skok energia

NASZA OCENA

3,5/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

100 – 255 000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W SKOK >>

Nasza opinia o Skok Energia

Według naszej oceny Skok Energia to firma godna zaufania. Ta instytucja obsługuje klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Warto zaznaczyć, że oferta pożyczkodawcy obejmuje kredyty, pożyczki, konta osobiste, karty, ubezpieczenia, a także finansowanie dla firm. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Skok Energia, szczególnie jeśli zachodzi potrzeba pozyskania dodatkowych środków w większej kwocie.

Wady i zalety pożyczki Skok Energia

Zalety Wady
kciuk dostęp do aplikacji mobilnej i proste logowanie kciuk w dół wysokie opłaty początkowe
kciuk produkty finansowe przygotowane zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm kciuk w dół stosunkowo niewiele oddziałów skoku
kciuk atrakcyjne oferty uwzględniające również pożyczki na instalacje fotowoltaiczne;
kciuk ostęp do pożyczek odnawialnych
kciuk możliwość zaciągnięcia pożyczki online
kciuk dobrze przygotowana strona internetowa, która umożliwia proste przeglądanie oferty i odnalezienie się w serwisie

Skok Energi kontakt

Nazwa Firmy Centrala SKOK ENERGIA
Adres ul. Hamernicka 4 lok. 1 26-900 Kozienice
Kontakt 611-30-80
Godziny otwarcia pn. – pt. 9:00-17:00

sob. nieczynne

Skok Energia oferta

Dbałość o zapewnianie potencjalnym członkom informacji o produktach zaowocowało działaniem strony internetowej, w której swoją ofertę przedstawia skok Energia. Online można dowiedzieć się m.in. tego, że instytucja ta oferuje klientom indywidualnym:

 • kredyty,
 • pożyczki,
 • lokaty,
 • ubezpieczenia,
 • karty,
 • konta osobiste.

Z kolei dla firm istnieje możliwość skorzystania z:

 • linii pożyczkowej,
 • pożyczki obrotowej,
 • kredytu gospodarczego,
 • rachunku bieżącego Tandem.

Koszt pożyczki w skoku Energia

Członkowie skoku w głównej mierze są zainteresowani tym, ile może kosztować ich wzięcie np. pożyczki. Tu oczywiście wiele zależy od tego, jaką dokładnie pożyczkę zaciągniemy. Wybierając poszczególne oferty, powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na wysokość Rzeczywistej Rocznej Stopy Oprocentowania, czyli RRSO. Oprócz tego warto zweryfikować, do jakiej kwoty możemy dostać pożyczkę, czy jest ona dostępna online, czy też nie. Warto też sprawdzić, czy jak oferta przystaje do tego, co proponują np. banki. W tym celu dobrym pomysłem jest wybranie narzędzia, jakim jest kalkulator kredytu gotówkowego. Przykładowo, przy pożyczce na 60 miesięcy w wysokości 50 tysięcy złotych miesięczna rata w skoku Energia szacunkowo wyniesie 1047 zł.

Kto może wziąć pożyczkę w Energii?

Co do zasady podstawą korzystania z oferty przygotowanej przez skok Energia jest zostanie członkiem. To jest dostępne dla każdej osoby fizycznej oraz organizacji pozarządowych, jednostek organizacyjnych kościołów i związków wyznaniowych, a także spółdzielni, wspólnot mieszkaniowych i związków zawodowych. W celu uzyskania statusu członka trzeba:

 • zgłosić się do placówki z dowodem osobistym;
 • złożyć odpowiednią deklarację członkowską;
 • wykupić co najmniej jeden udział członkowski kosztujący 130 złotych – przy rezygnacji kwota jest zwracana;
 • wnieść wkład z tytułu członkostwa w kwocie 10 złotych;
 • wpłacić wpisowe – jest to 20 złotych.

Jak wziąć pożyczkę w skoku Energia?

Jeśli interesuje nas wzięcie pożyczki lub skorzystanie z innego produktu tej instytucji warto np. zatelefonować do instytucji bądź udać się do wybranego oddziału spośród tych, które działają jako skon Energia. Kontakt jest również dostępny drogą mailową. W przypadku zaciągania zobowiązania w skoku istotne jest dokonanie weryfikacji klienta pod względem jego zdolności kredytowej oraz sprawdzenie historii w BIK. Jeśli nie wiemy, czy pozytywnie przejdziemy zwłaszcza tę drugą weryfikację, warto przeczytać o tym, jak sprawdzić BIK.

Skok Energia logowanie

Nowatorskim rozwiązaniem, na które stawia skok, z pewnością jest dostęp do bankowości mobilnej. Ta dostępna jest w dwóch różnych wersjach, w tym również w formie aplikacji mobilnej, którą udostępnia skok Energia. Logowanie jest niezwykle proste. Serwis platformy pozwala na szybkie i łatwe zalogowanie w ramach dwóch kroków, a eskok gwarantuje również dostęp do platformy na kilku przeglądarkach internetowych, co ułatwia szybkie zweryfikowanie np. stanu konta.

Skok Energia opinie

Stale sprawdzamy, co klienci mają do powiedzenia o tym, jak działa skok Energia. Opinie o tej instytucji są z zasady pozytywne, jednak nie zmienia to faktu, że dokładamy wszelkich starań, aby na bieżąco weryfikować, czy pożyczkodawca stara się o zapewnianie klientom jak najlepszych warunków współpracy. Jeśli więc korzystaliście z usług skoku Energia, podzielcie się swoimi opiniami oraz doświadczeniami. Dzięki nim sam skok będzie mógł usprawnić swoje działanie, a potencjalni klienci będą mieć lepsze pole do sprawdzenia, czego mogą się spodziewać w przypadku tej instytucji finansowej.

4.5/5 - (2 oddanych głosów)