supercredit opinieSuperCredit zajmuje się udzielaniem pożyczek bez bik oraz chwilówek na raty dla osób znajdujących się w ciężkiej sytuacji finansowej. Przedsiębiorstwo udziela pożyczek od 100 do nawet 1500 złotych przy okresie spłaty sięgającym do 12 miesięcy. SuperCredit należy do Axcess Financial Poland, czyli amerykańskiego przedstawiciela pożyczek pozabankowych. Firma pożyczkowa działa na polskim rynku już od 2011 roku oferując pożyczki na dowód bez zaświadczeń.

NASZA OCENA

3,8/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

100 – 5000 zł

Weź Pożyczkę

SuperCredit – warunki

W SuperCredit pożyczka udzielana jest każdej osobie, która ukończyła 21 lat oraz posiada ważny dowód osobisty. Należy także mieć stałe miejsce zamieszkania oraz pracę zawodową, której wynagrodzenie przelewane jest na konto bankowe. Przedsiębiorstwo udziela pożyczek osobom, które posiadają minimalny dochód w wysokości 500 złotych miesięcznie. W SuperCredit windykacja nie nęka swoich dłużników, jednakże w przypadku znacznego zaniechania z płatnościami może pojawić się kontakt z ich strony.

WEŹ POŻYCZKĘ

SuperCredit – logowanie

Do serwisu SuperCredit logowanie jest stosunkowo proste, ponieważ wymaga uzupełnienia jedynie formularza kontaktowego, w którym należy zawrzeć swoje dane osobowe, preferowaną kwotę pożyczki oraz okres jej spłaty. Po sprawdzeniu formularza przez firmę pożyczkową, można liczyć na kontakt ze strony pracownika serwisu oraz ostateczne podpisanie umowy kredytowej.

SuperCredit – wady i zalety

ZALETY

  •  niewielkie oprocentowanie

  • przejrzyste warunki kredytowania

WADY

  • niewielkie kwoty udzielanych kredytów

  • krótki okres spłaty

SuperCredit – kontakt

Nazwa Firmy Axcess Financial Poland Spółka z o.o
Adres ul. Prosta 36, 53-508 Wrocław
Kontakt [email protected], 799 350 384
Godziny otwarcia

SuperCredit – opinie

Opinie o firmie są zróżnicowane i wynikają ze zmieniających się potrzeb klientów. Przedsiębiorstwo posiada jednak relatywnie dobre opinie na temat oferowanych usług, zakresu obsługi, a także kontaktu z klientem. Zachęcamy jednak do podzielenia się własnymi odczuciami na temat działania tej firmy pożyczkowej oraz atrakcyjności jej oferty.

4/5 - (54 oddanych głosów)