mediraty opinie

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

100 – 5000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W MEDIRATY >>

Nasza opinia o MediRaty

Nasza opinia na temat pożyczkodawcy MediRaty jest naprawdę dobra. Oceniamy tę firmę pozabankową jako jedną z tych wartych uwagi na etapie poszukiwania nowego źródła dodatkowych pieniędzy. Ciekawostką jest fakt, że kwota pożyczki zaczyna się już od 100 złotych. To oznacza, że pożyczkobiorca może wziąć nawet niewielką kwotę zobowiązania w trudnej sytuacji – praktycznie od ręki.

Wady i zalety pożyczki MediRaty

Zalety Wady
kciuk Niskie koszty kciuk w dół Kontrola historii kredytowej
kciuk Przejrzyste warunki kciuk w dół Konieczność posiadania stałych dochodów
kciuk Szybka wypłata środków kciuk w dół Stosunkowo niskie kwoty finansowania
kciuk Łatwy kontakt z konsultantem

MediRaty kontakt

Nazwa Firmy MediRaty Sp Z o.o.
Adres ul. Lechicka 23a, 02-156 Warszawa
Kontakt 22 266 83 70, [email protected]
Godziny otwarcia pon. – pt. 8:00 – 20:00,

sob. 9:00 – 14:00

Kto może dostać pożyczkę MediRaty?

Każdy, kto planuje leczenie medyczne u stomatologa, chirurga lub okulisty może liczyć na finansowanie zabiegu z udziałem portalu Mediraty. Kredyt na operację, zabiegi plastyczne albo aparat na zęby można uzyskać w krótkim czasie. Wystarczy wejść na stronę i złożyć wniosek, aby uzyskać finansowanie już od 100 złotych do nawet 5000 złotych w zależności od potrzeb.

Osoba, która bez problemu otrzyma kredyt na leczenie, powinna wykazywać:

 • Stałe miesięczne dochody z udokumentowanym źródłem
 • Pozytywną historię kredytową
 • Odpowiednio wysokie zarobki pozwalające na uzyskanie zdolności kredytowej
 • Jasno określony cel kredytowania na zabieg medyczny

UWAGA! Warto też wspomnieć, że również osoby niepełnoletnie mogą uzyskać finansowanie leczenia pod warunkiem, że do kredytu w ich imieniu przystąpi osoba dorosła wykazująca stałe dochody.

Jeśli nie można spełnić powyższych warunków, istnieje także możliwość finansowania leczenia na osobę trzecią w przypadku uzyskania jej zgody. Odbywa się to na takiej samej zasadzie, jak przy samodzielnym wnioskowaniu, z tym że kredytobiorcą jest osoba trzecia.

Jak wziąć pożyczkę na leczenie?

Sam proces wnioskowania w serwisie jest bardzo prosty i wymaga przejścia zaledwie kilku kroków. W pierwszej kolejności należy sprawdzić swoją zdolność kredytową poprzez uzupełnienie wniosku i przesłanie go do konsultanta. Wszelkie formalności załatwiane są nawet w ciągu 4 minut. Aby otrzymać szczegółowe informacje i poprawnie wypełnić wniosek, należy:

 • Podać preferowaną kwotę pożyczki
 • Uzupełnić swoje dane
 • Skontaktować się z konsultantem lub poczekać na telefon po analizie dokumentów

Sam proces weryfikacji pacjenta chcącego pozyskać dodatkową gotówkę na leczenie jest prosty. To zaledwie trzy kroki, aby otrzymać kredyt na zabieg medyczny w Mediraty. Czy warto zaciągnąć takie zobowiązanie finansowe? Cały proces wnioskowania, to:

 • Weryfikacja zdolności kredytowej wraz z historią kredytową
 • Podpisanie umowy w obecności kuriera
 • Rozpoczęcie procedury medycznej wraz z lekarzem.

Ciekawostka! Każdy klient ma 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny. W tym celu należy skontaktować się z portalem poprzez adres e-mail lub pocztą tradycyjną.

Spłata zobowiązania w serwisie Mediraty

Sam proces spłaty jest bardzo prosty. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji i wypłacie środków każdy klient otrzymuje na swój adres e-mail indywidualny numer konta, na który zobowiązany jest wykonywać spłatę raty raz na miesiąc. To bardzo podobna forma finansowania, jak pożyczka od 18 lat, która udzielana jest osobom z niskimi dochodami. Sam proces spłaty odbywa się w 6, 12, 24 lub 36 ratach, a za ewentualne opóźnienia naliczane są odsetki karne.

Mediraty opinie klientów

Serwis Mediraty opinie posiada na bardzo dobrym poziomie, a konsumenci wskazują na liczne atuty funkcjonowania portalu takie, jak:

 • Przejrzysty interfejs
 • Duża ilość zabiegów medycznych możliwych do sfinansowania
 • Krótki proces wnioskowania
 • Atrakcyjne oprocentowanie
5/5 - (3 oddanych głosów)