udzielamy pl opinie

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

100 – 25 000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK >>

Nasza opinia o Udzielamy

Czy pożyczkodawca Udzielamy to instytucja pozabankowa warta uwagi? W naszej ocenie jak najbardziej tak. Czynniki zachęcające do zapoznania się z propozycją finansowania w tej firmie pożyczkowej to wysoka kwota pożyczki oraz możliwość rozłożenia płatności na dogodny okres spłaty. Warto jednak wiedzieć, że osoba ubiegająca się o finansowanie musi mieć ukończone co najmniej 21 lat oraz stałe źródło dochodu.

Wady i zalety pożyczki Udzialamy.pl

Zalety Wady
kciuk dodatkowa gotówka na koncie już w 15 minut kciuk w dół historia kredytowa ma wpływ na ostateczne przyjęcie wniosku
kciuk niskie RRSO kciuk w dół ograniczenia wiekowe dla osób składających wniosek
kciuk przejrzyste warunki kredytowania kciuk w dół krótki okres spłaty zobowiązania

Udzielamy kontakt

Nazwa Firmy Adepto sp. z o. o.
Adres Raciborska 35 A, 44-200 Rybnik
Kontakt [email protected]
Godziny otwarcia całą dobę

Udzielamy.pl warunki

Aby otrzymać pożyczkę w serwisie Udzielamy.pl, należy spełnić kilka podstawowych warunków, które nakłada firma na wnioskodawców. Przede wszystkim, osoba starająca się o kredyt musi mieć ukończone 21 lat oraz posiadać stały dochód w oparciu o umowę. Dodatkowo kredytobiorcą może być wyłącznie osoba stale zamieszkująca w kraju, posiadająca aktywny numer telefonu oraz konto bankowe. Pomimo tego, iż pożyczki na raty udzielane są bez dokładniejszego sprawdzania historii kredytowej klienta, to jednak warto wiedzieć, że figurowanie w rejestrach dłużników może spowodować odrzucenie wniosku. W udzielamy.pl,  windykacja nie jest nachalna i zawsze stara się znaleźć wspólne rozwiązanie w celu spłaty zadłużenia.

Udzielamy.pl logowanie

Aby zalogować się do portalu pożyczkowego, wystarczy dokonać wyboru kwoty i okresu kredytowania za pomocą suwaków. Kwoty, jakie można otrzymać w ramach pożyczki, zaczynają się już od 100 złotych, a kończą na 25 000 złotych przy maksymalnym okresie kredytowania wynoszącym 60 miesięcy. Klikając przycisk „weź pożyczkę” należy wypełnić formularz osobowy w oparciu o swoje prawdziwe dane z dowodu osobistego. Poprawnie wypełniony formularz przesyła się drogą online przy pomocy serwisu, a następnie nadaje hasło do swojego konta. Decyzja kredytowa może zostać przesłana już w ciągu 15 minut od złożenia wniosku.

Udzielamy.pl opinie klientów

O serwisie udzielamy.pl, opinie w sieci są bardzo dobre i wynikają z poprawności działania portalu, a także przejrzystych warunków kredytowania. Dodatkowo dobra pozycja w rankingu pożyczek online pokazuje, że jest to kredytodawca godny uwagi. Zachęcamy do aktywnego dzielenia się swoimi odczuciami podczas korzystania z serwisu, a także wszelkich świadczonych przez niego usług.

4.8/5 - (54 oddanych głosów)