zefin opinie

NASZA OCENA

4,6/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

500 – 5000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W ZEFIN >>

Nasza opinia o Zefin

Sądzimy, że Zefin to pożyczkodawca godny uwagi, z którego oferty naprawdę warto skorzystać. Przejrzyste warunki finansowania, jasno przedstawione koszty całkowite i minimum formalności do załatwienia. Naszym zdaniem to propozycja idealna dla osób, które potrzebują natychmiast zdobyć dodatkową gotówkę bez ryzyka i w kwocie nawet do 5000 złotych.

Wady i zalety pożyczki Zefin

Zalety Wady
kciuk oferta pożyczkodawcy dostępna 24/7 kciuk w dół wysokie RRSO
kciuk maksimum bezpieczeństwa podczas ubiegania się o pożyczkę Zefin kciuk w dół krótki okres na uregulowanie wykorzystanego limitu
kciuk brak ukrytych kosztów kciuk w dół minimalny wiek pożyczkobiorcy to 20 lat
kciuk niewiele wymogów formalnych kciuk w dół konieczność przedłużenia limitu na karcie po roku użytkowania
kciuk przejrzysta tabela opłat i prowizji
kciuk wiele opcji weryfikacji tożsamości pożyczkobiorcy
kciuk możliwość pozyskania dodatkowych środków nawet w ten sam dzień

Zefin kontakt

Nazwa Firmy Fincapital Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Adres ul. Postępu 18B, 02-676 Warszawa
Kontakt [email protected], 22 153 00 33
Godziny otwarcia poniedziałek – piątek 8:00-20:00;

sobota – niedziela 9:00-17:00

Z firmą Zefin kontakt jest bezproblemowy. Osoby zainteresowane ofertą pożyczki na karcie Zefin mogą skontaktować się z pożyczkodawcą przez formularz kontaktowy, telefonicznie lub przez wiadomość na skrzynce elektronicznej. Jeśli interesuje Cię pożyczka na 1000 zł, koniecznie skontaktuj się z tym pożyczkodawcą.

Jak zaciągnąć pożyczkę na karcie Zefin?

Potrzebujesz informacji, jak zaciągnąć zobowiązanie w firmie Zefin? Pożyczka na karcie to w tym przypadku konkurencyjna forma finansowania, np. dla firmy pożyczkowej Kuki. Niemniej jednak sposób ubiegania się o pożyczkę z limitem odnawialnym na karcie jest dość prosty.

 1. Wybierz kwotę finansowania od 500 do 5000 złotych.
 2. Przejdź do składania wniosku, czyli rejestracji konta.
 3. Podaj dane osobowe, kontaktowe oraz ustal login i hasło.
 4. Następnie poczekaj na wydanie decyzji o przyznaniu finansowania.
 5. Po podpisaniu umowy możesz natychmiast korzystać z przyznanego limitu w ramach pożyczki Zefin.

Karta kredytowa z limitem dla zadłużonych to ciekawa opcja dla każdego, kto potrzebuje wsparcia finansowego z minimum formalności, bez zbędnego oczekiwania oraz z dostępnością praktycznie od ręki. Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji finansowej lub po prostu potrzebujesz nieco dodatkowych zasobów pieniędzy na dowolnie wybrany cel, koniecznie skorzystaj z oferty Zefin.

Kto może skorzystać z oferty pożyczki w Zefin?

Pożyczka na karcie Zefin jest dostępne dla każdego, kto spełnia podstawowe warunki finansowania ustalone przez tego pożyczkodawcę. W tym przypadku firma jasno przedstawia wymogi, które musi spełnić każdy pożyczkobiorca, chcący skorzystać z pożyczki Zefin jako limit odnawialny na karcie.

 • wiek od 20 do 75 lat,
 • pełna zdolność do czynności prawnych,
 • polskie obywatelstwo,
 • aktualny dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość,
 • własny rachunek bankowy,
 • numer telefonu oraz adres e-mail.

