motopożyczka

NASZA OCENA

2/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

do 80% wartości pojazdu

WNIOSEK W MOTOPOŻYCZKA >>

Nasza opinia o MotoPożyczka

Chcesz kupić nowy pojazd, ale brakuje Ci pieniędzy? Polecamy ofertę pożyczkodawcy MotoPożyczka. To propozycja dość niestandardowa, z której może skorzystać praktycznie każdy. Największym atutem jest kwota finansowania – do 80% wartości pojazdu oraz długi okres spłaty – nawet do 48 miesięcy.

Wady i zalety pożyczki MotoPożyczka

Zalety Wady
kciuk Niskie koszty kciuk w dół BOK nie pracuje w weekendy
kciuk Szybka odpowiedź
kciuk Prosta procedura

MotoPożyczka kontakt

Nazwa Firmy MBR FINANCE S.A.
Adres Plac Solny 16, Wrocław
Kontakt 71 337 50 58; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00

Ile można pożyczyć w Motopożyczka?

Maksymalna kwota pożyczki Motopożyczka to nawet 50 000 zł, ale nie może to być więcej niż 80% wartości pojazdu. Takie zobowiązanie możemy spłacać w wygodnych miesięcznych ratach – nawet do 48.

Koszty Motopożyczki ustalane są indywidualnie i dowiemy się o nich dopiero, gdy dojdzie do wyceny samochodu.

Kto może wziąć pożyczkę Motopożyczka?

Oczywiście, aby zaciągnąć Motopożyczkę należy być właścicielem samochodu – nie może być on jednak starszy niż 20 lat w momencie całkowitej spłaty zobowiązania. Poza tym należy:

 • być pełnoletnim;
 • mieć aktualny dowód osobisty oraz drugi dokument ze zdjęciem;
 • mieć stałe i regularne dochody;
 • posiadać polisę OC;
 • posiadać polisę AC, jeśli wnioskuje się o więcej niż 10 000 zł;
 • mieć zgodę współmałżonka, jeśli wnioskuje się o więcej niż 10 000 zł;
 • mieć konto bankowe, telefon komórkowy i adres.

Jest to przy tym pożyczka bez BIK – pożyczkodawca sprawdzi ten rejestr, ale wynik weryfikacji nie będzie miał wpływu na przyznanie Motopożyczki.

Jak uzyskać Motopożyczkę?

Zaciągnięcie Motopożyczki rożni się trochę od standardowych rozwiązań internetowych. Mimo wszystko nie jest to procedura zbytnio skomplikowana. Należy:

 1. Wysłać formularz zgłoszeniowy lub zadzwonić do Motopożyczka.
 2. Podać podstawowe dane swoje i samochodu (marka, model, rocznik, itp.)
 3. Otrzymać ofertę od Motopożyczka.
 4. Spotkać się z przedstawicielem firmy.
 5. Podpisać umowę.
 6. Ustanowić zastaw na samochodzie.
 7. Otrzymać pieniądze

Motopożyczka opinie klientów

Dostępne na temat Motopożyczka opinie świadczą o tym, iż może to być dobra alternatywa dla niewielkich zobowiązań dostępnych online. Na wagę złota są także inne parametry oferty – m.in. kontakt z klientem, szybkość załatwienia formalności, itd. Zachęcamy więc naszych użytkowników do podzielenia się swoimi doświadczeniami!

Pytania i odpowiedzi

Tak, Motopożyczka to platforma znana z przestrzegania uczciwych praktyk finansowych. Firma działa zgodnie z obowiązującymi przepisami i standardami branżowymi, co pozytywnie wpływa na jej reputację jako godnego zaufania dostawcy pożyczek. Uczciwe podejście do klientów to istotna cecha, która przyczynia się do zbudowania zaufania i dobrej opinii o firmie.

W ostateczności właściciel Motopożyczka może skierować sprawę do sądu, jeśli klient nie spłaca zobowiązań zgodnie z umową. Dlatego w przypadku pojawienia się trudności ze spłatą, zawsze warto wcześniej próbować negocjować plan spłaty z firmą, unikając konieczności skierowania sprawy do sądu. Rozwiązanie problemu we współpracy z firmą pożyczkową może okazać się bardziej korzystne i mniej obciążające finansowo niż procedury sądowe.

Przedłużenie pożyczki jest zazwyczaj kwestią indywidualnie rozpatrywaną i zależy od regulaminu oraz warunków umowy zawartej między klientem a firmą. Zazwyczaj opcja przedłużenia pożyczki nie jest dostępna lub jest ograniczona, dlatego warto dokładnie sprawdzić te warunki przed podjęciem decyzji o pożyczce. Przedłużenie pożyczki może wiązać się z dodatkowymi opłatami, dlatego ważne jest dokładne zrozumienie tych warunków przed podjęciem decyzji.

Tak, Motopożyczka zazwyczaj przeprowadza weryfikację w Biurze Informacji Kredytowej (BIK) w procesie oceny zdolności kredytowej klienta. Weryfikacja BIK jest standardową procedurą w branży pożyczek, mającą na celu ocenę historii kredytowej klienta oraz ryzyka związanego z udzieleniem pożyczki.

Motopożyczka może, ale niekoniecznie musi, dokładnie weryfikować informacje dotyczące zatrudnienia klienta. Procedura ta może być stosowana w celu potwierdzenia źródła dochodu klienta oraz oceny jego zdolności kredytowej. Jednak polityka weryfikacji zatrudnienia może się różnić między klientami i firmami pożyczkowymi. Warto dokładnie zapoznać się z warunkami umowy w celu uzyskania dokładnych informacji na ten temat.

Przeważnie decyzję o pożyczce w Motopożyczka można otrzymać w ciągu 15 minut od złożenia wniosku. Firma dąży do szybkiej analizy i odpowiedzi na wnioski klientów.

Koszty przedłużenia pożyczki w Motopożyczka są kwestią indywidualnie rozpatrywaną i zazwyczaj nie jest to dostępna opcja. W przypadku konieczności przedłużenia terminu spłaty, warto skonsultować się bezpośrednio z firmą i dowiedzieć się, czy taka możliwość istnieje, a jeśli tak, to jakie są z nią związane koszty. Przedłużenie pożyczki może wiązać się z dodatkowymi opłatami, dlatego warto dokładnie zrozumieć te warunki przed podjęciem decyzji.

Motopożyczka to firma pożyczkowa, która umożliwia klientom uzyskanie krótkoterminowych pożyczek online. Proces wnioskowania jest prosty i odbywa się przez internet, co pozwala na szybką decyzję i dostęp do środków. Klienci mogą wnioskować o pożyczki, dostosowane do swoich potrzeb, i spłacać je zgodnie z ustalonym harmonogramem.

4.2/5 - (56 oddanych głosów)