onlinegotowka.pl

Portale, które udzielają pożyczek przez Internet, cieszą się coraz większą popularnością wśród konsumentów. Ma na to wpływ minimum formalności oraz brak konieczności posiadania pozytywnej zdolności kredytowej. Oznacza to, że zaciągnięcie zobowiązania finansowego w takiej instytucji jest o wiele łatwiejsze.

NASZA OCENA

5/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

400 – 15 000 zł

Weź Pożyczkę

Onlinegotowka – warunki uzyskania pożyczki

Aby otrzymać pożyczkę w onlinegotowka, wystarczy mieć ukończony 18 rok życia oraz posiadać aktywne konto w dowolnym banku. Pożyczka bez bik teraz już jest możliwa – wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej przy użyciu prawdziwych danych i czekać na akceptację wniosku. Należy jednak pamiętać, że onlinegotowka udziela pożyczek wyłącznie krótkoterminowych oraz osobom, które nie są wpisane na listę dłużników lub chciały wyłudzić pieniądze, podając fałszywe dane. Podsumowując, uzyskanie chwilówki na raty jest proste, jednakże trzeba mieć na uwadze, że onlinegotowka.pl wymaga przy rejestracji wykonania przelewu aktywacyjnego na kwotę 10 groszy.

WEŹ POŻYCZKĘ

Onlinegotowka – ile można pożyczyć?

Decydując się na rejestrację na portalu pożyczkowym każdy klient może pożyczyć od 100 do nawet 6000 złotych jako nowy klient onlinegotowka. Spłata zobowiązania jest prosta, gdyż pierwszy maksymalny okres spłaty to 65 dni. Aby uregulować zadłużenie, wystarczy przelać określoną kwotę na numer bankowy firmy. Pożyczka na weekend z tym portalem jest możliwa do uzyskania już w 15 minut od czasu rejestracji i wysłania wniosku kredytowego. Po pozytywnej spłacie pierwszego kredytu użytkownicy mogą zaciągać nieco większe zobowiązania na kwotę nawet 15 000 złotych i dłuższy okres spłaty.

Onlinegotowka – logowanie

W onlinegotowka logowanie nie jest skomplikowane. Firma wymaga jedynie podania swoich danych kontaktowych oraz tych znajdujących się na dowodzie osobistym. W celu weryfikacji trzeba też wykonać tzw. przelew aktywacyjny. Gotówka po rejestracji trafia na konto klienta nawet w ciągu 15 minut. 

Onlinegotowka – wady i zalety

ZALETY

  • Decyzja już w 15 minut

  • Przejrzyste warunki

  • Atrakcyjne kwoty zobowiązań finansowych

WADY

  • Relatywnie wysokie oprocentowanie

  • Większa gotówka dopiero po spłacie pierwszego zobowiązania

  • Konieczność wykonania przelewu weryfikacyjnego

Onlinegotowka – kontakt

Nazwa Firmy Onlinegotowka.pl
Adres
Kontakt [email protected] , +48799393685
Godziny otwarcia Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 18:00
Sobota 9:00 – 13:00

Kontakt z firmą możliwy jest tylko w godzinach pracy biura obsługi klienta, natomiast sam serwis internetowy działa całą dobę przez 7 dni w tygodniu. W celu szybszego załatwienia sprawy lepiej kontaktować się z instytucją poprzez numer telefonu podany na stronie www.

Onlinegotowka – opinie

Warto wiedzieć cokolwiek na temat tego co sądzą klienci na temat serwisu onlinegotowka. Opinie są jednoznaczne i wskazują na to, że firma jest godna polecenia i nawiązania współpracy odnośnie pożyczki. W onlinegotowka warunki są jasne i nie generują ukrytych kosztów, dlatego według dużej grupy konsumentów przedsiębiorstwo jest warte uwagi.

5/5 - (2 oddanych głosów)