karta twisto opinie

Twisto pay to usługa finansowa, która umożliwia realizację płatności online za zakupy internetowe oraz w sklepach stacjonarnych. Korzystając z takiej opcji, otrzymujemy również możliwość odroczenia płatności, czy też wyboru linii kredytowej. Sprawdźmy, jak działa twisto i czy warto zwrócić uwagę na takie rozwiązanie. 

Płatności twisto – na czym to polega?

Aplikacja Twisto działa podobnie jak popularny PayPal, jednak opcja została poszerzona o dodatkowe usługi, dzięki którym zyskujemy jeszcze więcej korzyści. Korzystając z takiego rozwiązania, możemy nie tylko szybko i wygodnie płacić za zakupy online lub w sklepach stacjonarnych. Usługa umożliwia nam także wyrobienie karty kredytowej z limitem, zaciągnięcie kredytu odnawialnego, czy też pożyczki na raty na zakupy w wybranych punktach. 

ZAREJESTRUJ SIĘ W TWISTO >>

Pobierz aplikację Twisto

Google Play

App Store

Usługi dostępne w aplikacji Twisto

— W Twisto karta wirtualna umożliwia dokonywanie płatności w określonych sklepach stacjonarnych i platformach internetowych. Warto wspomnieć, że płacić za zakupy możemy również w obcych walutach, a dostępne kursy są niezwykle atrakcyjne, dzięki temu nie przepłacamy. 

— W aplikacji Twisto płatności mogą zostać również odroczone. Tego typu usługa polega na zakupie wybranych przez nas produktów, a zapłaceniu za zakup dopiero po otrzymaniu przesyłki w ciągu 21 dni. Za odroczenie płatności nie są pobierane w Twisto opłaty, dzięki temu bezpłatnie korzystamy z dogodnych możliwości. Klienci mogą przedłużyć również termin spłaty po zarejestrowaniu się na platformie. Wówczas istnieje możliwość odroczenia płatności nawet do 45 dni. 

— Karta Twisto umożliwia także skorzystanie z kredytu odnawialnego, czy też zaciągnięcie pożyczki gotówkowej Twisto raty, która działa na podobnej zasadzie jak w przypadku klasycznych zakupów na raty w większości sklepów. Wówczas umowę kredytową klienci nawiązują na 121 dni, a do końca miesiąca konieczne jest uiszczenie 10% wykorzystanej kwoty. Dzięki temu pozostałe 90% możemy spłacić dopiero w następnym miesiącu. W takim przypadku również możemy skorzystać z odroczenia płatności, jednak za usługę pobierana jest prowizja. Z kolei raty w Twisto umożliwiają rozłożenie kwoty wydatków na 3 transze zupełnie za darmo. Wystarczy uruchomić aplikację mobilną, przejść w niej do sklepu online i wybrać płatności ratalne w Twisto. Warto wiedzieć, że taka usługa jest możliwa przy płatnościach za minimum 200 zł. Pierwsza rata musi zostać spłacona do 15 dnia kolejnego miesiąca. 

Twisto promocja i koszty za korzystanie z usługi

Twisto regularnie wprowadza różnego rodzaju promocje i benefity dla nowych klientów. Przykładowo, w zeszłym roku nowi użytkownicy za rejestrację konta otrzymali 50 zł premii na zakupy w wybranych  sklepach. Z kolei, w 2021 roku, korzyści są jeszcze większe. Aktualnie zakładając konto w aplikacji, dostaniemy aż 100 zł na kartę Twisto. 

Pobranie i korzystanie z aplikacji Twisto jest całkowicie bezpłatne. Nie zapłacimy nic również za wydanie karty płatniczej, a także za skorzystanie z odroczenia płatności za zakupy, jeśli nie wybraliśmy kredytu odnawialnego. Rejestrując się w serwisie, możemy odroczyć płatność nawet do 45 dni zupełnie za darmo. W przypadku chęci przedłużenia okresu spłaty o więcej niż 45 dni, klienci muszą uiścić dodatkową prowizję w wysokości 4,25 zł za każde wydane 100 zł.

Twisto rejestracja

W Twisto logowanie jest szybkie i bezproblemowe, a aby założyć konto, wystarczy pobrać aplikację mobilną i podać dane osobowe z dowodu osobistego. Niezbędne jest także wykonanie przelewu na symboliczną kwotę 1 zł, którego celem jest potwierdzenie tożsamości. Pamiętajmy, że z usług Twisto mogą korzystać wyłącznie osoby, które ukończyły 18 rok życia. 

