mBank funkcjonuje na polskim rynku już od ponad 20 lat. Jako jeden z pierwszych wprowadził do użytku bankowość internetową, która obecnie jest jednym z najbardziej rozwiniętych odłamów tej instytucji finansowej. Warto wspomnieć, że mBank nastawiony jest na obsługę zarówno klientów biznesowych, premium, jak i zwykłych użytkowników, którzy pragną założyć nowy rachunek lub zaciągnąć zobowiązanie kredytowe.

RANKING KREDYTÓW GOTÓWKOWYCH >>

Kredyt gotówkowy w mBank

mBank kredyt gotówkowy jest udzielany na przejrzystych zasadach i nie wymaga zbyt wielu formalności. Warto jednak zwrócić uwagę na podstawowe wymogi dotyczące kredytu gotówkowego, a także ewentualnego założenia konta w mBank. Kredyt gotówkowy mBank udziela głównie osobom, które są pełnoletnie, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych oraz mają stałe miejsce zamieszkania. W przypadku mBanku z góry określa się kwotę, na jaką dana osoba pragnie zaciągnąć zobowiązanie, natomiast bank dokonuje odpowiednich kalkulacji. Kredyt gotówkowy w mBanku wymaga dokumentów potwierdzających tożsamość wnioskodawcy oraz jego zarobki uzyskiwane na podstawie umowy o pracę. Udzielenie pożyczki na oświadczenie o dochodach jest możliwe tylko wtedy, kiedy wnioskodawca posiada stałe miejsce zamieszkania oraz regularne dochody na podstawie umowy.

Inne kredyty od mBank

mbank kredyt konsolidacyjny
mbank kredyt hipoteczny
mbank kredyt firmowy

Warunki udzielenia kredytu gotówkowego mBank

Aby otrzymać kredyt gotówkowy w mBanku należy spełnić kilka podstawowych warunków, które dotyczą wieku wnioskodawcy i jego sytuacji finansowej. 

  • Wnioskodawcą może być osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która ukończyła 18 rok życia. 
  • Należy także posiadać stałe zatrudnienie oraz dochody przelewane bezpośrednio na konto bankowe. 
  • W celu uzyskania pozytywnej decyzji pożyczkowej, trzeba także złożyć oświadczenie o swoim miejscu zamieszkania oraz mieć ważny dowód osobisty. 
  • Ważne jest także posiadanie odpowiedniego poziomu zdolności kredytowej, która obliczana jest na podstawie złożonych dokumentów oraz legalnych zarobków.

Kalkulator kredytu gotówkowego w mBank

Kalkulator kredytu gotówkowego mBank udostępnia swoim klientom całkowicie za darmo, jednakże uzyskiwane w nim wyniki są jedynie poglądowe i mogą różnić się od docelowych świadczeń i zobowiązań. W przypadku kredytu gotówkowego mBank kalkulator znajduje się na stronie internetowej bezpośrednio po wejściu w zakładkę ,,Kredyt gotówkowy”. Warto zwrócić uwagę na fakt, że kredyt gotówkowy mBank, który ostatecznie jest przyznawany, może różnić się warunkami od tego, który został zaproponowany przez kalkulator. W placówce mBank kredyt gotówkowy wyliczany jest wstępnie na podstawie danych podanych przez wnioskodawcę, a dopiero następnie przeprowadzana jest analiza dostarczonych dokumentów i dokładne przedstawienie warunków.

mbank kredyt gotówkowy opinie

źródło: www.mbank.pl

Kredyt gotówkowy mBank – opinie

mBank kredyt gotówkowy posiada wiele pozytywnych opinii od stałych i nowych klientów. Korzystanie z usług bankowości internetowej oraz możliwości wnioskowania o kredyt całkowicie online wpływa na zwiększającą się liczbę dobrych recenzji placówki. Warto wiedzieć, że udzielane pożyczki na raty cieszą się bardzo dużą popularnością wśród klientów, ponieważ charakteryzują się przejrzystymi warunkami i brakiem dodatkowych opłat. Biorąc pod uwagę opinie o banku znajdujące się w sieci, można stwierdzić, iż jest to placówka warta uwagi i godna zaufania klienta. Zachęcamy do podzielenia się swoją opinią na temat tej instytucji oraz oferty dotyczącej kredytów gotówkowych.

Podobne wpisy

4.3/5 - (6 oddanych głosów)