Prestito opinie

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

1000 – 3500 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W PRESTITO >>

Nasza opinia o Prestito

 Stosunkowo niewielkie kwoty finansowania są wybierane przez osoby, które potrzebują ekspresowego wsparcia finansowego z krótkim terminem spłaty. Minusem oferty Prestito jest fakt, że pożyczkobiorca musi mieć ukończone co najmniej 21 lat. Mimo to zachęcamy do zapoznania się z ofertą tej firmy pozabankowej i złożenia wniosku o przyznanie wsparcia finansowego.

Wady i zalety pożyczki Prestito

Zalety Wady
kciuk Atrakcyjne oprocentowanie kciuk w dół Niskie kwoty pożyczek
kciuk Przejrzyste warunki udzielania pożyczki kciuk w dół Konieczność posiadania aktualnego rachunku bankowego
kciuk Możliwość zaciągnięcia zobowiązania aż na 40 dni kciuk w dół Brak możliwości wnioskowania o kolejną pożyczkę przed upływem 30 dni od ustania poprzedniej

Prestito kontakt

Nazwa Firmy Prouniq SP. z o. o
Adres ul. Inflancka 19/20, 00-189 Warszawa
Kontakt Tel: 22 230 63 92, E-mail: [email protected]
Godziny otwarcia Poniedziałek – Piątek – 09:00 – 17:00

Jakie są warunki pożyczki Prestito?

Instytucja Prestito udziela szybkich pożyczek z wypłatą środków bezpośrednio na wskazane przez wnioskodawcę konto bankowe. Pożyczka na dowód jest możliwa za pośrednictwem tego portalu obsługującego klientów indywidualnych. Aby skorzystać z usługi, jaką jest darmowa pożyczka w Prestito wystarczy być obywatelem zameldowanym na terenie RP, posiadającym minimum 21 lat oraz stabilny, miesięczny dochód. Sam proces wnioskowania jest niezwykle prosty i wymaga jedynie uzupełnienia formularza na stronie Prestito. Pożyczka jest łatwa do uzyskania, gdyż ta instytucja nie dokonuje wieloetapowej weryfikacji klientów. Cała procedura trwa zaledwie kilka minut, a środki znajdą się na koncie wnioskodawcy nawet w ten sam dzień po akceptacji wniosku. Warto wiedzieć, że do wniosku potrzebny jest tylko dowód osobisty, rachunek bankowy oraz aktualny numer telefonu komórkowego.

Prestito oferta

Jeśli chodzi o ofertę tej instytucji, warto zauważyć, że dopasowana jest ona do potrzeb większości konsumentów. Ze względu na minimum formalności oraz atrakcyjne warunki finansowania do kwoty 3000 złotych coraz więcej osób decyduje się na współpracę z firmą w tym zakresie. Okres spłaty wynoszący 40 dni pozwala na wygodną spłatę kapitału bez ryzyka wystąpienia większych problemów finansowych. Oczywiście każdy może dokonać wcześniejszej spłaty pożyczki, a w razie braku zaksięgowania takowej w ustalonym terminie instytucja może podjąć stosowne kroki windykacyjne.

Zaciągnięcie krótkoterminowego kredytu w Prestito zwyczajnie się opłaca, szczególnie osobom, które nie posiadają stałego dochodu oraz mają nawet niewielkie problemy finansowe. Szybka gotówka przekazywana jest na konto zaraz po zatwierdzeniu złożonego wniosku, którego weryfikacja trwa średnio kilkanaście minut.

Prestito logowanie

Do Prestito logowanie jest bardzo proste. Wystarczy po zaciągnięciu pierwszej pożyczki zalogować się na swoje konto poprzez podanie loginu i hasła. Każdy użytkownik, który zapomni swojego kodu dostępu, może takowy wygenerować na swój numer telefonu, co umożliwia poprawne przejście procesu weryfikacji. Na stronie można zarządzać spłatą zobowiązania i sprawdzić ilość pozostałego kapitału do spłacenia względem instytucji.

Prestito opinie klientów

Jeśli chodzi o recenzje na temat funkcjonowania portalu, warto zauważyć, że Prestito opinie posiada wyłącznie od zadowolonych konsumentów, którzy zdecydowali się na zaciągnięcie krótkoterminowej pożyczki. Ranking chwilówek online idealnie obrazuje fakt, że oferta tej instytucji jest warta uwagi jeśli nie ma żadnej innej opcji na pozyskanie potrzebnych środków w krótkim czasie.

Zachęcamy do dzielenia się swoimi odczuciami na temat funkcjonowania portalu pożyczkowego, poziomu obsługi oraz atrakcyjności oferty. Dzięki temu wszystkie osoby zainteresowane współpraca z tą instytucją będą mogły łatwiej podjąć decyzję.

4.7/5 - (51 oddanych głosów)