Rejestrując się w Twisto nie musimy jednak udostępniać dokumentów ani dopełniać wielu formalności, co jest znacznym ułatwieniem, gdy chcemy zaciągnąć kredyt na zakupy. Nie jest konieczne wysłanie zaświadczenia o zarobkach od pracodawcy. Wystarczy, że samodzielnie wypełnimy deklarację o dochodach i wydatkach. 

Po zarejestrowaniu konta w aplikacji Twisto, otrzymujemy określony limit na wydatki zakupowe w wybranych sklepach współpracujących z firmą. Przykładowe Twisto sklepy to: Diverse, New Balance, Tania Książka, 5.10.15, szkla.com, Zooart, Skin79, Primamoda, Emako. Różnego rodzaju sieci stale dołączają do platformy, dzięki czemu w najbliższym czasie możemy spodziewać się jeszcze szerszej listy punktów, w których możemy płacić w usługą Twisto.

Jak płacić z Twisto?

Za zakupy w sklepach możemy płacić kartą Twisto lub skorzystać z kredytu odnawialnego. Dzięki temu, aby zrobić zaplanowane zakupy, nie musimy sprawdzać, kiedy przelew z wypłatą dojdzie na nasze konto. Możemy w danym momencie zapłacić za zamówienie i cieszyć się otrzymanym towarem. Istnieje możliwość opłacenia zamówienia przelewem bankowym, BLIK-iem, czy też skorzystania z szybkich płatności. Może także płacić punktami zgromadzonymi na koncie Twisto. Wystarczy wybrać zakładkę „zapłać”, a następnie „płatność punktami”. 

Twisto opinie 

Karta Twisto opinie posiada bardzo pozytywne ze względu na brak opłat za korzystanie z szybkich płatności oraz zaciąganie kredytu odnawialnego oraz odraczanie płatności za zakupy. O Twisto.pl opinie klientów skupiają się również na minimum formalności oraz braku konieczności udostępniania deklaracji podatkowych czy zaświadczeń od pracodawców. Bezpłatny limit kredytowy otrzymujemy od razu po rejestracji konta w serwisie, a aplikacja nie ustala dodatkowych prowizji za płacenie za zakupy w obcych walutach. O Twisto opinie są zgodne: konsumenci chwalą sobie taką opcję i chętnie korzystają z niej jako alternatywę dla klasycznych kredytów bankowych ze względu na łatwość i wygodę użytkowania, a także jako formę płatności ekspresowych, za które nie ponosimy dodatkowych kosztów.

Jak spłacać kredyty w Twisto?

Pomimo tego, iż płatności Twisto opinie posiadają bardzo dobre, czasem obawiamy się spłaty kredytu zaciągniętego w takiej formie. Jak przebiega spłata zadłużenia w Twisto? To proste, możemy regulować je za pomocą metody BLIK lub tradycyjnym przelewem. Wystarczy wejść na witrynę Twisto, wybrać zakładkę „Kupuj z nami”, a następnie nacisnąć „Opłać zamówienie”. Na tym etapie klient musi podać numer telefonu komórkowego i numer zamówienia, które chce opłacić. Kolejnym krokiem jest wybór metody płatności i uregulowanie opłat.

Czy korzystanie z usług Twisto jest bezpieczne?

Wszystkie dane udostępnione aplikacji są w pełni szyfrowane, dlatego nie trafią w niepowołane ręce. Korzystając z opłat ratalnych lub kredytu odnawialnego w Twisto, nie musimy obawiać się niebezpieczeństwa. Usługi proponowane przez firmę są w pełni wiarygodne, a opinie zadowolonych klientów doskonale wskazują na to, że warto zdecydować się na taką formę płatności za zakupy. Dodatkowo, nie musimy udostępniać wielu dokumentów i poufnych informacji, a aby móc zaciągnąć kredyt, wystarczy wypełniona samodzielnie deklaracja o dochodach. Rejestracja konta odbywa się na podstawie przelewu weryfikacyjnego z konta, aby firma otrzymała nasze prawdziwe dane. Pamiętajmy, że korzystanie z płatności Twisto jest zupełnie darmowe, podobnie jak odroczenie płatności do 45 dni. Dodatkowe prowizje musimy ponosić jedynie, gdy chcemy zwiększyć czas odroczenia. 

4.5/5 - (2 oddanych głosów)