teleratka opinie

NASZA OCENA

3/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

500 – 3000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W TELERATKA >>

Nasza opinia o Teleratka

Teleratka to propozycja finansowania skierowana do osób, które są pełnoletnie i nie chcą uzupełniać dodatkowej dokumentacji, aby otrzymać wsparcie finansowe. Wyróżnikami pożyczkodawcy Teleratka jest z pewnością szybki proces weryfikacji wniosku pożyczkowego, brak specjalnych wymogów odnośnie do udzielenia finansowania oraz możliwość ubiegania się o pożyczkę bez BIK.

Wady i zalety pożyczki Teleratka

Zalety Wady
kciuk szybka decyzja o przyznaniu kredytu kciuk w dół małe kwoty kredytów
kciuk przejrzyste warunki kciuk w dół krótki okres spłaty
kciuk niewielkie opłaty za zaciągnięcie zobowiązania kciuk w dół konieczność posiadania obywatelstwa polskiego

Teleratka kontakt

Nazwa Firmy LoanMe Sp. z.o.o.
Adres Aleje Jerozolimskie 99/9, 02-001 Warszawa
Kontakt
Godziny otwarcia całą dobę

Teleratka warunki

Warunkiem skorzystania z usług serwisu jest ukończenie 18-go roku życia, posiadanie rachunku bankowego
w banku, który ma siedzibę na terytorium polski oraz mieć ważny adres e-mail. Warto także wiedzieć, że Teleratka wymaga posiadania obywatelstwa polskiego wraz ze stałym miejscem zamieszkania na terenie kraju. Każda decyzja o przyznaniu finansowania jest rozpatrywana indywidualnie.

Teleratka logowanie

Logowanie to portalu nie wymaga przejścia przez skomplikowane procedury. Wystarczy jedynie wybrać w odpowiednim polu kwotę pożyczki i dogodny dla siebie okres jej spłaty. Następnie trzeba wypełnić formularz kontaktowy, który jest równoznaczny ze złożeniem wniosku o pożyczkę. Oczekiwanie na decyzję może wynieść od 15-minut do 24 godzin od czasu złożenia dyspozycji. W Teleratka pożyczka udzielana jest tak szybko, jak to możliwe w zależności od sytuacji majątkowej wnioskodawcy.

Teleratka opinie klientów

Dla Teleratka opinie są bardzo ważne, ponieważ pozwalają przyciągnąć nowych klientów i zachęcić ich do skorzystania z usług finansowych. Warto zwrócić uwagę na fakt, że portal posiada dobre rekomendacje od osób, które już skorzystały z pożyczki. Dzielenie się swoją opinią w sieci na temat tego serwisu będzie niezwykle przydatne dla nowych osób zainteresowanych ofertą tej firmy.

4.5/5 - (50 oddanych głosów)