Sesje Volkswagen Bank

Volkswagen Bank to instytucja, która najczęściej obsługuje finansowanie w postaci leasingu. Płacisz co miesiąc ratę za samochód? Sprawdź sesje ELIXIR Volkswagen Banku i dowiedz się, czy Twój przelew dotrze na czas w wymaganym terminie płatności.

Sesje Elixir Volkswagen Bank

System Elixir umożliwia przesyłanie danych finansowych między bankami, w tym przelewów realizowanych z kont w różnych instytucjach. Wykonując klasyczny przelew elixir, musimy zdawać sobie sprawę, że to, kiedy dojdzie przelew, jest uzależnione od godzin obowiązywania sesji przychodzących i wychodzących w naszym banku oraz w banku odbiorcy. Warto więc sprawdzić, jak kwestia przedstawia się w Volkswagen Bank i o jakich porach warto wykonywać zlecenia.

Sesje przychodzące Volkswagen Bank

— I sesja — Godzina 13:00

— II sesja — Godzina 16:00

— III sesja — Godzina 18:00.

Jeśli środki nie trafią na nasze konto do godziny 18:00, przelew otrzymamy kolejnego dnia roboczego w czasie obowiązywania pierwszej sesji przychodzącej, czyli do godziny 11:30.

Sesje wychodzące Volkswagen Bank

— I sesja — Godzina 07:55

— II sesja — Godzina 11:45

— III sesja — Godzina 14:15.

Jeśli zlecimy przelew później niż o godzinie 14:20, wyjdzie on z naszego konta dopiero następnego dnia roboczego w czasie pierwszej sesji wychodzącej o godzinie 08:00. Środki powinny trafić na konto odbiorcy jeszcze tego samego dnia.

5/5 - (1 oddanych głosów)