nexu pożyczkaNa rynku dostępnych jest wiele firm pożyczkowych, które funkcjonują wyłącznie przez internet. Niektórym z nich warto przyjrzeć się nieco bliżej i zastanowić się, czy warto nawiązywać z nimi współpracę. Sprawdźmy, jak to wygląda w praktyce na przykładzie jednej z internetowych firm udzielających szybkich pożyczek dostępnych 24 godziny na dobę.

NASZA OCENA

4,5/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

500 – 8000 zł

Weź Pożyczkę

Nexu – informacje o firmie

Nexu to przedsiębiorstwo, które funkcjonuje w sieci internetowej jako firma pożyczkowa udzielająca zobowiązań dla osób, które spełniają podstawowe warunki współpracy wynikające z regulaminu. Jest to przedsiębiorstwo, które udziela pożyczek jako pożyczkodawca Blue Finance Polska Sp. Z O.O. posiadający siedzibę w Warszawie. Co ciekawe, internetowa pożyczka na raty proponowana poprzez stronę internetową dostępna jest praktycznie od ręki bez zbędnych formalności. W przypadku Nexu.pl recenzje konsumentów oraz przejrzystość serwisu internetowego mówią same za siebie. Wystarczy kilka kliknięć, aby przejść przez cały proces rejestracji wniosku i pozyskać dodatkowe środki w ramach pożyczki

WEŹ POŻYCZKĘ

Nexu – jak wziąć pożyczkę przez internet?

Co ciekawe, główną ofertą firmy Nexu jest pożyczka dla zadłużonych oraz osób znajdujących się chwilowo w trudnej sytuacji finansowej. Wystarczy kilka kliknięć, a dodatkowa gotówka znajdzie się na koncie nawet w ten sam dzień. Proces wnioskowania o pożyczkę w tym serwisie można opisać w kilku krokach, a mianowicie:

 1. Wybrać interesującą nas kwotę pożyczki.
 2. Określić preferowany okres spłaty zobowiązania.
 3. Przeanalizować ofertę.
 4. Kliknąć przycisk „Weź pożyczkę”.

W kolejnych krokach konieczne będzie podanie swojego adresu e-mail i innych danych osobowych. Wymagane jest także potwierdzenie swojej tożsamości, dlatego konieczny będzie aktualny dowód osobisty. 

To ważne! Do rejestracji potrzebny też będzie funkcjonujący numer telefonu, na który wysyłane będą powiadomienia i wiadomości dotyczące pożyczki.

Pożyczka na raty w Nexu to dobra opcja dla każdego, kto chwilowo znajduje się w trudniejszej sytuacji finansowej i potrzebuje szybkiego ratunku bez zbędnych formalności. W przypadku Nexu logowanie do konta jest bardzo proste. Wystarczy założyć nowy profil, podając dane swoje osobowe i dokonując autoryzacji. W kolejnych krokach wystarczy wysłać wniosek na konkretną kwotę pożyczki i oczekiwać na decyzję firmy pożyczkowej.

Nexu pożyczka – warunki udzielenia finansowania

Nexu pożyczka udziela internetowych kredytów krótkoterminowych każdemu, kto:

 • Ukończył 18 lat;
 • Ma ważny dowód osobisty;
 • Posiada własny adres e-mail
 • Ma ważny rachunek bankowy.

Jak widać warunki udzielenia pożyczki, nie są zbyt wygórowane, a więc wniosek złożyć może praktycznie każda pełnoletnia osoba.

Pożyczka Nexu – ile można dostać?

Pożyczka od 18 lat udzielana przez tę firmę może wynosić nawet 8000 złotych przy maksymalnym okresie spłaty wynoszącym 6 miesięcy. Ostateczne warunki finansowania są z góry określone w tabeli, którą można przeanalizować jeszcze przed procesem złożenia ostatecznego wniosku. Oczywiście im dłuższy jest okres spłaty, tym większa prowizja i oprocentowanie dla firmy pożyczkowej. Ciekawostką jest jednak fakt, że biorąc pod uwagę ranking pożyczek online, to przedsiębiorstwo znajduje się na dość dobrej pozycji w porównaniu do podobnych instytucji pozabankowych.

Nexu – opinie o pożyczkach

Analizując funkcjonowanie firmy Nexu opinie jasno wskazują na fakt, iż jest to instytucja pozabankowa warta uwagi, której głównym atutem jest fakt funkcjonowania wyłącznie przez internet. Klienci doceniają najczęściej wygodę wnioskowania, szybką wypłatę środków oraz przejrzyste warunki finansowania.

Nexu – wady i zalety

ZALETY

 • niskie RRSO

 • wystarczy jeden dokument – dowód osobisty

 • nowa firma w Polsce

 • płatność w wygodnych ratach

WADY

 • infolinia nie działa w niedzielę

 • potrzebny jest aktywny numer telefonu

Nexu – kontakt

Z firmą Nexu kontakt jest bardzo prosty. Z pracownikiem tej firmy można skontaktować się na kilka sposobów, a mianowicie:

 • Telefonicznie;
 • SMSowo;
 • E-mailowo.

Tabela znajdująca się poniżej przedstawia podstawowe dane na temat tej firmy pożyczkowej.

Nazwa Firmy Nexu.pl
Adres ul. Oleandrów 8/11

00-629 Warszawa

Kontakt 222 30 20 30, 729 087 087 (SMS), [email protected]
Godziny otwarcia Poniedziałek – Piątek od 8:00 do 18:00

Sobota – Niedziela od 9:00 do 16:00

4.8/5 - (55 oddanych głosów)