teleratka opinieTeleratka to portal, który umożliwia zaciągnięcie pożyczki od 18 lat bez potrzeby wypełniania stosu dokumentów. Serwis pożyczkowy to wygodne miejsce, w którym można ubiegać się o kredyt bez wychodzenia z domu. Firma łączy w sobie profesjonalne usługi finansowe wraz z innowacyjnym podejściem do zarządzania budżetem gospodarstwa domowego. W Teleratka chwilówka to główna oferta przedsiębiorstwa, a dodatkowo z możliwością udzielenia pożyczki na dowód.

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

500 – 3000 zł

Weź Pożyczkę

Teleratka – warunki

Warunkiem skorzystania z usług serwisu jest ukończenie 18-go roku życia, posiadanie rachunku bankowego
w banku, który ma siedzibę na terytorium polski oraz mieć ważny adres e-mail. Warto także wiedzieć, że Teleratka wymaga posiadania obywatelstwa polskiego wraz ze stałym miejscem zamieszkania na terenie kraju. Każda decyzja o przyznaniu kredytu bez bik jest rozpatrywana indywidualnie. 

WEŹ POŻYCZKĘ

Teleratka – logowanie

Logowanie to portalu nie wymaga przejścia przez skomplikowane procedury. Wystarczy jedynie wybrać w odpowiednim polu kwotę pożyczki i dogodny dla siebie okres jej spłaty. Następnie trzeba wypełnić formularz kontaktowy, który jest równoznaczny ze złożeniem wniosku o pożyczkę. Oczekiwanie na decyzję może wynieść od 15-minut do 24 godzin od czasu złożenia dyspozycji. W Teleratka pożyczka udzielana jest tak szybko, jak to możliwe w zależności od sytuacji majątkowej wnioskodawcy.

Teleratka – wady i zalety

ZALETY

  • szybka decyzja o przyznaniu kredytu

  • przejrzyste warunki

  • niewielkie opłaty za zaciągnięcie zobowiązania

WADY

  • małe kwoty kredytów

  • krótki okres spłaty

  • konieczność posiadania obywatelstwa polskiego

Teleratka – kontakt

Nazwa Firmy LoanMe Sp. z.o.o.
Adres Aleje Jerozolimskie 99/9, 02-001 Warszawa
Kontakt Aleje Jerozolimskie 99/9, 02-001 Warszawa
Godziny otwarcia całą dobę

Teleratka – opinie

Dla Teleratka opinie są bardzo ważne, ponieważ pozwalają przyciągnąć nowych klientów i zachęcić ich do skorzystania z usług finansowych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że portal posiada dobre rekomendacje od osób, które już skorzystały z pożyczki. Dzielenie się swoją opinią w sieci na temat tego serwisu będzie niezwykle przydatne dla nowych osób zainteresowanych ofertą tej firmy.

4.5/5 - (50 oddanych głosów)