Bank pocztowy infolinia

Potrzebujesz więcej informacji o Banku Pocztowym? Szukasz kontaktu z doradcą lub chcesz sprawdzić dostępność placówek na terenie kraju? Sprawdź nasz artykuł i zapisz kluczowe informacje, które mogą przydać Ci się na co dzień.

Kontakt Bank Pocztowy

Jeżeli interesuje nas Bank Pocztowy, infolinia działa w określonych porach w ciągu dnia.

Infolinia Bank Pocztowy

infolinia

Klienci Indywidualni

801 100 500 (telefony stacjonarne)

52 34 99 499 (komórka oraz rozmowy zagraniczne)

W dni robocze kontaktować można się w godzinach od 7:30 do 22:00, a w soboty od godziny 8:00 do 18:00. Dedykowane jest kilka numerów, które poleca Bank Pocztowy.

infolinia

Osoby z językiem ukraińskim

52 328 07 97

Tu w pocztowy 24 kontakt dostępny jest w dniach roboczych od 9 do 17.

Bank pocztowy infolinia kredytowa i zastrzeganie kart

W banku pocztowym infolinia posiada własny, indywidualny numer, pod którym mogą kontaktować się osoby zainteresowane nowym kredytem. Właśnie dla nich działa numer 52 34 99 599. Jest to numer dedykowany, który otworzył pocztowy. Infolinia obsługuje w tym przypadku zarówno połączenia z telefonów komórkowych, jak i stacjonarnych zagranicznych oraz krajowych. Pamiętać należy jednak o tym, że opłaty w każdym przypadku są zgodne z taryfą Operatora.

Dostępna jest jednak jedna usługa, z której skorzystanie możliwe jest przez całą dobę. Mowa tu oczywiście o zastrzeganiu kart. Jeśli pojawi się tego typu potrzeba, bez przeszkód dzwonić możemy pod numer 52 35 99 494. Jest to zalecany przez Bank Pocztowy kontakt, który umożliwi błyskawiczne zastrzeżenie np. skradzionej lub zgubionej karty. Taka całodobowa infolinia ma na celu zapewnienie maksymalnego bezpieczeństwa środków pieniężnych zgromadzonych na naszym koncie.

Co nam daje pocztowy 24 kontakt?

Możliwości, jakie daje infolinia Banku Pocztowego, sprawiają, że zapoznanie się z ofertą, sprawdzenie stanu konta czy też uzyskanie innych niezbędnych informacji jest prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Proponowany przez Bank Pocztowy kontakt umożliwia sięgnięcie po najlepsze oferty bankowe już bez wychodzenia z domu. Łatwość ta dotyczy nie tylko obsługi aktualnych klientów, ale i potencjalnie nowych usługobiorców, których zainteresują produkty bankowe pocztowego 24. Infolinia opiera się na świadczeniu usług od rana aż do nocy, tym samym dostosowując się do faktu, że klienci mogą mieć potrzebę skontaktowania się o różnych porach dnia. Co więcej, otwarcie Infolinii Kredytowej znacząco ułatwi udzielenie profesjonalnej pomocy w sprawie kredytów. Informacji tego rodzaju udzielać będą więc konsultanci, którzy profesjonalnie zajmują się tym właśnie zagadnieniem, co oznacza, że wiedza ich będzie kompletna, sprawdzona i w pełni aktualna.

Sprawdź również:

Bank Pocztowy SWIFT

Bank Pocztowy sesje

Źródła:

https://www.poczta-polska.pl/o-firmie/grupa-pp/bank-pocztowy-s-a/

https://orka.sejm.gov.pl/proc9.nsf/ustawy/3251_u.htm

5/5 - (1 oddanych głosów)