, które znajdują się w sieci. Zachęcamy do dzielenia się swoimi odczuciami na temat obsługi klienta oraz samej oferty kredytów konsolidacyjnych, które proponowane są przez mBank. Każda recenzja jest istotna, ponieważ wpływa na określenie rzetelności instytucji bankowej.

Kredyt konsolidacyjny mBank – wady i zalety

Zaciągnięcia kredytu konsolidacyjnego w mBanku można wyróżnić dwie główne wady, które dotyczą konieczności posiadania pozytywnej historii kredytowej oraz wysokiej zdolności. Bez możliwości spełnienia tych dwóch warunków, należy liczyć się z odmową udzielenia kredytu. Odnosząc się do pozytywów zobowiązania konsolidacyjnego, można wspomnieć o minimalnej potrzebie załatwiania formalności, atrakcyjnym oprocentowaniu oraz niskich kosztach kredytowania w porównaniu do innych instytucji bankowych. mBank do wszystkich swoich produktów posiada jasno określone warunki, dodatkowo obsługuje klientów indywidualnych oraz działalności gospodarcze.

4.3/5 - (3 oddanych głosów)