net gotówka opinie

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

3000 – 5000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W NETGOTÓWKA >>

Nasza opinia o NetGotówka

Jednym z wielu pożyczkodawców działających na terenie Polski jest firma NetGotówka. To wyjście finansowe dla osób, które nie chcą, aby potencjalny wierzyciel kontaktował się z pracodawcą i weryfikował źródło dochodów na etapie ubiegania się o pożyczkę. Niestety kwota finansowania w tym przypadku jest dość niska i wynosi maksymalnie 5000 złotych.

Wady i zalety pożyczki NetGotówka

Zalety Wady
kciuk Przejrzystość portalu kciuk w dół Spore oprocentowanie kredytu
kciuk Łatwość wnioskowania o kredyt kciuk w dół Przymus posiadania konta bankowego w celu weryfikacji
kciuk Zobowiązania dostępne od 18 lat, tylko na dowód osobisty kciuk w dół Maksymalny okres spłaty – tylko 6 tygodni
kciuk Brak kontaktu firmy z pracodawcą

NetGotówka kontakt

Nazwa Firmy netGotówka
Adres ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa
Kontakt 731-830-030, [email protected]
Godziny otwarcia Wypłaty środków – 8:00 – 19:00

Składanie wniosków – 24/7

Warunki otrzymania pożyczki NetGotówka

Nowy klienci w netGotówka muszą wypełnić formularz dostępny na stronie w celu rejestracji. Konieczne jest także wykonanie przelewu na 0,01 zł celem weryfikacji numeru konta bankowego i tożsamości. Klienci muszą spełniać jedynie podstawowe wymogi, takie jak:

  • Ukończone 18 lat
  • Posiadanie stałego miejsca zamieszkania
  • Stabilne źródło dochodu
  • Posiadania konta bankowego oraz ważnych dokumentów osobistych

Jak widać wymagania nie są wygórowane, a firma udziela pożyczek od 18 lat wzwyż, a także pożyczki na dowód osobisty. Kwoty, o które mogą wnioskować klienci nie są jednak zbyt wygórowane, dlatego nazywane są chwilówkami.

NetGotówka logowanie

W netGotówka, logowanie możliwe jest w bardzo łatwy sposób poprzez dostosowanie wybranej kwoty pożyczki oraz okresu spłaty suwakami, a następnie kliknięcie pozycji „pożyczam”. Użytkownik zostaje przekierowany do formularza osobowego, który należy wypełnić swoimi danymi. Logowanie do net gotówka możliwe jest poprzez wpisanie peselu klienta i ustalonego hasła po wypełnieniu formularza kredytowego. Wnioski przyjmowane są przez 7 dni w tygodniu, przez całą dobę, natomiast wypłaty odbywają się w godzinach 8-19.

NetGotówka opinie klientów

Opinie o portalu w sieci są bardzo dobre i zachęcają do skorzystania z usług firmy. W netgotówka, opinie są ważne dla przedsiębiorstwa, dlatego pracownicy dokładają wszelkich starań, aby zadowolenie klientów było na najwyższym poziomie. Zachęcamy do wystawiania opinii odnośnie korzystania z portalu, co pozwoli na wzmocnienie jego pozycji w rankingu chwilówek online. Korzystając z serwisu kredytowego warto wystawiać późniejsze opinie odnośnie jego funkcjonowania, przejrzystości oraz obsługi klienta.

4/5 - (41 oddanych głosów)