supercredit opinie

NASZA OCENA

3/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

100 – 5000 zł

WNIOSEK W SUPER CREDIT >>

Nasza opinia o SuperCredit

W przypadku tej oferty możesz liczyć na finansowanie do 5000 złotych na atrakcyjnych warunkach. Warto dodać, że wyróżnikiem tego pożyczkodawcy jest fakt, że w razie problemów ze spłatą zobowiązania dział windykacji próbuje ustalić z dłużnikiem dogodne warunki uregulowania zadłużenia. Pewien minus to fakt, że do przyznania pożyczki potrzebne są minimalne dochody w kwocie 500 złotych miesięcznie.

Wady i zalety pożyczki SuperCredit

Zalety Wady
kciuk niewielkie oprocentowanie kciuk w dół niewielkie kwoty udzielanych kredytów
kciuk przejrzyste warunki kredytowania kciuk w dół krótki okres spłaty

SuperCredit kontakt

Nazwa Firmy Axcess Financial Poland Spółka z o.o
Adres ul. Prosta 36, 53-508 Wrocław
Kontakt [email protected], 799 350 384
Godziny otwarcia

SuperCredit warunki otrzymania pożyczki

W SuperCredit pożyczka udzielana jest każdej osobie, która ukończyła 21 lat oraz posiada ważny dowód osobisty. Należy także mieć stałe miejsce zamieszkania oraz pracę zawodową, której wynagrodzenie przelewane jest na konto bankowe. Przedsiębiorstwo udziela pożyczek osobom, które posiadają minimalny dochód w wysokości 500 złotych miesięcznie. W SuperCredit windykacja nie nęka swoich dłużników, jednakże w przypadku znacznego zaniechania z płatnościami może pojawić się kontakt z ich strony.

SuperCredit logowanie

Do serwisu SuperCredit logowanie jest stosunkowo proste, ponieważ wymaga uzupełnienia jedynie formularza kontaktowego, w którym należy zawrzeć swoje dane osobowe, preferowaną kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Po sprawdzeniu formularza przez firmę pożyczkową, można liczyć na kontakt ze strony pracownika serwisu oraz ostateczne podpisanie umowy kredytowej.

SuperCredit opinie klientów

Opinie o firmie są zróżnicowane i wynikają ze zmieniających się potrzeb klientów. Przedsiębiorstwo posiada jednak relatywnie dobre opinie na temat oferowanych usług, zakresu obsługi, a także kontaktu z klientem. Zachęcamy jednak do podzielenia się własnymi odczuciami na temat działania tej firmy pożyczkowej oraz atrakcyjności jej oferty.

4/5 - (54 oddanych głosów)