zetos opinie

NASZA OCENA

4/5ocena

KWOTA POŻYCZKI

500 – 5000 zł

ZŁÓŻ WNIOSEK W ZETOS >>

Nasza opinia o Zetos

Owa pożyczkowa działa na naprawdę przejrzystych warunkach. Wystarczy, że zapoznasz się z aktualną ofertą, złożysz wniosek i poczekasz na weryfikację danych osobowych. Zachęcamy do zaciągnięcia pożyczki na 5000 złotych w Zetos. To minimum formalności i jasne warunki spłaty. W naszej opinii jest to pożyczkodawca godny zaufania.

Wady i zalety pożyczki Zetos

Zalety Wady
kciuk wysoki procent akceptowalności kciuk w dół niska kwota pierwszej pożyczki
kciuk stosunkowo niskie RRSO
kciuk nowa firma na rynku

Zetos kontakt

Nazwa Firmy Zetos.pl, AD Finance
Adres Aleje Jerozolimskie 200/2/300, 02-486 Warszawa
Kontakt [email protected]
Godziny otwarcia Poniedziałek – Piątek od 8:00 do 20:00

Sobota – Niedziela od 9:00 do 17:00

Zetos – co to za firma?

Zetos to firma pożyczkowa online, która pozwala wszystkim pełnoletnim użytkownikom internetu zaciągnąć zobowiązanie finansowe na niewielkie kwoty. Co ciekawe, strona internetowa tego przedsiębiorstwa jest przejrzysta i prosta w obsłudze, a więc już na wstępie przyciąga uwagę potencjalnego klienta. Pożyczka na dowód to główna forma współpracy z tą firmą. Istotną informacją jest fakt, że właściwym pożyczkodawcą jest firma AD Finance z siedzibą w Warszawie.

Jak wziąć pożyczkę w Zetos?

Jak zaciągnąć pożyczkę w firmie Zetos? To bardzo proste. Wystarczy przejść kilka prostych kroków, a pieniądze mogą znaleźć się na koncie nawet w ciągu kilkunastu minut. Aby wziąć ewentualny kredyt dla zadłużonych, wystarczy:

 1. Wejść na stronę www.zetos.pl
 2. Określić swoje preferencje co do kwoty zobowiązania
 3. Kliknąć przyciski „weź pożyczkę”
 4. Uzupełnić swoje dane osobowe podając:
  • Numer PESEL
  • Imię i nazwisko
  • Telefon kontaktowy
  • Adres e-mail

Warto też wiedzieć, że do wysłania kompletnego wniosku potrzebne będzie założenie konta na stronie i ustalenie hasła abonenta.

Zetos logowanie

Na portalu Zetos logowanie jest bardzo proste, gdyż odbywa się jednoetapowo. Użytkownik musi tylko podać e-mail oraz hasło. Po poprawnym zalogowaniu można mieć pełen dostęp do swoich transakcji i pożyczek. Dzięki temu każdy klient może wygodnie zarządzać finansami oraz sprawdzać, jaka kwota pozostała jeszcze do spłaty. Ważną informacją jest fakt, że stali klienci mogą pożyczać od instytucji nieco większe kwoty niż całkowicie nowi kontrahenci.

Warunki zaciągnięcia pożyczki w Zetos

Aby zaciągnąć pożyczkę na tym portalu, wystarczy mieć ukończone 18 lat oraz posiadać pełną zdolność do czynności prawnych. W Zetos chwilówka dostępna jest niemalże dla każdego. Biorąc pod uwagę warunki współpracy, warto wyróżnić takie aspekty, jak:

 • RRSO
 • Prowizja
 • Oprocentowanie

W porównaniu do innych firm pożyczkowych Zetos PL wydaje się być atrakcyjnym wyborem dla osób znajdujących się chwilowo w trudnej sytuacji finansowej.

Uwaga! Dla nowych klientów nieprzekraczalna kwota pierwszej pożyczki wynosi 2000 złotych na 30 dni.

Stali konsumenci mogą liczyć już na nieco lepsze warunki w ramach krótkoterminowego zobowiązania, gdyż dostępna kwota pożyczki to już aż 5000 złotych.

Zetos opinie konsumentów

Co można dowiedzieć się z sieci o firmie Zetos? Opinie na ten temat są podzielone, jednak większość z nich jasno wskazuje na fakt, iż nie ma żadnych problemów z obsługą pożyczki oraz jej późniejszą spłatą. Główne atuty tego przedsiębiorstwa to:

 • Wygoda wnioskowania
 • Stosunkowo atrakcyjna oferta
 • Portal obsługuje klientów przez cały tydzień
 • Wiele możliwości kontaktu
 • Szybka analiza wniosku oraz wypłata środków

Recenzje konsumentów wskazują głównie na fakt, że podczas wnioskowania instytucja nie wymaga żadnych zaświadczeń o zarobkach. Mimo to, że opinie o Zetos są podzielone, warto w razie potrzeby skorzystać z usług tej firmy pożyczkowej. Wygodna pożyczka od 18 lat to jedyny produkt, jaki oferuje ten portal pożyczkowy. Zachęcamy do głębszego zapoznania się z propozycją tej instytucji finansowej i ewentualnego nawiązania współpracy na krótki czas.

4/5 - (52 oddanych głosów)