moneton opinie

NASZA OCENA

3/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

500 – 5000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W MONETON >>

Nasza opinia o MonetOn

Ten pożyczkodawca udziela finansowania wyłącznie przez internet. To spory atut tej firmyy, szczególnie w odniesieniu do osób, które poszukują wygodnej opcji pozyskania dodatkowych środków na dowolnie wybrany cel. Minusem oferty może być wymagany wiek pożyczkobiorcy, który wynosi co najmniej 22 lata. Mimo konieczności wykazywania odpowiednio wysokiej zdolności kredytowej naprawdę warto zainteresować się ofertą finansowania.

Wady i zalety pożyczki Moneton

Zalety Wady
kciuk jasno określone warunki kredytowania kciuk w dół kontakt tylko do godziny 19:00
kciuk możliwość wnioskowania przez całą dobę kciuk w dół okres spłaty wynoszący zawsze 30 dni
kciuk szybka decyzja kredytowa kciuk w dół konieczność posiadania dobrej zdolności kredytowej
kciuk niskie oprocentowanie

Moneton kontakt

Nazwa Firmy Miloan Polska Sp. z o.o.
Adres ul. Domaniewska 39, 02-672 Waszawa
Kontakt +48 533 100 533
Godziny otwarcia Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 19:00

Moneton warunki

Aby zaciągnąć w Moneton pożyczkę należy spełnić kilka podstawowych warunków, do których zalicza się np. brak innych aktywnych chwilówek w serwisie lub wiek w przedziale od 22 do 75-ciu lat. Warto także wiedzieć, że instytucja wymaga polskiego obywatelstwa, stałego miejsca zamieszkania na terenie kraju oraz własnego konta bankowego. Należy też wspomnieć o konieczności posiadania pozytywnej zdolności kredytowej, która jest możliwa wyłącznie wtedy, kiedy wnioskodawca ma stałe dochody z tytułu umowy np. o pracę. Moneton udziela pożyczek na kwoty od 500 do 5000 złotych na okres spłaty wynoszący 30 dni.

Moneton logowanie

Aby zalogować się do portalu i złożyć wniosek kredytowy, należy wybrać preferowaną kwotę suwakiem, a następnie kliknąć przycisk „złóż wniosek”. Kolejnym krokiem jest podanie swoich danych osobowych, adresu e-mail oraz wybór hasła do konta. Po potwierdzeniu autentyczności użytkownika oraz aktywacji konta za pomocą linku przesłanego na skrzynkę pocztową, można rozpocząć kontynuację wypełniania wniosku. Po uzyskaniu pozytywnej decyzji kredytowej, można także skorzystać z wcześniejszej spłaty zobowiązania bez dodatkowych opłat. W Moneton logowanie nie wymaga dużych nakładów czasowych i jest bardzo intuicyjne dla każdego użytkownika.

Moneton opinie klientów

Dla instytucji Moneton opinie w sieci występują głównie jako pozytywne komentarze i recenzje. Wynika to ze względu na fakt, iż warunki oferty kredytowej przedstawiane są jasno i bez żadnych ukrytych opłat za zaciągnięcie zobowiązania. Dzięki wielu dobrym opiniom przedsiębiorstwo plasuje się na wysokiej pozycji w rankingu pożyczek online. Zachęcamy wszystkich do dzielenia się swoimi odczuciami na temat funkcjonowania samego portalu, jak i przystępności oferty kredytowej tej działalności. Dzięki temu można mieć realny wpływ na określenie wiarygodności przedsiębiorstwa na rynku finansowym.

5/5 - (3 oddanych głosów)