Twisto to jedna z najpopularniejszych metod płatniczych, dzięki którym nie tylko możemy płacić z góry za zamówienia online, ale także korzystać z pożyczek i kredytów za darmo. Korzystając z Twisto, maksymalny limit otrzymujemy od razu po rejestracji konta na platformie. Nie zawsze jednak satysfakcjonuje nas kwota, jaka jest nam proponowana na początek. Co zrobić, gdy oczekujemy większego limitu na płatności za zakupy w ulubionych sklepach? Jak zwiekszyć limit twisto i czy jest to w ogóle możliwe?

ZAREJESTRUJ SIĘ W TWISTO >>

Twisto limit 

jak zwiększyć limit twisto

Twisto nie bez powodu zdobywa coraz więcej zwolenników chętnie korzystający na co dzień z płatności za zakupy internetowe oraz stacjonarne. Tego typu opcja umożliwia nam opłacanie zamówień online oraz realizowanie płatności nawet w obcej walucie zupełnie za darmo. Dodatkowo, możemy bez zbędnych formalności zakupić wybrane produkty na raty bez ponoszenia prowizji. Taka opcja jest w pełni darmowa, a spłata może być rozłożona nawet na 3 transze. Klienci chętnie korzystają także z kredytu odnawialnego i odroczenia płatności, za które również nie ponosimy kosztów. Nie zawsze jednak w Twisto limit proponowany nam na początek jest wystarczający. W 2020 roku. firma podniosła limity, dzięki czemu nowi użytkownicy mogą cieszyć się jeszcze większymi korzyściami. Stali klienci mogą obecnie płacić nawet od 1500 zł do 2900 zł w sklepach Twisto, co jest znaczną różnicą w porównaniu do poprzednich lat. Jednak nowi konsumenci zakładający dopiero konto na platformie, mogą otrzymać limity na poziomie kilkuset złotych, które czasami nas nie satysfakcjonują. Co w takiej sytuacji? Czy możliwe jest zwiększenie kwoty na zakupy?

Twisto zwiększ limit

Jeśli interesuje nas korzystanie z popularnego Twisto, jak zwiększyć limit to podstawowe pytanie, które zadajemy sobie, gdy chcemy zyskać jeszcze więcej korzyści. Warto wiedzieć, że podwyższenie limitu jest aktualnie możliwe wyłącznie za pomocą dwóch metod. Jedną z nich jest sytuacja, gdy Twisto samo zdecyduje się zwiększyć kwotę do wykorzystania na płatności za zakupy, tak jak od 2020 roku, gdy limit wzrósł nawet do 2900 zł. Kolejne rozwiązanie to regularne i terminowe spłacanie należności wobec Twisto. Wówczas, jeśli sumiennie dopełnimy naszych obowiązków, wzrośnie nasza wiarygodność konsumencka, a firma będzie stale podnosić na naszym koncie limit transakcji płatniczych. Jeśli więc chcesz płacić wyższe kwoty za pomocą Twisto, zwiększ limit dzięki regularnemu uiszczaniu spłat, a platforma automatycznie będzie podnosić kwoty możliwe do wydania.

3.8/5 - (5 oddanych głosów)