pożyczkacity opinie

NASZA OCENA

3/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

150 – 5000 zł

WNIOSEK W POŻYCZKA CITY >>

Nasza opinia o PożyczkaCity

Negatywna historia kredytowa nie jest żadnym problemem dla tej firmy. Głównie z tego względu nasza ocena tego pożyczkodawcy jest naprawdę wysoka. Pożyczki udzielane są wypłacane ekspresowo, choć na stosunkowo niewielkie kwoty: od 150 do 5000 złotych. Wystarczy, że masz ukończone 18 lat, a po złożeniu wniosku w PożyczkaCity otrzymasz decyzję nawet w 15 minut.

Wady i zalety PożyczkaCity

Zalety Wady
kciuk decyzja kredytowa już w 15 minut kciuk w dół niewielkie kwoty pożyczek
kciuk minimum formalności kciuk w dół krótki czas spłaty zobowiązania
kciuk szybka wypłata środków pieniężnych kciuk w dół nie do końca sprecyzowane koszty pożyczki

PożyczkaCity kontakt

Nazwa Firmy PożyczkaCity
Adres Raciborska 35a, 44-200 Rybnik
Kontakt [email protected]
Godziny otwarcia Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 16:00

PożyczkaCity warunki

Aby otrzymać kredyt w PożyczkaCity, wystarczy znajdować się w przedziale od 20 do 70 lat oraz posiadać konto w jednym z polskich banków. Jeśli na rachunek bankowy regularnie wpływają dochody, a wnioskodawca posługuje się własnym numerem telefonu oraz obywatelstwem polskim, to może liczyć na szybkie i pozytywne rozpatrzenie wniosku. Portal Pożyczka City umożliwia zaciągnięcie pożyczki osobom, które dostały odmowną decyzję w tradycyjnych bankach ze względu na różne czynniki. Pożyczki od 18 lat w tym portalu nie są dostępne, gdyż wiek minimalny klienta musi wynosić 20-lat. Biorąc pod uwagę to, jakie wymogi przedsiębiorstwo stawia swoim przyszłym klientom, można powiedzieć, iż nie są nad wyraz wygórowane i umożliwiają łatwe uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej.

PożyczkaCity opinie klientów

W internecie krąży wiele recenzji o firmie PożyczkaCity. Opinie na temat tej instytucji finansowej spowodowały, że cieszy się ona coraz większym zainteresowaniem nowych klientów. Ranking chwilówek online ukazuje jasno, że przedsiębiorstwo jest w ścisłej czołówce jeśli chodzi o usługę, jaką jest pożyczka bez BIK w 15 minut. Szybka decyzja kredytowa oraz niewielki czas oczekiwania na wypłatę to główne cechy portalu PożyczkaCity. Warunki uzyskania pożyczki są doprecyzowane tak, aby każdy klient mógł bez problemu dopasować ofertę do swoich potrzeb finansowych.

4.5/5 - (50 oddanych głosów)