twisto w jakich sklepachTwisto to jedna z najpopularniejszych metod płatniczych w sklepach internetowych i stacjonarnych. Za pomocą takiej opcji realizujemy transakcje za zakupy ze środków na karcie, zrobimy zakupy na raty, a nawet zaciągniemy kredyt na ważne wydatki. Nie zawsze jednak wiemy, jakie z Twisto sklepy współpracują w zakresie płatności bezgotówkowych. Warto wiedzieć, że są to zarówno platformy odzieżowe i obuwnicze, jak również sprzedawcy z innego rodzaju asortymentem. Sprawdźmy aktualne sklepy z płatnością Twisto. 

ZAREJESTRUJ SIĘ W TWISTO >>

Twisto w jakich sklepach?

Jeśli chcemy zacząć korzystanie z Twisto, lista sklepów to niezbędny element, który warto sprawdzić przed wyrobieniem karty. Ważny jest fakt, że taka forma płatności jest swego rodzaju nowością na rynku. Z racji, że zdobywa coraz większą popularność, aktualnie sklepy Twisto, w których możemy płacić za zakupy, stanowią szeroką grupę. Firma zapewnia, że z biegiem czasu ich lista będzie jeszcze bardziej się powiększać, a konsumenci otrzymają możliwość wykonywania płatności w coraz większej liczbie różnego rodzaju platform i sklepów stacjonarnych. 

Twisto umożliwia płacenie za zakupy nie tylko w powszechnych serwisach odzieżowych i obuwniczych jak Diverse czy New Balance, ale także na platformach zoologicznych, drogeryjnych, kurierskich, dziecięcych i wielu innych.

Twisto jakie sklepy?

Najpopularniejsze Twisto sklepy umożliwiające płatności internetowe i stacjonarne z pomocą jednego kliknięcia to:

— Diverse;

— New Balance;

— Top Secret;

— Go Sport;

— Taniaksiążka.pl;

— Skin79;

— Zooart;

— Candy;

— Venezia;

— 5.10.15;

— szkla.com;

— OCHNIK;

— Yasumi;

— UNISONO;

— C&A;

— W.KRUK;

— JYSK;

— pyszne.pl.

Pozostałe Twisto sklepy,  w których zapłacimy za zakupy to: Niezależny sklep motocyklowy, BOVEM, Konesso, Andżela, Braccatta, La Diosa, Cudmoda, MAKADAMIA, Fryzart.pl, Streetstyle24.pl, world4players.pl, sportroom, minibu, globkurier.pl, LARU, bodylook, mustache.pl, furia, popaopa.pl, befado.pl, sneaker studio, gawroszka butik, mobisoft, tifanni, bemisie, eldar, eltkom, inter.blue, marketer+, fason, strojmisie, humbi, aptekaplus.pl, moj-bus.pl, polka butik, dobre ziółko, babyland.pl, urwis.pl, ornaty.pl, fera.pl, hitobuwie.pl, calzado buty, taniesuple.com, cyfra.eu, wydawnictwo zacheusz, aktywny turysta, emako.pl, zdrowymarket24.pl, elektroniker.pl, kwiatowaprzesylka.pl i inne.

Płatność twisto sklepy

Pamiętajmy, że każdy nowy klient otrzymuje w Twisto maksymalny limit, jaki może przeznaczyć początkowo na płatności za zakupy w partnerskich sklepach. Najczęściej na początek dostajemy kilkaset złotych, które zasilą naszą kartę Twisto. Limit możemy zwiększać poprzez regularne spłacanie rat w określonym terminie. Dzięki temu firma może udzielić nam nawet kilku tysięcy złotych, z których możemy korzystać podczas robienia zakupów w sklepach stacjonarnych i na platformach online. 

Płatności Twisto możemy wykonywać za pomocą jednego kliknięcia. Cały proces nie jest skomplikowany i nie wymaga poświęcenia wiele czasu. Dzięki temu płacenie za ulubione zakupy staje się jeszcze prostsze i przyjemniejsze. Wystarczy pobrać aplikację na telefon z iOS lub z Androidem, a przy płaceniu uruchomić ją i wykonać płatność. Możemy także skorzystać z zakupów na raty 0% z 3-miesięcznym okresem lub zdecydować się na odroczenie płatności, zyskując nawet 45 dni. W aplikacji możemy szybko sprawdzić stan konta oraz zobaczyć historię zakupów. Pod koniec każdego miesiąca otrzymujemy rachunek zbiorczy do spłaty, w którym są wliczone wszystkie płatności za zakupy. Płatności w Twisto mogą być realizowane nawet w obcych walutach po korzystnym kursie. 

5/5 - (2 oddanych głosów)