syner opinie

NASZA OCENA

2/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

100 – 5000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W SYNER >>

Nasza opinia o Syner

Na etapie poszukiwania oferty pożyczki interesuje Cię głównie bezpieczeństwo transakcji i przejrzyste warunki? W takim razie powinieneś zainteresować się propozycją firmy Syner. Naszym zdaniem to pożyczkodawca warty uwagi, szczególnie jeśli chodzi o szybkie pożyczki pozabankowe. Jako nowy klient zaciągniesz w tym przypadku zobowiązanie na kwotę zaledwie 1000 złotych, ale na naprawdę doskonałych warunkach.

Wady i zalety pożyczki Syner

Zalety Wady
kciuk Uczciwe, przejrzyste zasady kciuk w dół Niska kwota pierwszej pożyczki
kciuk Pożyczka od 18 lat kciuk w dół Niezmienny okres spłaty
kciuk Szybki i prosty wniosek pożyczkowy kciuk w dół BOK nie pracuje w weekendy
kciuk Niskie koszty kciuk w dół Mała liczba kont bankowych
kciuk Dostępność darmowej chwilówki

Syner kontakt

Nazwa Firmy Syner Sp. z o.o.
Adres ul. Mazowiecka 11 lok. 49, Warszawa
Kontakt 85 667 03 43; [email protected]
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 8:00-20:00

Kto może wziąć pożyczkę Syner?

Pożyczka Syner jest dostępna dla osób, które:

 • mają przynajmniej 18 lat;
 • mieszkają w Polsce;
 • mają regularne dochody;
 • dysponują ważnym dowodem osobistym;
 • mają osobiste konto bankowe z dostępem do bankowości elektronicznej;
 • mają telefon komórkowy;
 • mogą podać aktywny adres e-mail.

Syner to nie jest pożyczka bez baz, choć dużą dogodnością jest to, że pożyczkodawca nie sprawdzi BIK. Zamiast tego, przejrzy jedynie rejestry dłużników, w tym:

 • KRD,
 • ERIF,
 • BIG Infomonitor,
 • KBIG.

Jak zaciągnąć pożyczkę Syner?

W Syner pożyczki są naprawdę proste i łatwe. Aby przejść przez całą procedurę pożyczkową, wystarczy tylko kilkanaście minut. To kilka prostych kroków:

 1. Ustalenie kwoty pożyczki.
 2. Założenie konta klienta.
 3. Wypełnienie wniosku.
 4. Weryfikacja tożsamości za pomocą przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 zł.
 5. Decyzja pożyczkowa.
 6. Wypłata pieniędzy. Syner ma konta w bankach PKO BP, Alior Bank, Santander Bank oraz Millennium Bank. Klienci tych banków otrzymają pieniądze już po kilku minutach.

Oczywiście nie zapominajmy o tym, by dotrzymać terminu spłaty. Nie mamy opcji refinansowania, a w Syner windykacja może mieć dotkliwe skutki. Warto im wcześniej zapobiegać.

Syner logowanie

Aby dostać się do swojego panelu klienta w Syner, nie trzeba instalować żadnych aplikacji, czy korzystać ze specjalnego oprogramowania. W Syner logowanie przeprowadzimy po prostu z poziomu strony internetowej pożyczkodawcy – służy do tego znajdujący się w prawym górnym rogu żółty przycisk „ZALOGUJ”. Po jego kliknięciu musimy w wysuwanym menu wpisać podany podczas rejestracji adres e-mail oraz hasło.

Syner opinie klientów

O Syner opinie klientów są raczej pozytywne, choć nie tak liczne, jak w przypadku wiodących marek. Możemy jednak zakładać, że wkrótce będzie ich więcej, gdyż Syner jest jedną z nielicznych firm w Polsce, która wciąż udziela darmowych chwilówek. Zachęcamy więc także naszych użytkowników, którzy korzystali już z tej oferty, by dzielili się swoimi doświadczeniami z innymi!

Pytania i odpowiedzi

Pozytywne opinie większości klientów powodują, że to instytucja godna uwagi. Firma zdobyła uznanie za prosty proces wnioskowania, minimum formalności oraz szybki przelew gotówki na konto klienta​

Syner oferuje przejrzyste warunki pożyczek, a sama procedura wnioskowania jest uważana za prostą i transparentną.

Firma akceptuje różne formy zatrudnienia oraz rodzaje źródeł dochodów, skupiając się na regularnym dochodzie umożliwiającym spłatę zobowiązania, a na etapie weryfikacji nie dzwoni do pracodawców pożyczkobiorców.

W przypadku braku spłaty pożyczki, Syner podejmuje działania windykacyjne, które mogą ostatecznie prowadzić do postępowania sądowego. Instytucja najpierw wysyła wezwania do zapłaty, a w sytuacji braku reakcji klienta, sprawa może zostać przekazana na drogę postępowania sądowego​​.

Syner nie umożliwia odroczenia terminu spłaty pożyczki. Klienci muszą spłacić zobowiązanie w terminie ustalonym w umowie. W przypadku problemów z uregulowaniem należności, klient powinien skontaktować się z firmą, aby ustalić nowe warunki spłaty​​.

Ten pożyczkodawca nie sprawdza klienta w bazie Biura Informacji Kredytowej (BIK), ale korzysta z innych rejestrów, takich jak KRD, BIG ERIF oraz BIG InfoMonitor​

Instytucja akceptuje różne formy zatrudnienia i nie wymaga od klientów dokumentów potwierdzających zatrudnienie lub zarobki. Syner skupia się na regularnym dochodzie, który umożliwi spłatę zaciągniętego zobowiązania

Tak, nowi klienci Syner mogą skorzystać z promocji pierwszej darmowej pożyczki, dzięki czemu nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów zadłużenia w postaci odsetek czy prowizji, pod warunkiem terminowego uregulowania długu.

Pożyczkodawca Syner wymaga posiadania stałego źródła dochodów, ale nie wymaga dokumentów potwierdzających wysokość zarobków. Najważniejszy jest regularny dochód, który umożliwi spłatę zobowiązania​​.

4.2/5 - (51 oddanych głosów)