super rata opinie

NASZA OCENA

3/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

1000 – 3000 zł

WNIOSEK W SUPER RATA >>

Nasza opinia o SuperRata

Ta instytucja pozabankowa proponuje niewielkie wsparcie w kwocie od 1000 do 3000 złotych dla każdego, kto jest pełnoletni i ma zdolność do czynności prawnych. Pożyczkodawca jest w stanie rozbić płatność za pożyczkę na 12 równych rat, co znacznie ogranicza koszty miesięczne i powoduje, że naprawdę warto zainteresować się możliwością złożenia wniosku pożyczkowego w SuperRata.

Wady i zalety pożyczki SuperRata

Zalety Wady
kciuk Niskie koszty kciuk w dół Weryfikacja we wszystkich bazach dłużników
kciuk Dostępna pożyczka bez weryfikacji konta kciuk w dół Niska kwota pożyczki
kciuk Brak formalności
kciuk Możliwość dobrania większej kwoty pożyczki
kciuk BOK pracuje również w sobotę

SuperRata kontakt

Nazwa Firmy SuperGrosz Sp. z o.o.
Adres ul. Czerniowiecka 6B, Warszawa
Kontakt +22 102 16 00; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 8:00-20:00

sobota 9:00-17:00

Kto może wziąć pożyczkę Super Rata?

Pożyczki SuperRata zostaną przyznane osobom, które:

 • mają co najmniej 21 lat;
 • posiadają dowód osobisty;
 • mieszkają w Polsce;
 • mają jakiekolwiek dochody;
 • mają konto bankowe, telefon komórkowy i adres e-mail.

W Super Rata nie jest dostępny kredyt bez BIK. Negatywne wpisy w tym rejestrze oraz KRD, BIG Infomonitor, ERIF i KBIG spowodują odrzucenie wniosku. Dostępne na temat Super Rata opinie sugerują jednak, że firma może pochwalić się wysoką przyznawalnością.

Jak zaciągnąć pożyczkę Super Rata?

W Super Rata pożyczki dostępne są wyłącznie online. Na szczęście procedura jest krótka i łatwa, bez konieczności przesyłania żadnych dokumentów. Wystarczy tylko:

 1. Wybrać kwotę i liczbę rat.
 2. Zarejestrować konto klienta.
 3. Wypełnić krótki wniosek i potwierdzić go otrzymanym kodem SMS.
 4. Zweryfikować tożsamość za pomocą szybkiej aplikacji.
 5. Otrzymać decyzję pożyczkową.
 6. Otrzymać pieniądze.

Super Rata logowanie

W SuperRata logowanie możemy przeprowadzić za pomocą strony internetowej pożyczkodawcy i przycisku „panel użytkownika”. Po przejściu do formularza logowania należy wpisać adres e-mail podany przy rejestracji oraz swoje hasło. Warto też wiedzieć, że w Super Rata panel klienta jest łączony z panelem, który udostępniany jest klientom SuperGrosz. Jeśli więc korzystaliśmy wcześniej z usług tej marki, nie musimy drugi raz rejestrować się w serwisie.

SuperRata opinie klientów

Opinie klientów mogą być jednym z kluczowych czynników wyboru odpowiedniej oferty. W związku z tym warto dzielić się swoimi doświadczeniami i aktywnie publikować swoje opinie o Super Rata. Pomaga to podejmować korzystne opinie finansowe.

Pytania i odpowiedzi

Tak, SuperRata sprawdza historię kredytową klientów w rejestrach takich jak BIK, BIG Infomonitor, KRD oraz ERIF​​​​.

Pierwsza pożyczka w SuperRata może być darmowa, ale tylko w okresie obowiązywania promocji. Warunki pierwszej pożyczki oraz ewentualne promocje należy sprawdzić bezpośrednio na stronie firmy.

W przypadku nieterminowej spłaty pożyczki, firma może podjąć różne kroki windykacyjne, ale szczegóły należy sprawdzić w umowie pożyczkowej lub bezpośrednio u pożyczkodawcy. Firma zazwyczaj nie korzysta ze wsparcia windykatora terenowego.

Decyzja o przyznaniu pożyczki w SuperRata jest podejmowana szybko, a pozytywna decyzja oznacza, że środki są wysyłane na konto klienta niemal natychmiast po przyznaniu pożyczki​​. Najczęściej procedura nie trwa dłużej niż 15 minut.

Spłata pożyczki w SuperRata odbywa się poprzez system do szybkiej spłaty lub przelew na konto pożyczkodawcy. Wszystkie niezbędne informacje do spłaty znajdują się w umowie pożyczkowej.

Brak spłaty zobowiązań w SuperRata może skutkować naliczaniem odsetek, dodatkowymi kosztami, a w ostateczności zadłużeniem i wizytą komornika. Firma może podjąć odpowiednie kroki prawne w celu wyegzekwowania należności​​.

Opinie klientów na temat SuperRata są mieszane, z przewagą pozytywnych. Klienci wskazują na korzystny cennik, miłą obsługę i przejrzystość strony internetowej.

SuperRata wydaje się być bezpiecznym rozwiązaniem, oferując pożyczki na jasnych i przejrzystych zasadach oraz wymagając podstawowych informacji od klientów. Proces weryfikacji jest prosty i nie wymaga opłat rejestracyjnych.

SuperRata nie stosuje kontaktu z pracodawcą klienta. Firma może jednak skontaktować się telefonicznie z klientem w celu weryfikacji danych podanych we wniosku​

4.2/5 - (44 oddanych głosów)