Jeśli pożyczkobiorca spełnia powyższe wymogi, jak najbardziej może ubiegać się finansowanie w Zefin. To pożyczka na już, w ramach której środki są dostępne praktycznie od razu po otrzymaniu pozytywnej decyzji o przyznaniu finansowania. Ogólnie rzecz biorąc, pożyczka Zefin jest ofertą skierowaną głównie do osób potrzebujących nagłego zastrzyku gotówki bez zbędnych formalności.

Logowanie do Zefin 

Aby zalogować się do internetowego portalu Zefin, potrzebujesz przede wszystkim login oraz hasło. Te dane możesz ustalić na etapie rejestrowania nowego konta i wniosku o udzielenie pożyczki w Zefin. Aby zarejestrować nowe konto, musisz podać takie informacje, jak:

 • imię i nazwisko,
 • numer PESEL,
 • seria i numer dowodu osobistego,
 • obywatelstwo,
 • numer telefonu.

Dodatkowo potrzebne są dane logowania do ustalenia na etapie zakładania konta. Dzięki temu procedura logowania przy kolejnych wejściach na stronę pożyczkodawcy Zefin jest znacznie łatwiejsza. Wtedy wystarczy podać login i hasło i to wszystko. Ogólnie rzecz biorąc, w przypadku firmy Zefin logowanie jest proste, zajmuje kilka sekund i pozwala na łatwe zarządzanie swoim limitem przyznanym w ramach pożyczki odnawialnej.

Spłata pożyczki w Zefin

Jeśli chodzi o kredyt konsumencki na karcie kredytowej Zefin warto mieć na uwadze, że spłata pożyczki jest konieczna po każdym 30-dniowym okresie rozliczeniowym. Kwota do zapłaty będzie wskazana na koncie klienta jako minimalna suma do uregulowania wobec firmy pożyczkowej za wykorzystany limit na karcie.

Niemniej jednak pożyczka na karcie Zefin jest produktem finansowym długoterminowym. To oznacza, że każda kwota limitu, która zostanie uregulowana, będzie ponownie dostępna w następnym okresie rozliczeniowym. To możliwe dzięki temu, że propozycja Zefin jest limitem odnawialnym na karcie.

Spłacając wykorzystany limit na karcie Zefin można ponownie skorzystać z przyznanej kwoty w kolejnych miesiącach korzystania z pożyczki odnawialnej. Co więcej, spłata zadłużenia odbywa się poprzez płatności Autopay dostępne w profilu klienta po zalogowaniu lub w ramach przelewu tradycyjnego na konto wskazane przez pożyczkodawcę.

Pamiętaj, aby w tytule przelewu zawsze wpisać numer umowy pożyczki, aby pożyczkodawca mógł szybciej zaksięgować wpłatę. Dokładny numer pożyczki znajdziesz na swoim koncie po zalogowaniu się do panelu klienta dostępnego na stronie internetowej pożyczkodawcy.

Zefin opinie pożyczkobiorców

Co warto sprawdzić, zanim podejmiesz współpracę z firmą pożyczkową Zefin? Opinie innych pożyczkobiorców to rzetelne źródło informacji. Warto przejrzeć, co mówią inni klienci firmy pożyczkowej, aby ocenić czy warto nawiązywać współpracę z danym podmiotem. W przypadku tego pożyczkodawcy recenzje klientów wskazują głównie na pozytywy wynikające z korzystania z pożyczki w formie limitu na karcie Zefin.

Kilka atutów, które są często wskazywane w opiniach klientów to:

 • proste procedury ubiegania się o limit odnawialny,
 • minimum formalności do załatwienia,
 • brak zbędnej weryfikacji,
 • jasno przedstawione okresy rozliczeniowe, w których trzeba spłacić wykorzystany limit,
 • możliwość uzyskania finansowania nawet w jeden dzień.

Recenzenci, czyli pożyczkobiorcy wskazują, że to instytucja finansowa godna zaufania oraz warta uwagi, szczególnie jeśli liczy się szybkość działania, przejrzyste warunki spłaty oraz brak zbędnych formalności do załatwienia. Decydując się na złożenie wniosku w tej firmie pożyczkowej nie musisz martwić się o dodatkową dokumentacje – ta po prostu nie jest wymagana.

4.7/5 - (33 oddanych głosów)