Scorector

Nasza opinia o Scorector

Firma Scorector to w naszej opinii doskonały wybór, chociażby ze względu na możliwość szybkiego porównania wielu ofert pożyczek na rozsądnych warunkach finansowania. Ten serwis internetowy pomaga pożyczkobiorcom w budowaniu pozytywnej historii kredytowej. Atutem serwisu jest prostota działania i brak ukrytych opłat.

Scorector kontakt

Nazwa Firmy Ekassa Sp. z o.o.
Adres ul. Twarda 18, 00-105 Warszawa
Kontakt [email protected]
Godziny otwarcia 24/7

Czym jest serwis Scorector?

Scorector jest jedynym w swoim rodzaju serwisem internetowym, który pomaga konsumentom budować historię kredytową. Chcesz dowiedzieć się, jak działa Scorector i czy w ogóle warto założyć konto na tej platformie? Zdecydowanie tak! W zaledwie kilku prostych krokach można też skorzystać z kursu internetowego, który umożliwi pozyskanie dodatkowej wiedzy o finansach. Można śmiało powiedzieć, że Scorector jest portalem, którego celem poprawa wiedzy finansowej wszystkich zainteresowanych użytkowników, a także pomoc naprawieniu historii kredytowej.

Scorector logowanie

Każda osoba zainteresowana poprawą swojej zdolności kredytowej, powinna zainteresować się rejestracja w serwisie Scorector. Logowanie do portalu jest wyjątkowo proste. Wystarczy, że:

  1. Zarejestrujesz nowe konto na platformie – w tym przypadku wymagana jest opłata prowizyjna w wysokości 249 złotych na rzecz pośrednika.
  2. Pozwolisz specjalistom na analizę Twojej historii kredytowej – o ile takową posiadasz.
  3. Skorzystasz z udostępnionego kursu z zakresu wiedzy o finansach. Jego ukończenie pozwoli Ci poszerzyć swoje kompetencje finansowe, a także dowiedzieć się, jakie powinny być korzystne warunki finansowania.
  4. Złożyć wniosek o przyznanie pożyczki z niskim oprocentowaniem oraz atrakcyjnych warunkach spłaty – po jej spłaceniu w terminie, możesz realnie poprawić swoją historię kredytową. To ważne także w przypadku budowania historii kredytowej od podstaw.
  5. Jako nowy klient, będziesz otrzymywać środki w ramach udzielonej pożyczki w ratach, zgodnie z ustalonym harmonogramem – bezpośrednio z tzw. konta oszczędnościowego.
  6. Finalnie otrzymasz informację o dokonanej płatności oraz fakcie zarejestrowania informacji do BIK wraz z pozytywnym wpisem.

Warto mieć na uwadze fakt, że Scorector dba o to, aby klienci serwisu mieli jak najlepszą historię i ocenę kredytową w BIK. Warto mieć na uwadze fakt, iż liczne pożyczki z komornikiem, czy nawet popularna w ostatnich latach pożyczka dla zadłużonych, która nie będzie spłacona w terminie, może negatywnie rzutować na historię kredytową – niestety, im więcej wpisów w BIK o negatywnym wydźwięku, tym mniejsze szanse na pozyskanie kredytu w banku.

Jak założyć konto w Scorector?

Aby zarejestrować nowe konto w serwisie Scorector, wystarczy, że podasz:

  • numer telefonu,
  • adres e-mail,
  • preferowane hasło.

Wymagane jest także zaakceptowanie polityki prywatności, a także odebranie SMS aktywacyjnego. Zarejestrowanie nowego konta, opłacenie usługi oraz wyszukiwanie ciekawych form naprawy historii kredytowej jest naprawdę dziecinnie proste. Zaledwie w ciągu kilku minut możesz realnie wpłynąć na swoje możliwości kredytowe, a także naprawić błędy z przeszłości.

Historia kredytowa w Scorector

Scorector pomaga wszystkim zarejestrowanym klientom w naprawieniu historii kredytowej, jeśli banki oraz firmy pożyczkowe odmawiają finansowania. Serwis występuje jako pośrednik podczas ubiegania się o nowe źródło finansowania, które finalnie może być dobrym sposobem na poprawę swojej historii kredytowej. Dzięki temu pożyczkobiorca otrzymuje finansowanie z minimalnym oprocentowaniem oraz dobrze dostosowanym harmonogramem spłaty. Terminowa spłata pożyczki w tej formie pozwoli uzyskać pierwsze pozytywne wpisy w rejestrach Biura Informacji Kredytowej. Historia kredytowa w Scorector zostanie poddana dogłębnej analizie, po czym zostaną dopasowane odpowiednie rozwiązania pozwalające na jej poprawę.

Scorector opinie klientów

Jeśli chodzi o serwis Scorector, warto przed przystąpieniem do usługi sprawdzić opinie zadowolonych konsumentów. Te wskazują głównie na przejrzyste warunki pomocy w zakresie naprawy historii kredytowej, a także jej budowania. Warto też dodać, iż dla serwisu internetowego Scorector opinie klientów są dobrym wyznacznikiem rzetelności. Wiele osób, które realnie poprawiły swoją historię kredytową to gwarancja, że warto opłacić abonament w formie prowizji, a następnie skorzystać z pomocy oraz przydatnego kursu finansowego organizowanego przez portal Scorector.

5/5 - (5 oddanych głosów)