Sesje Plus BankKażdy bank działa zgodnie z odgórnie ustalonymi sesjami ELIXIR. Masz konto w Plus Banku i nie wiesz, jak szybko przelew dotrze do Ciebie lub odbiorcy? Poznaj sesje księgowania transakcji w tej instytucji. W tym artykule znajdziesz niezbędne informacje na ten temat.

Plus Bank sesje elixir

Sesje Plus Bank są uzależnione od obowiązującego systemu Elixir, podczas którego banki wymieniają się danymi. Również w tym czasie przelewy Plus Bank wychodzą z naszego konta i wyruszają w drogę do odbiorcy, a także środki księgują się na naszych rachunkach, gdy ktoś zlecił nam przelew. To, kiedy kasa dojdzie na nasze konto, jest uzależnione od godzin, w czasie których następują sesje Plus Bank.

Sesje przychodzące Plus Bank

Przelewy przychodzące w Plus Banku wchodzą na nasze konta w trzech przedziałach godzinowych. Są to:

— I sesja elixir — od godziny 11:00 do 12:00

— II sesja elixir — od godziny 14:30 do 15:30

— III sesja elixir — od godziny 17:00 do 18:00.

Jeśli nie dostaniemy przelewu do godziny 18:00, przelew dotrze do nas dopiero kolejnego dnia roboczego podczas pierwszej sesji przychodzącej, maksymalnie do południa.

Plus Bank przelewy wychodzące

Sesje wychodzące w Plus Banku przebiegają w trzech określonych godzinach. Są to:

— I sesja wychodząca — godzina 11:30

— II sesja wychodząca — godzina 14:00

— III sesja wychodząca — godzina 17:00.

Jeśli zbyt późno złożymy zlecenie przelewu, wyjdzie on z naszego konta dopiero następnego dnia roboczego podczas obowiązywania porannej sesji wychodzącej. Pamiętajmy, aby wykonywać przelewy maksymalnie do 17:00, zwłaszcza gdy chcemy, aby doszły jak najszybciej do odbiorcy.

5/5 - (1 oddanych głosów)