nexu opinie

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

1000 – 6000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W NEXU >>

Nasza opinia o Nexu

Ten pożyczkodawca wyróżnia się na tle innych firm. Umożliwia zaciągnięcie kwoty do 6000 złotych bez potrzeby wychodzenia z domu. Atutem przedsiębiorstwa jest minimum formalności, ekspresowa weryfikacja wniosków, a także brak wygórowanych wymogów odnośnie do potencjalnych pożyczkobiorców. Jeśli chcesz pozyskać dodatkowe pieniądze na dowolnie wybrany cel, to ta firma będzie odpowiednia dla Ciebie. 

Wady i zalety pożyczki Nexu

Zalety Wady
kciuk niskie RRSO kciuk w dół infolinia nie działa w niedzielę
kciuk wystarczy jeden dokument – dowód osobisty kciuk w dół potrzebny jest aktywny numer telefonu
kciuk nowa firma w Polsce
kciuk płatność w wygodnych ratach

Nexu kontakt

Nazwa Firmy Nexu.pl
Adres ul. Oleandrów 8/11, 00-629 Warszawa
Kontakt 222 30 20 30, 729 087 087 (SMS), [email protected]
Godziny otwarcia Poniedziałek – Piątek od 8:00 do 18:00

Sobota – Niedziela od 9:00 do 16:00

Nexu – informacje o firmie

Nexu to przedsiębiorstwo, które funkcjonuje w sieci internetowej jako firma pożyczkowa udzielająca zobowiązań dla osób, które spełniają podstawowe warunki współpracy wynikające z regulaminu. Jest to przedsiębiorstwo, które udziela pożyczek jako pożyczkodawca Blue Finance Polska Sp. Z O.O. posiadający siedzibę w Warszawie. Co ciekawe, internetowa pożyczka na raty proponowana poprzez stronę internetową dostępna jest praktycznie od ręki bez zbędnych formalności. W przypadku Nexu.pl recenzje konsumentów oraz przejrzystość serwisu internetowego mówią same za siebie. Wystarczy kilka kliknięć, aby przejść przez cały proces rejestracji wniosku i pozyskać dodatkowe środki w ramach pożyczki

Jak wziąć pożyczkę w Nexu?

Co ciekawe, główną ofertą firmy Nexu jest pożyczka dla zadłużonych oraz osób znajdujących się chwilowo w trudnej sytuacji finansowej. Wystarczy kilka kliknięć, a dodatkowa gotówka znajdzie się na koncie nawet w ten sam dzień. Proces wnioskowania o pożyczkę w tym serwisie można opisać w kilku krokach, a mianowicie:

  1. Wybrać interesującą nas kwotę pożyczki.
  2. Określić preferowany okres spłaty zobowiązania.
  3. Przeanalizować ofertę.
  4. Kliknąć przycisk „Weź pożyczkę”.

W kolejnych krokach konieczne będzie podanie swojego adresu e-mail i innych danych osobowych. Wymagane jest także potwierdzenie swojej tożsamości, dlatego konieczny będzie aktualny dowód osobisty.

To ważne! Do rejestracji potrzebny też będzie funkcjonujący numer telefonu, na który wysyłane będą powiadomienia i wiadomości dotyczące pożyczki.

Pożyczka na raty w Nexu to dobra opcja dla każdego, kto chwilowo znajduje się w trudniejszej sytuacji finansowej i potrzebuje szybkiego ratunku bez zbędnych formalności. W przypadku Nexu logowanie do konta jest bardzo proste. Wystarczy założyć nowy profil, podając dane swoje osobowe i dokonując autoryzacji. W kolejnych krokach wystarczy wysłać wniosek na konkretną kwotę pożyczki i oczekiwać na decyzję firmy pożyczkowej.

Nexu pożyczka – warunki udzielenia finansowania

Nexu pożyczka udziela internetowych kredytów krótkoterminowych każdemu, kto:

  • Ukończył 18 lat;
  • Ma ważny dowód osobisty;
  • Posiada własny adres e-mail
  • Ma ważny rachunek bankowy.

Jak widać warunki udzielenia pożyczki, nie są zbyt wygórowane, a więc wniosek złożyć może praktycznie każda pełnoletnia osoba.

Ile można dostać w Nexu?

Pożyczka od 18 lat udzielana przez tę firmę może wynosić nawet 8000 złotych przy maksymalnym okresie spłaty wynoszącym 6 miesięcy. Ostateczne warunki finansowania są z góry określone w tabeli, którą można przeanalizować jeszcze przed procesem złożenia ostatecznego wniosku. Oczywiście im dłuższy jest okres spłaty, tym większa prowizja i oprocentowanie dla firmy pożyczkowej. Ciekawostką jest jednak fakt, że biorąc pod uwagę ranking pożyczek online, to przedsiębiorstwo znajduje się na dość dobrej pozycji w porównaniu do podobnych instytucji pozabankowych.

Nexu opinie klientów

Analizując funkcjonowanie firmy Nexu opinie jasno wskazują na fakt, iż jest to instytucja pozabankowa warta uwagi, której głównym atutem jest fakt funkcjonowania wyłącznie przez internet. Klienci doceniają najczęściej wygodę wnioskowania, szybką wypłatę środków oraz przejrzyste warunki finansowania.

4.8/5 - (56 oddanych głosów)