pikassa opinie

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

300 – 40 000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W PIKASSA >>

Nasza opinia o Pikassa

Pożyczka od tej firmy to ciekawa propozycja dla każdego, kto potrzebuje dodatkowego wsparcia finansowego w kwocie nawet do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty tego pożyczkodawcy i złożenia wniosku. W Pikassa pożyczki udzielane są nawet od 18 lat i to bez konieczności dołączania dokumentów dochodowych do wglądu instytucji.

Wady i zalety pożyczki Pikassa

Zalety Wady
kciuk szybka decyzja kredytowa, nawet w 15 minut kciuk w dół powolny system weryfikacji użytkowników
kciuk duża rozbieżność możliwości kwot udzielanych pożyczek kciuk w dół często narzucone z góry okresy spłaty dla danych kwot pożyczki
kciuk elastyczny dostęp do kredytu odnawialnego

Pikassa kontakt

Nazwa Firmy Mash Poland Sp. z o.o.
Adres Aleje Jerozolimskie 99/9

02-001 Warszawa

Kontakt [email protected]
Godziny otwarcia całą dobę

Pikassa warunki

W Pikassa pożyczka jest bardzo łatwa do zaciągnięcia. Wystarczy jedynie spełnić podstawowe warunki, jakie stawia przedsiębiorstwo. Kredyt gotówkowy może uzyskać każda osoba, która ukończyła 18 rok życia. Trzeba także posiadać pełną zdolność do czynności prawnych i polskie obywatelstwo. Aby otrzymać pożyczkę w Pikassa trzeba także mieć stałe miejsce zamieszkania na terenie kraju. W Picassa chwilówki udzielane są praktycznie od ręki i nie wymagają dostarczenia dodatkowej dokumentacji o wnioskodawcy.

Jak aplikować o pożyczkę w Pikassa?

Zaciągnięcie kredytu w serwisie jest niezwykle proste i zamyka się w kilku krokach. Wystarczy jedynie wybrać suwakiem interesującą nas kwotę i okres jej spłaty. Następnie trzeba wypełnić formularz kontaktowy, dokonać przelewu autoryzacyjnego i oczekiwać na decyzję firmy pożyczkowej. Warto wiedzieć, że przedsiębiorstwo udziela pożyczek bez baz, które są często podstawą do odrzucenia wniosku.

Pikassa opinie klientów

W internecie dla firmy Picassa opinie są podzielone, jednak znacznie przeważają te pozytywne. Coraz większa liczba recenzji wynika ze względu na stale zwiększającą się popularność marki w internecie. Po skorzystaniu z usług tej firmy pożyczkowej zachęcamy do podzielenia się swoją opinią o działaniu serwisu.

3.6/5 - (52 oddanych głosów)