oros opinie

NASZA OCENA

4,7/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

500 – 15 000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W OROS >>

Nasza opinia o Oros

Jeśli chodzi o firmę pożyczkową Oros, warto dodać, że jest to instytucja, która wypłaca należne środki praktycznie natychmiastowo. Co to oznacza? Otóż jako potencjalny pożyczkobiorca możesz pozyskać dodatkowe pieniądze tuż po podpisaniu umowy. To największy atut wyróżniający tę firmę spośród innych proponujących finansowanie dla osób fizycznych.

Wady i zalety pożyczki Oros

Zalety Wady
kciuk pierwsza pożyczka bez kosztów finansowania kciuk w dół wysokie RRSO
kciuk dostęp do usług pożyczkowych przez całą dobę 7 dni w tygodniu kciuk w dół krótki okres spłaty zobowiązania
kciuk wiele możliwości kontaktu z firmą kciuk w dół wysoka prowizja firmy
kciuk natychmiastowa wypłata środków na konto
kciuk minimum formalności

Oros kontakt

Nazwa Firmy Fincapital Sp. z o.o
Adres ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa
Kontakt [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek: 8:00 – 20:00

sobota – niedziela: 9:00 – 17:00

Kontakt z instytucją jest bardzo dobry. Każdy klient posiadający pytania, może skontaktować się z firmą przez:

 • czat;
 • telefon;
 • adres e-mail.

Czy warto zaciągnąć pożyczkę w Oros?

Zdecydowanie warto zaciągnąć pożyczkę w firmie Oros, choćby ze względu na możliwość pozyskania pierwszego finansowania bez żadnych kosztów. Warto jednak zaznaczyć, iż firma ta przyznaje pożyczki praktycznie od ręki. To świetne rozwiązanie dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej.

Dzięki temu, że instytucja posiada konta w różnych bankach, wypłata środków w ramach pożyczki odbywa się praktycznie natychmiastowo. Uwaga! Aby zweryfikować swoją tożsamość, należy wykonać przelew weryfikacyjny na kwotę 0,01 złotych. Jest to jednak w pełni bezpieczne działanie, gdyż Oros korzysta z zabezpieczonego połączenia na swojej stronie Internetowej. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą tej firmy pożyczkowej i zaciągnięcia swojej pierwszej chwilówki online.

Oros – co to za firma?

Oros to firma pożyczkowa, która jest przyjazna klientom będącym nawet w ciężkiej sytuacji finansowej. Dla tego przedsiębiorstwa odpowiednia relacja z konsumentem to najważniejsza sprawa. Warto w tym przypadku nadmienić, iż działania firmy są ukierunkowane na maksymalne zadowolenie pożyczkobiorcy. W Oros pożyczki są udzielane praktycznie od ręki, a wypłata środków odbywa się nawet w 15 minut, dzięki temu, iż firma posiada swoje rachunki w takich bankach, jak:

 • PKO BP;
 • mBank;
 • Santander;
 • Alior Bank;
 • Millennium;
 • Getin Bank.

Darmowa pożyczka to właśnie propozycja tej instytucji pozabankowej. Warto także nadmienić, że firma dostosowuje się do potrzeb konsumentów i po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku wypłaca należne środki na wskazany rachunek bankowy praktycznie natychmiastowo.

Warunki finansowania w Oros

Co warto wiedzieć, decydując się na pożyczkę w Oros? Warunki finansowania tej firmie są przede wszystkim przejrzyste i nie generują zbyt wysokich kosztów całkowitych. Do najistotniejszych warunków finansowania, zaliczamy:

 • kwota pożyczki od 500 do 15 000 złotych;
 • okres spłaty do 30 dni;
 • pierwsza pożyczka całkowicie ZA DARMO;
 • RRSO 1,410,33%.

Aby otrzymać pożyczkę w Oros.pl, należy:

 • ukończyć 20 lat;
 • być obywatelem Polski;
 • mieć pełną zdolność do czynności prawnych;
 • posiadać aktualne konto bankowe, adres e-mail oraz numer telefonu;
 • okazać aktualny dowód tożsamości.

Jak widać, pozyskanie dodatkowych środków w tej firmie pożyczkowej nie wymaga załatwiania wielu formalności. Co ciekawe, pierwsza pożyczka w tej instytucji dostępna jest całkowicie za darmo do kwoty nawet 5000 złotych. Warunki finansowania w tym przypadku są szczególnie atrakcyjnie – głównie ze względu na fakt pierwszego darmowego zobowiązania.

Oros logowanie

W Oros logowanie jest bardzo proste i nie wymaga wykonywania wielu skomplikowanych czynności. Wystarczy wejść na stronę Internetową tej firmy pożyczkowej, kliknąć przycisk „Zaloguj” i podać takie dane, jak:

 • imię i nazwisko;
 • PESEL;
 • serię i numer dowodu;
 • numer telefonu.

Do weryfikacji nowego użytkownika konieczne jest posiadania telefonu komórkowego, na który otrzymamy kod do potwierdzenia założenia konta. Każdy nowy użytkownik może już od pierwszej chwili korzystania z serwisu zaciągnąć pożyczkę na kwotę do 5000 złotych.

Oros opinie klientów

Zachęcamy do podzielanie się opinią o tej firmie. Poniżej w sekcji komentarze możemy przeczytać co inni klienci sądzą o pożyczce.

Pytania i odpowiedzi

Tak. Każde zobowiązanie zaciągnięte w Oros pozostanie wpisane do rejestrów Biura Informacji Kredytowej. Zobowiązanie spłacone terminowo nie będzie jednak negatywnie rzutować na historię kredytową klienta.

Nie, firma Oros raczej nie weryfikuje potencjalnych klientów poprzez telefony do pracodawców. Niemniej jednak instytucja ma prawo wykonać taki telefon, celem sprawdzenia poprawności podanych danych we wniosku pożyczkowym.

Taka sytuacja może mieć miejsce, ale tylko wtedy, kiedy dłużnik dobrowolnie nie podda się windykacji i nie reaguje na ponaglenia w spłacie zobowiązania. Dopiero wtedy sprawa jest kierowana do sądu, celem ściągnięcia środków przez komornika.

Niestety w firmie Oros nie ma możliwości przedłużenia spłaty pożyczki. Opóźnienia w spłacie zadłużenia są poddawane windykacji.

Oros to firma pożyczkowa, której właścicielem jest Fincapital Sp. z o.o. To także właściciel serwisów pożyczkowych Kuki i Finbo.

Tak, Oros może zweryfikować historię kredytową klienta w BIK, celem ustalenia jego wiarygodności.

Tak, ten pożyczkodawca w celu przyciągnięcia uwagi potencjalnych klientów proponuje pierwszą darmową pożyczkę, czyli z RRSO 0%. Dzięki temu klient odda tyle, ile pożyczył od pożyczkodawcy.

Firma Oros nie przekazuje informacji odnośnie do tego czy korzysta z usług windykatora terenowego. Wszystko jednak wskazuje na to, że nie.

5/5 - (2 oddanych głosów)