opinie o minicredit

NASZA OCENA

4,1/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

500 – 5000 zł

WNIOSEK W MINI CREDIT >>

Nasza opinia o MiniCredit

MiniCredit to pożyczkodawca, którego zawsze warto wziąć pod uwagę, szczególnie jeśli chcesz mieć pewność, że zaciągasz zobowiązanie na bezpiecznych i jasno ustalonych warunkach. Proponujemy dokładnie zapoznać się z ofertę MiniCredit i złożyć wniosek pożyczkowy. W tym przypadku czeka na Ciebie kwota do 5000 złotych bez zbędnych formalności.

Wady i zalety pożyczki MiniCredit

Zalety Wady
kciuk przejrzyste warunki kredytowania kciuk w dół wysokie RRSO
kciuk decyzja już w kilkanaście minut kciuk w dół krótkie okresy spłaty
kciuk brak wygórowanych wymogów od wnioskodawców kciuk w dół stosunkowo niskie kwoty pożyczek

MiniCredit kontakt

Nazwa Firmy MiniCredit Sp. z o.o.
Adres ul. Słomińskiego 17 lok. 9, 00-195 Warszawa
Kontakt +48 22 266 83 55, [email protected]
Godziny otwarcia Poniedziałek-Piątek: 8:30 – 19:00

MiniCredit warunki

Warunkiem uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej jest ukończenie 20 roku życia, ale nie przekroczenie 75-go. Wnioskodawca musi być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. Podczas analizy wniosku portal bierze pod uwagę stałe źródło dochodów oraz miejsce zamieszkania danej osoby. Zachowanie wszystkim powyższych warunków jest gwarancją uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej już w ciągu kilkunastu minut. Serwis udziela pożyczek na dowód, a dla osób bardziej zapracowanych w ofercie pojawiły się pożyczki w weekend.

MiniCredit logowanie

W MiniCredit logowanie jest bardzo proste i zamyka się w kilku krokach. Nowi użytkownicy muszą stworzyć swoje konto klikając przycisk „Zarejestruj się” i uzupełnić formularz kontaktowy swoimi prawdziwymi danymi. Pierwszym krokiem jest wybór preferowanej kwoty pożyczki jako mini kredyt początkowy. Dla nowych użytkowników próg dopuszczalnej kwoty to maksymalnie 1500 złotych. W przypadku kolejnej pożyczki kwota ta może zwiększyć się do nawet 5000 złotych. Po wyborze wszystkich parametrów i uzupełnieniu danych wystarczy poczekać na decyzję firmy pożyczkowej odnośnie udzielenia kredytu. Po zalogowaniu się do MiniCredit do konta istnieje możliwość podglądu pozostałej kwoty zobowiązania, a także terminu płatności kolejnej raty.

MiniCredit opinie klientów

W przypadku MiniCredit opinie w sieci plasują się na stosunkowo dobrym poziomie. Prawdopodobnie wynika to ze względu na przejrzyste warunki kredytowania oraz łatwość uzupełnienia wniosku. Firma pożyczkowa nie ukrywa żadnych dodatkowych kosztów, a więc stara się zadowolić swoich klientów w 100%. Zachęcamy jednak do dzielenia się swoimi odczuciami na temat funkcjonowania portalu, a także oferty kredytowej.

4.7/5 - (54 oddanych głosów)