taratatu opinie

NASZA OCENA

3/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

1000 – 4000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W TARATATU >>

Nasza opinia o Taratatu

To instytucja finansowa, która udziela pożyczki pozabankowe na przejrzystych warunkach z krótkim okresem spłaty. Forma pożyczki ratalnej jest przyznawana w kwocie do 4000 złotych zarówno dla nowych, jak i stałych klientów. Dużym atutem tego pożyczkodawcy jest brak skomplikowanych formalności oraz weryfikacji dochodów potencjalnego klienta.

Wady i zalety pożyczki Taratatu

Zalety Wady
kciuk Brak skomplikowanych wniosków do wypełnienia kciuk w dół Konieczne sprawdzenie historii BIK i BIG
kciuk Renoma firmy kciuk w dół Pożyczka dopiero od 21-go roku życia
kciuk Szybka weryfikacja użytkowników kciuk w dół Aby zaciągnąć zobowiązanie należy być obywatelem RP

Taratatu kontakt

Nazwa Firmy FinGO Capital S.A.
Adres 04-329 Warszawa,

ul. Grochowska 152 lok.3

Kontakt 22 121 86 79, [email protected]
Godziny otwarcia Poniedziałek-Piątek: 8:00 – 16:00

Taratatu warunki

Aby zaciągnąć pożyczkę w portalu wystarczy zweryfikować swój adres e-mail oraz numer telefonu już podczas procesu rejestracji użytkownika. Podczas analizy portal dokonuje sprawdzenia sytuacji majątkowej każdego wnioskodawcy w BIK oraz BIG. Tuż przed zawarciem umowy konieczne jest potwierdzenie swojej tożsamości poprzez wykonanie przelewu na kwotę 1 zł z konta bankowego. W taratatu pożyczka jest łatwa do uzyskania i wystarczy mieć ukończone 21 lat, posiadać stosunkowo dobrą historię kredytową oraz być obywatelem RP. Portal jako jeden z nielicznych posiada w ofercie możliwość skorzystania z usługi pożyczka na raty.

Taratatu logowanie

Aby dokonać logowania do portalu wystarczy kliknąć przycisk zarejestruj się i podać swój adres e-mail oraz proponowane przez siebie hasło. Następnie należy przejść do formularza, w którym określa się wysokość zobowiązania i okres jego spłaty, a także podaje wszystkie dane osobowe. Po przejściu weryfikacji użytkownika jej wyniki dostępne są po ponownym zalogowaniu się na konto w portalu. Firma umożliwia zaciągnięcie zobowiązania nawet dla osób ze słabą sytuacją kredytową w bik. W Taratatu, logowanie jest bardzo proste i przejrzyste.

Taratatu opinie klientów

Dla firmy Taratatu opinie w sieci są pozytywne i pochodzą od użytkowników, którzy zdecydowali się już skorzystać z ich usług. Dostępnych jest wiele pozytywnych informacji na temat spółki potwierdzających jej wiarygodność. Zachęcamy do dzielenia się swoją opinią na temat tego portalu pożyczkowego, aby ułatwić przyszłym użytkownikom decyzję o podjęciu współpracy.

4.4/5 - (52 oddanych głosów)