Na terenie Białegostoku różne dziedziny gospodarki bardzo szybko się rozwijają. Włodarze miasta zaobserwowali także ostatnimi laty znacznie większy napływ ludności wynikający z migracji w poszukiwaniu pracy i nowego miejsca do życia. W związku z tym pojawiło się duże zapotrzebowanie na stacjonarną obsługę klienta w placówkach Alior w Białymstoku.

alior infolinia
alior sesje księgowań
alior swift

Alior Bank Białystok – współpraca z oddziałami

Jeśli chodzi o Alior Bank Białystok warto zwrócić uwagę na to, jakie jest jego podejście do stałych i nowych klientów. Na terenie tego miasta mieszkańcy wykazują ogromne zainteresowanie usługami finansowymi, które dostępne są tylko stacjonarnie takimi, jak kredyty mieszkaniowe. Alior Bank Białystok oddziały rozlokował po całym mieście tak, by każdy klient miał możliwość wygodnie przedostać się do konkretnego punktu obsługi klienta celem odbycia spotkania, na którym pracownik banku przedstawi indywidualną ofertę. Warto też zwrócić uwagę na fakt, że Alior Bank Białystok godziny otwarcia dostosował w taki sposób, aby wszystkie osoby zainteresowane ofertą finansową miały możliwość odwiedzenia placówki Alior w dogodnych dla nich godzinach popołudniowych. 

Alior Bank Białystok – jak działają bankomaty i wpłatomaty?

Alior Bank Białystok udostępnia wszystkie swoje bankomaty i wpłatomaty przez całą dobę 7 dni w tygodniu. To bardzo dobre posunięcie, które umożliwia klientom łatwe realizowanie transakcji gotówkowych księgowanych maksymalnie w ciągu godziny od czasu zrealizowania operacji. Alior Bank bankomaty posiada praktycznie w każdej swojej placówce oraz wszędzie tam, gdzie konsumenci wykazywali zainteresowanie korzystaniem z tego typu urządzeń.

Warto zapoznać się z ofertą finansową tej instytucji i nawiązać stałą współpracę w zakresie prowadzenia konta osobistego lub oszczędnościowego. Ciekawostką jest fakt, że Alior Bank w Białymstoku przyjmuje zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych niezależnie od pory dnia.

5/5 - (2 oddanych głosów)