Sponto pożyczka

Sponto  to serwis internetowy, który udziela pożyczki na raty oraz zajmuje dobre pozycje w rankingach pożyczek online. Firma pożyczkowa została stworzona z myślą o wszystkich osobach, które poszukują poza bankowego finansowania, które nie wymaga tak rygorystycznych zasad. W Sponto warunki są przyjazne dla przyszłych i obecnych klientów, a także dopasowane do obowiązujących standardów dotyczących udzielania kredytów bez bik. Portal udziela kredytów w kwotach od 1000 do nawet 15 000 złotych przy maksymalnym okresie kredytowania na poziomie 30 miesięcy. Dzięki temu oferta staje się atrakcyjna dla dużej grupy odbiorców.

NASZA OCENA

4,4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

1000 – 15 000 zł

Weź Pożyczkę

Sponto – warunki

W portalu Sponto pożyczka jest bardzo łatwa w zaciągnięciu, ponieważ firma wymaga minimum formalności. Cały proces udzielenia pożyczki przez portal Sponto.pl przeprowadzany jest całkowicie online, co znacznie przyśpiesza przejście przez cały proces. Aby otrzymać pożyczkę, należy spełnić podstawowy warunek jakim jest ukończenie 25 lat i nieprzekraczanie 75-go roku życia. Trzeba także posiadać ważne obywatelstwo polskie oraz miesięczny dochód nie mniejszy niż 1000 złotych. Warto także wiedzieć, że serwis weryfikuje konta bankowe klienta, na które wpływa wynagrodzenie. 

WEŹ POŻYCZKĘ

Sponto – logowanie

Logowanie do serwisu Sponto jest stosunkowo proste i wymaga jedynie wypełnienia formularza kontaktowego przez wnioskodawcę. Pierwszym krokiem jest wybór kwoty pożyczki wraz z preferowanym jej okresem spłaty sięgającym do 30 miesięcy. Następnie należy wypełnić formularz kontaktowy, uzupełnić dane o swoich dochodach i oczekiwać na decyzję firmy pożyczkowej. W przypadku udzielenia zgody na kredyt, pracownik banku kontaktuje się z wnioskodawcą telefonicznie i przesyła autoryzacyjny kod SMS. Warto także wiedzieć, że portal umożliwia zaciągnięcie pożyczki online w 15 minut od złożenia wniosku.

Sponto – wady i zalety

ZALETY

  • duża rozbieżność kwotowa zobowiązań

  • elastyczny okres spłaty

  • niskie RRSO

WADY

  • konieczność posiadania polskiego obywatelstwa

  • minimalne zarobki na poziomie 1000zł miesięcznie

  • weryfikacja użytkownika przez konto bankowe

Sponto – kontakt

Nazwa Firmy Affiliate Partners Sp. z o.o.
Adres Ul. Aleje Jerozolimskie 99 lok. 9, 02-001 Warszawa
Kontakt [email protected], 587 335 566
Godziny otwarcia Poniedziałek-Piątek: 9:00 – 17:00

Sponto – opinie

Dla serwisu Sponto opinie mają kluczowe znaczenie w celu utrzymania wysokiej pozycji w rankingach kredytów online. Bardzo ważne jest, aby serwis posiadał jak najlepsze rekomendacje w celu przyciągnięcia przyszłych klientów. W tym celu firma podejmuje wszelkie kroki, aby zapewnić jak najwyższy poziom obsługi stałych, jak i nowych kredytobiorców. W Sponto opinie pełnią funkcję budowania wizerunku przedsiębiorstwa w sieci, dlatego zachęcamy do podzielenia się także swoimi odczuciami na temat funkcjonowania portalu, a także samych warunków udzielania pożyczek.

4.1/5 - (66 oddanych głosów)