Sponto pożyczka

NASZA OCENA

3/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

1000 – 15 000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W SPONTO >>

Nasza opinia o Sponto

Potrzebujesz wsparcia finansowego? W naszej opinii portalem www, który warto wziąć pod uwagę podczas poszukiwania pożyczek jest Sponto. To firma, która udziela pożyczek ratalnych oraz kredytów bez BIK. W tym przypadku formalności są dziecinnie proste do dopełnienia. Wystarczy mieć co najmniej 25 lat i pełną zdolność do czynności prawnych. Pewnym ograniczeniem jest minimalna kwota miesięcznych dochodów na poziomie 1000 złotych.

Wady i zalety pożyczki Sponto

Zalety Wady
kciuk duża rozbieżność kwotowa zobowiązań kciuk w dół konieczność posiadania polskiego obywatelstwa
kciuk elastyczny okres spłaty kciuk w dół minimalne zarobki na poziomie 1000 zł miesięcznie
kciuk niskie RRSO kciuk w dół weryfikacja użytkownika przez konto bankowe

Sponto kontakt

Nazwa Firmy Affiliate Partners Sp. z o.o.
Adres Ul. Aleje Jerozolimskie 99 lok. 9, 02-001 Warszawa
Kontakt [email protected], 587 335 566
Godziny otwarcia Poniedziałek-Piątek: 9:00 – 17:00

Sponto warunki

W portalu Sponto pożyczka jest bardzo łatwa w zaciągnięciu, ponieważ firma wymaga minimum formalności. Cały proces udzielenia pożyczki przez portal Sponto.pl przeprowadzany jest całkowicie online, co znacznie przyśpiesza przejście przez cały proces. Aby otrzymać pożyczkę, należy spełnić podstawowy warunek jakim jest ukończenie 25 lat i nieprzekraczanie 75-go roku życia. Trzeba także posiadać ważne obywatelstwo polskie oraz miesięczny dochód nie mniejszy niż 1000 złotych. Warto także wiedzieć, że serwis weryfikuje konta bankowe klienta, na które wpływa wynagrodzenie.

Sponto logowanie

Logowanie do serwisu Sponto jest stosunkowo proste i wymaga jedynie wypełnienia formularza kontaktowego przez wnioskodawcę. Pierwszym krokiem jest wybór kwoty pożyczki wraz z preferowanym jej okresem spłaty sięgającym do 30 miesięcy. Następnie należy wypełnić formularz kontaktowy, uzupełnić dane o swoich dochodach i oczekiwać na decyzję firmy pożyczkowej. W przypadku udzielenia zgody na kredyt, pracownik banku kontaktuje się z wnioskodawcą telefonicznie i przesyła autoryzacyjny kod SMS. Warto także wiedzieć, że portal umożliwia zaciągnięcie pożyczki online w 15 minut od złożenia wniosku.

Sponto opinie klientów

Dla serwisu Sponto opinie mają kluczowe znaczenie w celu utrzymania wysokiej pozycji w rankingach kredytów online. Bardzo ważne jest, aby serwis posiadał jak najlepsze rekomendacje w celu przyciągnięcia przyszłych klientów. W tym celu firma podejmuje wszelkie kroki, aby zapewnić jak najwyższy poziom obsługi stałych, jak i nowych kredytobiorców. W Sponto opinie pełnią funkcję budowania wizerunku przedsiębiorstwa w sieci, dlatego zachęcamy do podzielenia się także swoimi odczuciami na temat funkcjonowania portalu, a także samych warunków udzielania pożyczek.

4.1/5 - (66 oddanych głosów)