Prestito opinie

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się portale internetowe udzielające krótkoterminowych pożyczek z atrakcyjnym oprocentowaniem. Jedną z nich jest instytucja pozabankowa Prestito, która obsługuje klientów indywidualnych, dając im możliwość zaciągnięcia pożyczki na krótki okres spłaty przy minimalnych kosztach całkowitych. Przed nawiązaniem współpracy warto jednak poznać szczegółowe warunki udzielania zobowiązań przez ten portal.

NASZA OCENA

4,6/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

1000 – 3500 zł

Weź Pożyczkę

Prestito – warunki

Instytucja Prestito udziela szybkich pożyczek z wypłatą środków bezpośrednio na wskazane przez wnioskodawcę konto bankowe. Pożyczka na dowód jest możliwa za pośrednictwem tego portalu obsługującego klientów indywidualnych. Aby skorzystać z usługi, jaką jest darmowa pożyczka w Prestito wystarczy być obywatelem zameldowanym na terenie RP, posiadającym minimum 21 lat oraz stabilny, miesięczny dochód. Sam proces wnioskowania jest niezwykle prosty i wymaga jedynie uzupełnienia formularza na stronie Prestito. Pożyczka jest łatwa do uzyskania, gdyż ta instytucja nie dokonuje wieloetapowej weryfikacji klientów. Cała procedura trwa zaledwie kilka minut, a środki znajdą się na koncie wnioskodawcy nawet w ten sam dzień po akceptacji wniosku. Warto wiedzieć, że do wniosku potrzebny jest tylko dowód osobisty, rachunek bankowy oraz aktualny numer telefonu komórkowego.

WEŹ POŻYCZKĘ

Prestito – oferta

Jeśli chodzi o ofertę tej instytucji, warto zauważyć, że dopasowana jest ona do potrzeb większości konsumentów. Ze względu na minimum formalności oraz atrakcyjne warunki finansowania do kwoty 3000 złotych coraz więcej osób decyduje się na współpracę z firmą w tym zakresie. Okres spłaty wynoszący 40 dni pozwala na wygodną spłatę kapitału bez ryzyka wystąpienia większych problemów finansowych. Oczywiście każdy może dokonać wcześniejszej spłaty pożyczki, a w razie braku zaksięgowania takowej w ustalonym terminie instytucja może podjąć stosowne kroki windykacyjne.

Zaciągnięcie krótkoterminowego kredytu w Prestito zwyczajnie się opłaca, szczególnie osobom, które nie posiadają stałego dochodu oraz mają nawet niewielkie problemy finansowe. Szybka gotówka przekazywana jest na konto zaraz po zatwierdzeniu złożonego wniosku, którego weryfikacja trwa średnio kilkanaście minut.

Prestito – logowanie

Do Prestito logowanie jest bardzo proste. Wystarczy po zaciągnięciu pierwszej pożyczki zalogować się na swoje konto poprzez podanie loginu i hasła. Każdy użytkownik, który zapomni swojego kodu dostępu, może takowy wygenerować na swój numer telefonu, co umożliwia poprawne przejście procesu weryfikacji. Na stronie można zarządzać spłatą zobowiązania i sprawdzić ilość pozostałego kapitału do spłacenia względem instytucji.

Prestito – wady i zalety

ZALETY

  • Atrakcyjne oprocentowanie

  • Przejrzyste warunki udzielania pożyczki

  • Możliwość zaciągnięcia zobowiązania aż na 40 dni

WADY

  • Niskie kwoty pożyczek

  • Konieczność posiadania aktualnego rachunku bankowego

  • Brak możliwości wnioskowania o kolejną pożyczkę przed upływem 30 dni od ustania poprzedniej

Prestito – kontakt

Nazwa Firmy Prestito
Adres
Kontakt 22 230 63 92, [email protected]
Godziny otwarcia Poniedziałek – Piątek – 09:00 – 17:00

Warto wiedzieć, że z Prestito kontakt możliwy jest wyłącznie w godzinach pracy platformy pożyczkowej.

Prestito – opinie

Jeśli chodzi o recenzje na temat funkcjonowania portalu, warto zauważyć, że Prestito opinie posiada wyłącznie od zadowolonych konsumentów, którzy zdecydowali się na zaciągnięcie krótkoterminowej pożyczki. Ranking chwilówek online idealnie obrazuje fakt, że oferta tej instytucji jest warta uwagi jeśli nie ma żadnej innej opcji na pozyskanie potrzebnych środków w krótkim czasie.

Zachęcamy do dzielenia się swoimi odczuciami na temat funkcjonowania portalu pożyczkowego, poziomu obsługi oraz atrakcyjności oferty. Dzięki temu wszystkie osoby zainteresowane współpraca z tą instytucją będą mogły łatwiej podjąć decyzję. 

4.7/5 - (51 oddanych głosów)