ScorectorPotrzebujesz pomocy w zakresie poszukiwania ciekawych ofert finansowania? A może brakuje Ci wiedzy z zakresu finansów, a chciałbyś nieco rozsądniej zarządzać swoim domowym budżetem oraz zobowiązaniami? W takim razie serwis internetowy Scorector powinien przypaść Ci do gustu. Rejestrując nowe konto, możesz zdobyć nie tylko niezbędną wiedzę, ale także przeanalizować swoją historię kredytową – o ile takową posiadasz.

Scorector – co to za serwis?

Scorector jest jedynym w swoim rodzaju serwisem internetowym, który pomaga konsumentom budować historię kredytową. Chcesz dowiedzieć się, jak działa Scorector i czy w ogóle warto założyć konto na tej platformie? Zdecydowanie tak! W zaledwie kilku prostych krokach można też skorzystać z kursu internetowego, który umożliwi pozyskanie dodatkowej wiedzy o finansach. Można śmiało powiedzieć, że Scorector jest portalem, którego celem poprawa wiedzy finansowej wszystkich zainteresowanych użytkowników, a także pomoc naprawieniu historii kredytowej.

CHCĘ NAPRAWIĆ HISTORIĘ KREDYTOWĄ >>

Scorector – logowanie

Każda osoba zainteresowana poprawą swojej zdolności kredytowej, powinna zainteresować się rejestracja w serwisie Scorector. Logowanie do portalu jest wyjątkowo proste. Wystarczy, że:

  1. Zarejestrujesz nowe konto na platformie – w tym przypadku wymagana jest opłata prowizyjna w wysokości 249 złotych na rzecz pośrednika.
  2. Pozwolisz specjalistom na analizę Twojej historii kredytowej – o ile takową posiadasz.
  3. Skorzystasz z udostępnionego kursu z zakresu wiedzy o finansach. Jego ukończenie pozwoli Ci poszerzyć swoje kompetencje finansowe, a także dowiedzieć się, jakie powinny być korzystne warunki finansowania.
  4. Złożyć wniosek o przyznanie pożyczki z niskim oprocentowaniem oraz atrakcyjnych warunkach spłaty – po jej spłaceniu w terminie, możesz realnie poprawić swoją historię kredytową. To ważne także w przypadku budowania historii kredytowej od podstaw.
  5. Jako nowy klient, będziesz otrzymywać środki w ramach udzielonej pożyczki w ratach, zgodnie z ustalonym harmonogramem – bezpośrednio z tzw. konta oszczędnościowego.
  6. Finalnie otrzymasz informację o dokonanej płatności oraz fakcie zarejestrowania informacji do BIK wraz z pozytywnym wpisem.

Warto mieć na uwadze fakt, że Scorector dba o to, aby klienci serwisu mieli jak najlepszą historię i ocenę kredytową w BIK. Warto mieć na uwadze fakt, iż liczne pożyczki z komornikiem, czy nawet popularna w ostatnich latach pożyczka dla zadłużonych, która nie będzie spłacona w terminie, może negatywnie rzutować na historię kredytową – niestety, im więcej wpisów w BIK o negatywnym wydźwięku, tym mniejsze szanse na pozyskanie kredytu w banku. 

Jak założyć konto w Scorector?

Aby zarejestrować nowe konto w serwisie Scorector, wystarczy, że podasz:

  • numer telefonu,
  • adres e-mail,
  • preferowane hasło.

Wymagane jest także zaakceptowanie polityki prywatności, a także odebranie SMS aktywacyjnego. Zarejestrowanie nowego konta, opłacenie usługi oraz wyszukiwanie ciekawych form naprawy historii kredytowej jest naprawdę dziecinnie proste. Zaledwie w ciągu kilku minut możesz realnie wpłynąć na swoje możliwości kredytowe, a także naprawić błędy z przeszłości.

Historia kredytowa w Scorector – jak można ją naprawić z pomocą portalu?

Scorector pomaga wszystkim zarejestrowanym klientom w naprawieniu historii kredytowej, jeśli banki oraz firmy pożyczkowe odmawiają finansowania. Serwis występuje jako pośrednik podczas ubiegania się o nowe źródło finansowania, które finalnie może być dobrym sposobem na poprawę swojej historii kredytowej. Dzięki temu pożyczkobiorca otrzymuje finansowanie z minimalnym oprocentowaniem oraz dobrze dostosowanym harmonogramem spłaty. Terminowa spłata pożyczki w tej formie pozwoli uzyskać pierwsze pozytywne wpisy w rejestrach Biura Informacji Kredytowej. Historia kredytowa w Scorector zostanie poddana dogłębnej analizie, po czym zostaną dopasowane odpowiednie rozwiązania pozwalające na jej poprawę.

Scorector – kontakt

Nazwa firmy Scorector
Adres
Godziny pracy 9:00 – 19:00 od poniedziałku do piątku – biuro obsługi klienta,

serwis internetowy – całą dobę 7 dni w tygodniu

Kontakt [email protected], [email protected]

Każdy, kto miał w przeszłości na swoim koncie pożyczki bez zdolności lub nawet kredyt dla bezrobotnych, które wpływają na historię kredytową, powinien skontaktować się z firmą Scorector, aby naprawić swoją historię w BIK, a także pozyskać lepsze oferty finansowania dopasowane do własnych potrzeb.

Scorector – opinie klientów

Jeśli chodzi o serwis Scorector, warto przed przystąpieniem do usługi sprawdzić opinie zadowolonych konsumentów. Te wskazują głównie na przejrzyste warunki pomocy w zakresie naprawy historii kredytowej, a także jej budowania. Warto też dodać, iż dla serwisu internetowego Scorector opinie klientów są dobrym wyznacznikiem rzetelności. Wiele osób, które realnie poprawiły swoją historię kredytową to gwarancja, że warto opłacić abonament w formie prowizji, a następnie skorzystać z pomocy oraz przydatnego kursu finansowego organizowanego przez portal Scorector.

5/5 - (5 oddanych głosów)