sohocredit opinie

NASZA OCENA

3,7/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

100 – 1000 zł

WNIOSEK W SOHO CREDIT >>

Nasza opinia o Soho Credit

Pożyczki pozabankowe od tego pożyczkodawcy to dobry wybór dla każdego, kto potrzebuje szybkiego wsparcia finansowego. Ta oferta opiewa na kwotę do 1000 złotych z 30-dniowym okresem spłaty. Mimo niewielkiej kwoty finansowania zdecydowanie warto zainteresować się tą propozycją. Można z niej skorzystać nawet z negatywnymi wpisami w BIK.

Wady i zalety pożyczki SohoCredit

Zalety Wady
kciuk szybka pożyczka już w ten sam dzień kciuk w dół minimalny wiek kredytobiorcy powyżej 20 lat
kciuk brak analizy historii kredytowej wnioskodawców w BIK kciuk w dół krótki okres spłaty zobowiązania
kciuk możliwość zaciągnięcia zobowiązania na świadczenie 500 plus kciuk w dół konieczny kontakt telefoniczny

SohoCredit kontakt

Nazwa Firmy Rapid Finance Polska Sp. z .o.o.
Adres ul. Postępu 18A, Warszawa
Kontakt +48 222 668 302, [email protected]
Godziny otwarcia Poniedziałek-Piątek: 10:00-18:00

SohoCredit warunki

Firma SohoCredit udziela pożyczek osobom, które ukończyły 20 rok życia i posiadają aktualny numer telefonu komórkowego. Ważnym warunkiem jest posiadanie ważnego dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość wnioskodawcy. W przypadku zainteresowania pożyczką bez bik, przedsiębiorstwo nie sprawdza historii kredytowej poszczególnych osób, jednakże analizuje KRD, ERIF oraz BIG. Warunki, które wymagane są przez firmę nie są wygórowane, dzięki czemu oferta jest korzystna także dla osób posiadających trudną sytuację finansową.

SohoCredit logowanie

W Soho Credit logowanie jest niezwykle proste i intuicyjne. Wymaga od użytkowników podstawowej znajomości funkcjonowania przeglądarek internetowych i bankowych portali. W celu zaciągnięcia zobowiązania należy zwrócić się do pracowników portalu poprzez formularz kontaktowy, telefonicznie lub poprzez adres e-mail w celu uzyskania indywidualnego loginu i hasła. Kolejnym krokiem jest wybór kwoty kredytu, a następnie podpisanie wniosku o jego udzielenie.

SohoCredit opinie klientów

W sieci krąży wiele pozytywnych opinii na temat tego serwisu. Warto jednak zwrócić uwagę, że dla Soho Credit opinie są bardzo ważne, ponieważ pozwalają na budowanie dobrego wizerunku na rynku instytucji pożyczkowych. Firma znajduje się na bardzo dobrej pozycji w rankingu pożyczek online, co przekłada się na jej wiarygodność. Zachęcamy do dzielenia się swoją opinią oraz odczuciami dotyczącymi tej firmy pożyczkowej, ponieważ pozwoli to na określenie wiarygodności przedsiębiorstwa.

4/5 - (53 oddanych głosów)